Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

amunet
20. aug 2010

@bambi2 http://photography.shop.ebay.com/?_rdc=1
skus popozerat daju sa tu kupit vecicky velmi lacno, ale fotaky a objektivy racej kupit tu na sk koli reklamaciam
ja som si tak objednala slnecnu clonu tu by ma vysla na 15,- e a tam na 5,-e aj s postovnim

monika0001
20. aug 2010

@adusa - hej hej ešte len budem troška upravovať .. teraz som sa s tým pohrala troška v zoinery ako s formátom RAW. Teraz to chcem troška ešte dokončiť (niektoré) v coreli 😉
a ešte som nemala nejaký strach, lebo ak niekto odo mňa chce aby som fotila tak väčšinou preto, že sa im páčia moje foto.. preto za mnou chodia.. i keď ja tomu nechápem.. 😀

bambi2
20. aug 2010

@amunet ja nie som na sk a cez ebay nekupujem, iba predavam... myslela som stranku v usa na porovnanie, mam tam znamych, ktori obcas chodia do ch takze by to mohli priniest. ved to neponahla... ale do vianoc by som to chcela mat...

amunet
20. aug 2010

@bambi2 🙂

lili.nicol
20. aug 2010

@adusa praveze nema nikto a ani tu 50 to len tu baby mi poradili jaa mam len co bol k fotaku 18-55 .Ta 35 Neveim mate niektora?

adusa
20. aug 2010

Ja som kupila moj 300s cez jednu velku siet elektrotechniky, cez www.bestbuy.com ... z tade mam aj tu 50ku.
A tie zakladne 18-55mm, a 55-200mm, tie boli ako sada s D90 v niecom takom, ako je u nas Metro. Nepamatam presne, co mi manzel vravel, tak to bolo asi $1290...

Lacnejsie to v USA asi je, nepozerala som moc po nasich srankach, aj preto som sa pytala, nech sa pozriem. Len potom je postovne drahe, a na poste potom zaplatit clo. Vela kamaratov to robi tak, ze ked ide niekto znami do USA nechaju si kupit. Ale aj tam potom treba pozor pri kontrole. Ked vidia ze je to orig. zabalene, kupene v usa, niekedy chcu za to clo. Neviem presne ako to je, nemam s tym skusenost, lebo ked si moje nesiem, tak to je uz dobre opotrebovane 🙂 Nikdy sa ma na to nepytali, ci nesiem nove 😕 .

adusa
20. aug 2010

@bambi2 tu je napr. webka, kde porovnavaju stranky, a za aku cenu je ten dany produkt. Su tam vacsinou aj hodnotenia na ich servis a podobne.
http://www.nextag.com/Nikon-D90-12-3MP-62005190...

Ja mam skusenost len s bestbuy, a amazon

bambi2
20. aug 2010

@adusa diky za tip... uvidime, buduci rok sa chystame na floridu, ak si drahy nedolame zas nohu 3 tyzdne pred odchodom 😀 😀 😀

adusa
20. aug 2010

@lili.nicol tu je cela skupina fotiek ktore su fotene tym 35mm f1.8
http://www.flickr.com/photos/emonahennen/488289...

@bambi2 tych stranok je tak vela, tam uz potom treba pohladat ci su spolahlivy, co sa o nich pise, a samozrejme ako je to z reklamaciami. Co mas takeho sikovneho manzela co sa vzdy dochrame pred dovolenkou? 😀 Treba ho nikam nepustat 3 tyzdne pred odchodom a schovat doma haha.

hely79
20. aug 2010

uvidime...

kuko7
21. aug 2010

Zelam pekne ranecko,,,my dnes padime na kupko, ked je takto kraaaasne 😀 tu vam pridavam jednu fotocku zo vcera z pieskoviska 😀 😀 😀

nika12
21. aug 2010

@monika0001 pozerala som forum na baby-cafe, vidim, ze si pridala fotky... tak tam ukazu ovela lepsie ako tu 🙂 sikulka si

monika0001
21. aug 2010

ahojte 🙂

@kuko7 - treba využiť posledné najteplejšie dni. My ideme zajtra do aquaparku. Posledný krát v tomto roku v lete 😉

@nika12 - Ďakujem 🙂 Snažím sa. Najväčšiu radosť mám keď si pozerám staré fotky a teraz tieto.. nie je to ešte ono ale je to úplne niekde inde 🙂

nika12
21. aug 2010

@monika0001 verim ti 🙂 len tak dalej 😉
pridavam tiez jednu, ktora sa mi celkom paci, tak mi ju skritizujte alebo pochvaalte 😀

lili.nicol
21. aug 2010

@monika0001 kde mas tie fotky na tej stranke baby cafe neviznam sa tam rada by som si pozrela lebo ozaj ten MK ma niekedy hroznu kvalitu☹
@adusa dakujem popozeram .-)
pridam par dnesnych fotiek .-)

Ja sa vzdy tak tesim sem popozerat nove fotky co ste popridavali tak idem kuknut .-)

bambi2
21. aug 2010

@kuko7 pekne foto, aj si upravovala?? 🙂
@lili.nicol ta prva sa mi paci!!! 🙂

monika0001
21. aug 2010

krásne sú tie fotky..
@lili.nicol - obe sa mi veľmi páčia.... ako dosiahnete ten efekt ako je na tej druhej foto ?

@kuko7 - aj Tebe som zabudla pochváliť foto - krááásna!

@nika12 - peknučká 🙂

lili.nicol
21. aug 2010

@bambi2
@monika0001 baby dakujem no ta druha je v PC super ale tu je hrozna .-(

monika0001
21. aug 2010

@lili.nicol - mne sa práveže taká páči. strašne sa mi také páčia.. som myslela, že si to nejako upravila... 😅

monika0001
21. aug 2010

@lili.nicol - a babuľka je nádherná!!! 😵 😵

lili.nicol
21. aug 2010

@monika0001 som tam troska pridala ostrost asi aj preto je taka divnaaaaaaaa pre mna je taka zrnita moc.

lili.nicol
21. aug 2010

@monika0001 dakujem .-)

bambi2
21. aug 2010

@monika0001 skus doplnit v nejakej fotke sum, bude to vyzerat take stare...

monika0001
21. aug 2010

@bambi2 - včera som to skúšala pri jednej ale nepáčilo sa mi to..
dnes sa hrám v coreli tak to ešte na nejakých vyskúšam.. 😉

bambi2
21. aug 2010

takze stredu idem asi zobrat canon 85mm... 😵 😵 😵

bambi2
21. aug 2010

@monika0001 vyskusaj to na tej babe, co sa mi pacila... na tej by to mozno bolo pekne...

lili.nicol
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika0001
21. aug 2010

@bambi2 - presne na tej to chcem skúsiť.. 😉

lili.nicol
21. aug 2010

@bambi2 SUPEEEEEEEER AJ JA CHCEM UZ TU 50MM ste sa nacakam ☹

lili.nicol
21. aug 2010

Toto skus som si nevsimla ze pisem s velkym pismom ☹ http://www.slunecnice.cz/sw/photofiltre/free-cz/