Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

amunet
3. mar 2011

@cruela mas pravdu nieje co sa tyka obsahu, ale v technickej kvalite ma velke nedostatky

cruela
3. mar 2011

@amunet no to iste, z technickeho hladiska veru zaostava,... ale je to porovnatelne s automatikou na zrkadlovke, co kopec ludi pouziva... akoze, nechcem sa teraz nikoho dotknut, ale nechapem, ze ked si niekto kupi zrkadlovku, tak foti na automate a nema snahu dostat z toho fotaka viac.... 😕

jankaku
3. mar 2011

ahojte baby naco tolko svaru 😉 usmejte sa 🙂 nebude to az take zle 😉 Ja mam tiez nazor ze sukromie je dolezite. Chodim sem casto, no vacsinou len citam rady. So zverejnenim svojich sukromnych fotiek som vzdy vahala, pretoze si myslim ze hocikto ich nemusi vidiet. Nakolko som momentalne na MD fotim dost jednostranne temy. Mozno to tak robime viacere 😉 Na to nemam zverejnovat osobne foto len tak hocikde. A mozno je nas takych viac.

@amunet, @cruela mozno by bolo fajn keby fotky nas zaciatocnikov hodnotila porota v zlozeni vas pokrocilych 😉 a vzdy by sa zverejnila nejaka tema a potom by sme si poradili co je dobre a co zle 😉 Ale vlastne aj na to by sme sa asi museli viac poznat.

zajo79
3. mar 2011

sutazna tema sa moze preberat vo verejnej...

tiez mam radsej sukromnu... 😔 po skusenostiach ake mam, do verejnych tem sa zapajam co najmenej...

cruela
3. mar 2011

nuz, ja si myslim, ze by sa to dalo spravit vsetko uplne jednoducho... proste sa bude zadavat tema, ktora nebude zasahovat nikomu do sukromia a myslim, ze fotky snezienok nebudete mat problem sem davat 🙂
my mame taky fotospolok, robievame si fotorande, zada sa tema a kazdy si ju spracuje podla svojho, zavesime fotky a navzajom si hodnotime, kazdy prida svoj nazor zo svojho uhlu pohladu a je to velmi zaujimave... nikto spomedzi nas nie je profesional, viac-menej sme vsetci na rovnakej urovni a aj tak sa vieme posunut dalej, lebo jeden vie to, druhy zasa ono a takto sa spolu ucime... a fotime uplne vseobecne temy...
poznate portal ephoto? tam si mozete zavesit fotku a ludia vam ju mozu okomentovat, ohodnotit, skritizovat... a nikto neriesi sukromie... ved nemusite davat len fotky deti, iste sa vo vasom portfoliu najdu aj ine fotky 😉

amunet
3. mar 2011

@jankaku prave preto sa zriadila sukromna tema, ja som sem tiez nedavala foto 🙂
ale kritiku vela ludi nevie zniest, ja som teda dost kriticka, preto kritizujem foto len vynimocne, aby som niekoho neurazila 🙂
ak niekto kritizuje moje foto beriem to len z nadhladom 😀

bambi2
3. mar 2011

@zajo79 presne si to vystihla... 🙂 ved ked pridame do sukromnej temy 300 ludi, tak mozme rovno do verejnej pisat...

jankaku
3. mar 2011

@cruela ja suhlasim ...proste sa bude zadavat tema, ktora nebude zasahovat nikomu do sukromia a myslim, ze fotky snezienok nebudete mat problem sem davat 😉

olienka12
3. mar 2011

@cruela povedala by som ze tu mame aj takmer profesionalky..

olienka12
3. mar 2011

inak fotky snezienok su dost gyc nemyslite?

cruela
3. mar 2011

@olienka12 ved ja som nepovedala, ze tu nie ste aj profesionalky 😉

jankaku
3. mar 2011

@amunet a co vlastne treba na prijatie do sukromnej temy? A co poskytuje okrem toho ze je osobnejsia?

bambi2
3. mar 2011

tak dajte temu kvety v zime... nieco co teraz kvitne, kto co uvidi... 🙂

cruela
3. mar 2011

@olienka12 ja som tie snezienky myslela ako priklad, lebo nedavno sa tu objavila fotky snezienok a nebol problem so zverejenim vo verejnej teme 😉) my si davame take temy ako napriklad geometricke tvary v prirode, landart, nejaky citat napriklad a tak podobne....

amunet
3. mar 2011

@cruela mam blog kde devam foto deti a ten nieje verejny a mam aj galeriu ta verejna je http://www.suziafoto.jecool.net/
ale takemuto foteniu sa uz nevenujem, fotim uz len deti, to bolo v mojich zaciatkoch

l.e.n.u.s
3. mar 2011

@amunet tak to je tvoj blog čo som tu dávnejšie objavila 😵 ? ja idem dneska podľa návodu skúsiť tie odrazky 😉

cruela
3. mar 2011

@amunet idem hned pokukat 😉

amunet
3. mar 2011

@jankaku to staci nie, ze je osobnejsia, pridavaju sa tam fotografie, pozname sa a ja napr. tam zverejnujem svoj sukromny blog 🙂

cruela
3. mar 2011

@amunet odpadla som..... parada!

olienka12
3. mar 2011

@cruela nevravela som o sebe 🙂)

kasami
3. mar 2011

@zajo79 ja som ju nezadala 😅

zajo79
3. mar 2011

@kasami ved v pohode. 🙂)))

ale pacia sa mi aj take abstraktne... ak by to malo byt vo verejnej teme, tam fotky svojich deti neviem ci vsetky baby budu davat

kasami
3. mar 2011

@zajo79 ano ... citala som si co sa tu dnes popisalo ... a uzavrelo sa to tym, ze to bude cisto sukromne ...

cruela
3. mar 2011

@kasami hej? tak ste sa uz dohodli, ze si urobite sukromnu party? no co uz s vami 😀

zajo79
3. mar 2011

@kasami aj sutaz?

kasami
3. mar 2011

@cruela
@zajo79
ja som o nicom nerozhodla ... teraz som prisla a precitala si co sa tu dnes popisalo

amunet Ahojte holky, velmi sa ospravedlnujem, ale sutaz je pre uzavretu skupinu, ak mate zaujem o pridanie, napiste zakladatelke skupiny, napiste nejake info o sebe aku mate fotograficku uroven a vybavenie. Pre vas co fotite kompaktmi by to bolo neferove, pretoze ste obmedzene fotoaparatom.
Vazni zaujemci a blazni do fotografie su vsak vitany
Dnes o 16:11 • Odpovedz

amunet ale nieje problem ak si aj tu pre zaciatocnikov zorganizujete fotosutaze,
@briketa prosiim, nedavaj heslo do verejnej temy,
Dnes o 16:17 • Odpovedz

je to pisane tu v tejto teme stranu dozadu ....

cruela
3. mar 2011

@kasami aha... vlastne ano 😉

kasami
3. mar 2011

@cruela 😉

cruela
3. mar 2011

jeeeeej, triedim si stare fotky a nasla som nejake z koncertu Marie Cirovej... ako sa vam dari fotit taketo akcie? ja mam s tym stale problem... nerada pouzivam blesk, ale potom mam moc zasumene fotky... v tomto sa chcem este zlepsovat a ucit - vediet fotit akcie v zhorsenych podmienkach 😒

zuzu80
3. mar 2011

@cruela ja som bola vcera na koncerte Dana Bartu a fotak som nechala doma, lebo bol pred koncertom doma chaos, choru malu zaniest k nasim, manazer si nevedel najst rockerske oblecenie a fotak zostal na chodbe. Som si to chcela vyskusat 😒