Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bambi2
27. aug 2010

@zajo79 ved tam ma par fotiek ukradnutych od geddes... nech take nafoti ona a potom nech na tom zaraba... 😅

zajo79
27. aug 2010

ako, nafuknut to..poslat do aj geddes... hehe..ina pokuta. 😅

bambi2
27. aug 2010

tak ma tam aj tuto, ta je ukradnuta od geddes...

bambi2
27. aug 2010

hned stvrte foto... https://www.modrykonik.sk/fotoblog/grafikafotky...
keby to geddes videla, tak by len hlavou pokrutila a myslela by si, ze je to obycajna chudera... aj ta druha je ukradnuta od geddes... je ich viac...

bambi2
27. aug 2010

napisala som jej komentar, ze to je pod uroven, a ze original je od geddes, som zvedava co odpise 😀

zajo79
27. aug 2010

aj ja

bambi2
27. aug 2010

@zajo79 😀 😀 😀

zajo79
27. aug 2010

ako...nikomu nechcem zle, ale kebyze som novinar take halo z toho spravim, ze by sa dotycna raz dva prebrala

bambi2
27. aug 2010

@zajo79 ona sa prebere, neboj... a raz- dva... 🙂

zuzananz
27. aug 2010

ahojte dievčatá,
najprv pozdravujem Briketu, poznáme sa už dávno z iného podobného foto fóra.

Prispievam čisto z jedného dôvodu a to je téma, čo tu rozoberáte.
Je všeobecné, že ľudia majú gýčový vkus a ochkajú nad "krásou" z ktorej je niekomu druhému zle.
Ale tu fakt nejde o to, že robí hnusný gýč a že si to maminky objednávajú ale ide o to, že je obyčajná zlodejka, ktorá svoju "umeleckú prácu" robí na 90% krádežou.
A adminovi vysvetlite ak nechápe "vo co go"
A "umelkyne" odporúčam za peniaze o ktoré ošklbala mamičky, ísť na nejaký fotokurz, aby začala robiť 100% svoju prácu, lebo to čo robí, nie je ani talent ani umenie.

Inak želám pekné svetlo a veľa dobrých záberov.

bambi2
27. aug 2010

@zuzananz ved o to sa snazime, vysvetlit im to ale vidis tu spravodlivost... ta neexistuje tu mk... je to smutne... ☹

bambi2
27. aug 2010

nemam slov...

zuzananz
27. aug 2010

ten link už nefunguje...

ináč, viem kto sú majiteľky niektorých pôvodných obrázkov, nie sú z SK...a nejdná sa o Annu Geddes...sú to profíčky, ktoré sa zameriavajú na newborn photography, je za tým veľa práce a fakt by ich nepotešilo takéto ohyzdenie ich práce.

amunet
27. aug 2010

@mifys ahoj, drzime palceky, ale tu si na zlej adrese, decka si pofotime aj same a znazime sa o to iste co ty 😀 bolo by pekne, keby si sa nam aj pochvalil ako fotis 😉

bambi2
27. aug 2010

@zuzananz mne funguje ten link...

bambi2
27. aug 2010

@mifys a s akou technikou fotis?? pochval sa nam... 🙂

amunet
27. aug 2010

@zuzananz 😀 😎 😵 ma podrz..... este to malo aj copyright...... 😠

bambi2
27. aug 2010

@amunet no ked si to odstrihla tak to uz nemalo copyright 😀 ako moze byt niekto taky blby??? chapete to?? ja teda nie... ta drzost!!!!

nostek
27. aug 2010

baby, ako podrzte sa, ale ja ked som sla tlacit moje pohladnice na VN, zenska v labe mi ponukla tiez fotomontaz z prevazne A.G.
samoska, ze som nad tym ani neuvazovala. ja som si spravila svoje v digiscrape a to s compaktom a aj to bolo pekne. ale kopec mamin to vyuzilo, lebo mi ukazala, ako to vyzera uz hotove. bolo to otrasne.

kuko7
27. aug 2010

Ahojte baby, akurat som si docitala co ste popisali,,,no ty kokos to je aka sila, to co s tym ta akoze fotograafka sleduje,,,no nechutne a hlavne dost ubohe a smutne 😖

amunet
27. aug 2010

dala som si geddes do vyhladavaca sikovna baba 🙂 hoci na mna su niektore foto trochu gicove ,ale je to zlatunke 😵

kuko7
27. aug 2010

@amunet no to sa neda porovnat s tou babou,,to je otrasne, si predstav, ze hlava tvojho babatka ma telo ineho,,,no fuuuj to je desne 😠 😠 mna by to akoze dost nasralo keby niekto kopiroval moje fotky, ved existuju aj nejake autorske pravado prdele,,,toto je normaalne na policiu 😲

bambi2
27. aug 2010

@kuko7 no mozno nic ine ani robit nevie... a toto je jedine cim sa uzivi... chudera... 😖 a autorske prava pravdepodobne nehovoria nic viacerym, inak by to bolo uz zmazane vsetko...

kuko7
27. aug 2010

@bambi2 no to teda chudera je,,,je to nechutne, tak druhy sa tu snazia, ziskavaju inspiracie, snazia sa zdokonalovat a dojde niekto takyto a este takymto nechutnym sposobom zmeni celu fotku,,,a keby to aspon vedela robit, ale vyzera to dost nechutne,,,,,tie digiscrapy este chapem to je oki,,,ale to ostatne,,,,no ubohe 🤐

bambi2
27. aug 2010

@kuko7 fakt trapne... co k tomu dodat?? 😅

kuko7
27. aug 2010

no asi vobec nic, len ze je to ubohe,,,,,,inak no comment 🙂

a ozaj zmenila som konecne profilovku, uz som sa k tomu odhodlavala ani neviem od kedy,,,, 😀

bambi2
27. aug 2010

@kuko7 pekne foto!!! 🙂

kuko7
27. aug 2010

@bambi2 dakujeeeem 🙂 Inak akurat pozeram fotolab, ze si dam vyvolat fotky, mam ich vyse 400 a maju akciu do 31. augusta za 0,09 eura,,,tak to musim dnes konecne zosumarizovat a dat vyvolat 😀 😀 😀 booze mala nema ani tri roky a ma uz vyse 5 albumov,,,,,sila,,,,ale nevadi,,,,aspon bude mat na co pozerat, ked vyrastie 😀 😀

bambi2
27. aug 2010

@kuko7 aj ja mam neviem kolko fotiek... ale chcem dat urobit volakedy neviem sice kedy fotoknihy... kolko ma tvoja mala??

kuko7
27. aug 2010

@bambi2 za tyzden ma dva a pol rocka 🙂 aj ja som sa na to chystala,,,,,ale fotky maju svoje caro a rada si ich sem tam aj z albumu vyberam,,takze asi ostanem verna im 😀 😀 😀 a chcela som aj platna si dat urobit na stenu 😀