Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

lili.nicol
6. aug 2010

@zajo79 ja tiez by som si netrufla ale ty mas na to popozeraj si neake svadobne albumy na MK inspiracie....mas objektiv na to tak dotoho mas na to! VÉR SI .-) Ja ked cesiem nevestu vzdy si fotim ucesy a preto potrebujem aj lepsi objektiv lebo ked sa vratim po materskej do prace aby som mala pekny album ucesov 😉

Moje ucesy .-)

bambi2
6. aug 2010

@zajo79 aha, do 13 to uz asi nestihnes... ☹

zajo79
6. aug 2010

@lili.nicol ta druha fotka je peknuckaaa.

uz sa pracuje aj na blesku, zalezi ci budu mat na sklade. sb 600 alebo sb 900.

bambi2
6. aug 2010

@zajo79 no super?!!! no vidis, este z teba bude svadobna fotografka nakonec... 🙂

bambi2
6. aug 2010

@lili.nicol ta druha sa paci aj mne...

zajo79
6. aug 2010

pracujem a blesku... neake napady si pozriem na mojejsvadbe.

som z toho trochu dost vedla,ale maju to mini svadbu,fotky sa im lubia.. .tak hadam sa aspon par podari.

bambi2
6. aug 2010

@zajo79 to zvladnes!!! ak to je len minisvadba tak to nebude hadam take strasne nafotit to... a ty uz volaco vymyslis...

bocianka
6. aug 2010

ahojte fotografky 🙂 neodporucite mi nejaku dobru knizku, ktora by mi pomohla naucit sa ako pracovat s clonou a uzavierkou? fotim len na AUTO a nie vzdy je to vydarene 😒

amunet
6. aug 2010

@michalag no no tak to neporadim som myslela ze mas zrkadlovku, jedine v navode

bambi2
6. aug 2010

@bocianka digitalni fotografie od kelbyho...

lili.nicol
6. aug 2010

@bambi2 dakujem

@zajo79 no super ked sa im pacia tvoje fotky tak to zvladnes lavou zadnou...tesim sa na fotky🙂

amunet
6. aug 2010

@zajo79 moja prva svadba bola tiez bez ex blesku, trufla som si, ale ked teraz na to pozeram ten blesk tam chybal, tak aspon odrazovu dosku a asistenta 😉

monika0001
6. aug 2010

ahojte..

@zajo79 - ja som raz jednu svadbu fotila.. minulý rok, bez ex. blesku len tak ... a oni boli fotkami úplne unesený.. tiež videli pár mojích fotiek a páčilo som sa im ako fotím, tak ma chceli.. bola som dokonca v CZ čiže tiež mi nebolo všetko jedno... a ty robíš krásne foto takže o Tebe vôbec nepochybujem 😉

a prikladám dnešné foto.. som trocha malého fotila , lebo sestra chce dať mamke urobiť z toho puzzle do rámu....
od zajtrajšieho rána fotím už len Taliansko 😉

lili.nicol
6. aug 2010

@monika0001ajoj tak tie ciernbiele su bohovske .-)

monika0001
6. aug 2010

@lili.nicol - Ďakujem 🙂
aj mne sa strašne páčia práve tie... 😵 😵 😵
určite to nie je ono ale strašne sa mi páčia...

bambi2
6. aug 2010

@monika0001 tie ciernobiele sa mi pacia.. 😉

monika0001
6. aug 2010

@bambi2 - Ďakujeem

bambi2
6. aug 2010

odchadzam fotit... do ZOO dnes 🙂

zajo79
6. aug 2010

@monika0001 tie ciernobiele su super.

bambi, tesime sa na foto! 😉

monnika
6. aug 2010

Ahojte, tak od stredy som hrdou majiteľkou zrkadlovky Canon 500D + 18-135. Neskutočne sa z neho teším...Včera som dostala minikurz od kamarátky, za čo jej ďakujem veľmi pekne 🙂 Určite mi s tým dosť pomohla.
@zajo79 ten objektív nemal v predajni, pretože on má hlavne Canon, ale hovoril, že sa pozrie na to za koľko by sa dal zohnať...ja sa Ti ohlásim, keď budem vedieť viac.
A držím ti palce, aby sa Ti všetko podarilo... 🙂

nostek
6. aug 2010

@bocianka nedalo mi to a posielam na rychlo knihy, ktore mam ja.
Mistrovství práce s DSLR, Roman Pihan
Naučte se fotografovat digitálně, Bryan Peterson
Fotografujeme děti - workshop, Ginny Felch, Allison Tyler Jones

teda dufam, ze mi ich donesu zajtra na dovolenku znami.

tak ja tiez od zajtra fotim Chorvatsko 🙂 . @monika0001 tak ti prajem krasnu dovolenku a tesim sa na foto.

papa koceny

monika0001
6. aug 2010

@nostek - jeej aj Vám krásnu dovolenku, užite si to a hlavne veľa foť 😉
Teraz sa lúčim už aj ja.. papapa kočky!!!!

michalag
6. aug 2010

@bocianka ja som si objednala Digitalni fotografia 1 a uvidim ale vraj je dobra .... a uz je na poste tak poobede si idem pre nu 🙂 🙂

kukala som to a nic som nenasla okrem automatickeho nastavenie ex. casu a clony 😒 ☹

zajo79
6. aug 2010

@michalag od kellbyho? tie su super vsetky tri.

😉

zajo79
6. aug 2010

myslite, ze v kostole by som mohla fotit pevnou 50tkou? nebude to na dialku... a lepsie svetelne sklo nemam.

a vonku v meste... zo zoomom? 18-105?

michalag
6. aug 2010

@zajo79 ano od Kelbyho 🙂 ked si mi potvrdila ze su dobre tak som na skusku kupila 1 a ak bude naozaj super tak objednavam aj dalsie 2 🙂

nika12
6. aug 2010

@monnika gratulujem 😉 co ta vysiel??
kocky co idete na dovolenku, uzite si to, oddyhnite a vela peknych zaberov 😉

zajo79
6. aug 2010

my ideme do Prahy na 3 dni, tak sa tesim aspon tam...

jarinosk
6. aug 2010

my ideme od zajtra do Tatier - fotak zbaleny,este sa nabija akurat zalozna baterka.
len dufam,ze pocasie bude rozumnejsie ako dnes.

monnika
6. aug 2010

@nika12 620e aj s objektivom, plus mi dal 8gb kartu a LPTna USB kabel 🙂 ten kabel som potrebovala, tak som si ho chcela kupit...

My ideme na dovolenku na makarsku rivieru o necele dva tyzdne, uz sa neviem dockat :D