Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bibi1711
7. sep 2010

@amunet , dakujem. fotky su ostre, ked som sem pridala fotky, az som sa zlakla, co sa s nimi stalo. aj farby su jasnesie, aj svetlejsie su trosicku.
ako zpriama?

amunet
7. sep 2010

@bibi1711 priamo oproti lavicke, nie zo sikma

bibi1711
7. sep 2010

@amunet nedalo sa, vzadu bolo zle pozadie velmi...tusim wc mobilne...

monika0001
7. sep 2010

som sa kvôli robote odmlčala...
@bibi1711 - áno dokonca dvoch krstných synov 🙂 oboch mám v albume tu na MK 🙂 Filipko je sestrin malý (narodil sa 21.01.2009) a Kristiánko je kamoškin (nemá nikoho tak si vybrala nás za krstných) (narodil sa 01.01.2009 takže máme veselo.... 😉

@klara_klara - tie zvieratká by som možno troška viac do farby dala.. neviem.. iba môj názor... každému sa niečo iné páči 😉 Inak sú pekné 🙂

monika0001
7. sep 2010

sa nudím zasa raz.. najprv veľa roboty, potom nuda... hm...
ale už sa prestávam nudiť. ideme preč..
zajtra som tu pri vás dúfam už dlhšie....

toto je môj terajší výplod nudy.....

briketa
autor
7. sep 2010

Ale baby, jasne ze sa foti aj na stred - hocijaka modna fotografia - deturence fotene do casopisov, na oblecenie, na ucesy...
Ked mate v plane dat dietatko do stredu, staci fotku trosku viac orezat a mat dieta ako definitivne hlavny, nicim neruseny objekt.

bambi2
7. sep 2010

ahojte... konecne internet... dospela som k zaveru ze tyzden bez netu je horsi ako tyzden bez sexu... 😀 a vidim ze je tu kopec novych ludi... 🙂
uz som stihla aj docitat...
ja poctivo kazdy den fotim aspon tych 100 fotiek denne takze bude co doma triedit... a kopa fotiek sa vydarila takze nebude tolko uprav. iba minimalne... a orezy myslim ziadne. to sa tesim... mate sa na co tesit... 😉
@briketa fotky super a certici dodatocne vsetko naj hlavne toho zdravia... @amunet na teba som myslela ked som kupovala zlatunku capicku na fotenie babys, krasna fialova a tusim behnem este aj po bezovu... vsetko odfotim a pridam ale az v nedelu... 🙂
@monika0001 tu som... uz mame net... uz ti nebudem chybat...

briketa
autor
7. sep 2010

Dievcata ak by ste si mohli zalozit konta napr. na Flickr (je to zdarma) tam sa tie fotky daju naozaj lepsie pozriet.

bambi2
7. sep 2010

@amunet neviem ale myslim ze fotit tak ako foti napr. ten jozo tazky zvladam uz aj ja... uz sa tesim ked sem hodim par mojich novych fotiek... 🙂 a zacinam aj ja sukromnicit... 😀

amunet
7. sep 2010

@bambi2 keby si vedela ako ma to draaazdi 😀 😀 taketo inzeraty tak strasne by som aj ja chcelaa 😒 ale musim pockat kym maly nepodraste do toho leta.

Capicky zavidim, ja som nenatrafila este na taku, co by sa mi lubila na foto a nikto s mojho okolia nestrikuje ☹

mam mensi foto-utlm uz nevladzem s tym bruchom tak sa tesim na tvoje foto 😉

zajo79
7. sep 2010

@bambi2 ahoooj. vitaj. aka je 85tka? stoji to zato?

bambi2
7. sep 2010

@amunet aj mna to drazdi... ale nieco som vymyslela... uvidim, co z toho bude... ja som uz rozmyslala, ze zacnem sama strikovat ale nejako sa mi nechce... tak pozeram v obchodoch... ja mam jednu znamu co stikuje ona urobi aj nevim co..., uz som jej chcela aj napisat ale uvidim este co najdem.... kupim ich asi viac a popredam skusim hodit foto ale iba z natelu 😀
to ti verim aj ja som mala na konci brusisko a bola som jak buldozer... uz aby si to mala za sebou... ☹

bambi2
7. sep 2010

@zajo79 ahooooj, ano je tiez super!!! spokojna som... 🙂

zajo79
7. sep 2010

@bambi2 ked porovnas s 50tkou.. je taka, ze clovek ju MUSI MAT?

bambi2
7. sep 2010

@zajo79 tazko posudit... najlepsie by bolo vyskusat a potom sa rozhodnut... ja nelutujem ze som ju kupila naopak som iba rada! 🙂 a pevnymi sa mi lepsie foti ako tym setakom 18- 135, ten je podla mna na houby...

bambi2
7. sep 2010

@amunet neda sa mi to poslat z natelu na mail... nefunguje to tu vo fr nejako, neviem preco... skoda.. 🙂

klara_klara
7. sep 2010

babky tak moje fotky su asi nie moc dobre ☹
@monika0001 dakujem aspon tebe za komentar
ja viem tuto je asi ta kvalita dost nafigu a mozno nie su ani trosku dobte...nuz ja viem este sa treba zlepsovat 😉

bambi2
7. sep 2010

@klara_klara na mojom mini pc to vobec nie je dobre vidiet... takze radsej nekomentujem momentalne nikoho fotky... 😒

klara_klara
7. sep 2010

@bambi2 ja viem ze je to tuto zle aj tak....musim ich dat na flikr 😉

amunet
7. sep 2010

@klara_klara aj ostatne baby zaloste si blogy a sem davajte len odkazy na foto https://www.blogger.com/start

prsky
7. sep 2010

tak ja s malou dusickou prosim o rady, ale berte do uvahy, ze som totalny zaciatocnik 😔 ...potrebujem tipy, na co sa mam zamerat skor, aby boli fotose lepsie, aj ked su zatial z fz50. kuk sem http://picasaweb.google.sk/prskavka

klara_klara
7. sep 2010

@prsky niektore su velmi vydarene a tie ciernobiele malej fotky su krasne 😉

klara_klara
7. sep 2010

Je tu niekto?

zajo79
7. sep 2010

ja

klara_klara
7. sep 2010

ahoj zajo 😉 co porabas? ja sa kazdy den trochu ucim o foteni, ale dnes sa mi velmi nechce. Robila som na fotkach kamoskinho maleho...fuuuj same upravy...uz vo photoshope...a poviem ti bola to makacka ale co to som sa poducila 😉 zasa som na tom o trochu lepsie 😉 . Tu som dala fotky synceka dalsej kamosky (a tie sa pacili velmi), ale skoda, ze to tu tak zle zobrazuje, lebo tieto som skoro vobec neupravovala, a tu vyzeraju horsie, ako tie co som dorobila teraz upravami. No uvidim aka bude spokojnost ked ich odovzdam. 😉

klara_klara
7. sep 2010

inak odporucam knihu Mistrovstvi prace se svetlem od Pihana 😉 super

zajo79
7. sep 2010

@klara_klara vyberam sportovy kocik.. chcela som quinny senzz.. chcem to zmenit - objednavku na jogger city mini, dnes som to objednavala, tak by to nemal byt problem.

ja posledny tyzden ani cvak... mam pauzu chvilu. 😅

klara_klara
7. sep 2010

😉 treba si aj oddychnut...idem kuknut aky to chces kocik 😉

zajo79
7. sep 2010

vaham..ved som vaha..quinny senzz a ten jogger city mini.... ale asi ten druhy. bude lepsi. dufam...