Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bambi2
29. júl 2010

@monika0001 mam z kade si ho pozicat len sa mi to nechce ist vyzdvihnut... je to trosku dalej... ☹

monika0001
29. júl 2010

@bambi2 - jááj no.. ale isto budeš spokojná uvidíš 😉
O.K. kočky opúšťam vás.. papapa zatím...

olienka12
29. júl 2010

@bambi2 mno on zije v irsku,takze tam po okoli

olienka12
29. júl 2010

@monika0001 tiez mi pride troska hruby 🙂

bambi2
29. júl 2010

@olienka12 aha, tak tam je takych kras az dost... 🙂

zajo79
29. júl 2010

@monika0001 ovela lepsie. palec hore 😵

-nes by mal byt moj nikkor 70-300..cakam len kedy zavolaju.

zajo79
29. júl 2010

dnes

nostek
29. júl 2010

kocky, ja sa trapim s tym zosvetlovanim tvaricky. tuto foto som robila v nutri bez blesku. viem, ze to neni nic vynimocne, ale ide mi o tu upravu.

bambi2
29. júl 2010

@zajo79 necakaj lebo nezavolaju...

lili.nicol
29. júl 2010

Ahojte uz davnejsie som sem pisala len malo kto pisal ale teraz to tu super ozilo konecne vela fotiek a super baby ktore maju konicka fotenie mna bavi hlavne fotit moje babule moc sa tomu nerozumiem fotim zatial na auto mam nikon D40 chcela by som novy objektiv .vy ste skusenejsie tak poradite hadam neaky 🙂

Neuveritelne krasne fotky ste popridavali 🙂

bambi2
29. júl 2010

@nostek ked fotis, dbaj aby si mala dobre svetlo v miestnosti. najdi si niekde miesto, kde mas dobre svetlo v izbe... ale aby okno nebolo za tebou... ono sa to tazko radi ked nie som pri tebe...

nostek
29. júl 2010

no toto som fotila pred oknom. preco by nemalo byt za mnou? myslela, som, ze mi to osvetli dobre simi. inak tu mame ako v sude, lebo je burka. aj u vas?

zajo79
29. júl 2010

ked nieco fotis, idealne ak na objekt fotografovania dopada svetlo z boku.

kto vaha nad knizkami od kellbyho, vazne odporucam, v kazdej jednej su rozne kapitoly... technika, blesk, krajiny,portrety, rodinne oslavy.. a dobre tipy ako vela veci vyriesit.

michalag
29. júl 2010

asi blba otazka ale ako dosiahnem aby som mala zaostrene len to co chcem a pozadie bolo nezaostrene resp. trosku rozmazane?

nostek
29. júl 2010

@zajo79 dakujem za vysvetlenie... no mam sa co ucit.

nostek
29. júl 2010

ked pozeram na tu foto, tak simi bola vlastne z boku. prava cast tvare bola k oknu. ale boli sme blizko neho

bublinkajasminka
29. júl 2010

@nostek to je zlatunka fotka 😵 😵

zajo79
29. júl 2010

@michalag fot na nizku clonu. v rezime A.

zajo79
29. júl 2010

nie ako automatika, ale priorita clony

michalag
29. júl 2010

@zajo79 😅

bambi2
29. júl 2010

@nostek ale skus zvysit ISO, skus na 200 a hore az kym to nebude ok to svetlo...

bambi2
29. júl 2010

@nostek a z nizsieho uhlu skus, aby nemala pokrcene celo jak pozera do kamery.... neviem, ale mne to vadi... tebe mozno nie 🙂

zajo79
29. júl 2010

@michalag vecer to napisem podrobnejsie, ak ma kocky nepredbehnu.. dieta je hore, ideme my von. paaa vecer.

...a objektiv nic...nevolaju. ☹

zajo79
29. júl 2010

@nostek a skoda useknutych rucicek. by som to fotila na vysku z nizsej urovne ako dieta. v takych pripadoch sa valam po zemi a fotim 😀

zajo79
29. júl 2010

vedeli ste o nastaveni vo fotakoch, ked sa fotia krajiny aby boli krajsie farby? ja nie..som to dnes nasla v kellbyho knihe... 😅 ja manual moc citat eeee. len zakladne funkcie..asi by som si ho mala precitat do podrobna, ked mna to nebavi... ja skor pridem nato takto

bambi2
29. júl 2010

@zajo79 ja ano, sem tam som s tym fotila ked som nemala filtre... 🙂

bambi2
29. júl 2010

idem prichystat izbu na fotenie, chcem nieco skusit... 😉

bambi2
29. júl 2010

@zajo79 ja mam dokonca aj creativ kde mozem nastavit na jemnu plet, tie tony su krajsie, teda mne sa viac pacia ked fotim deti, je to ale skoro pol automat... ved uvidis, skusim nieco odfotit s tym a nieco na manuali...

michalag
29. júl 2010

@zajo79 oki vdaka

ja tiez moc manual necitam 😅 , ale dnes som sa rozhodla si ho kuknut a precitat a mozno objavim aj nove funkcie 😝 😀

nostek
29. júl 2010

@bambi2 diky, skusim to. som ale zabudla ako sa dostat na ISO, musim pockat na mm
este som nejake urobila. pozrem ich vecer. myslim, ze pri niektorych som si bila aj bradu o dlazku... ale zas tam iste bude zla kompozicia alebo cosi ine. ucit sa ucit sa ucit sa...

dakujem baby