Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bambi2
30. júl 2010

@michalag tie husy su pre mna fotene z daleka a zo zadu... ked fotis nieco tak radsej z predu a z blizka... a nad hlvou maju menej miesta ako na spodku, vyzera to ako keby nadlietali, tiez ta fotka mi nic nehovori... ☹ a obloha je ok... 🙂

lili.nicol
30. júl 2010

@michalag ta obloha je nadherna....

monika0001
30. júl 2010

dobré ránko

@zajo79 - určite by som ho brala.. tak dlho ho spolu s tým kufrom zháňam.. som zvedavá koľko zahlási...

monika0001
30. júl 2010

@lili.nicol - avoj kočka...

lili.nicol
30. júl 2010

@monika0001 no to som aj ja yvedava aka cena bude 🙂

lili.nicol
30. júl 2010

@monika0001 ajojte....teda dobre ranko .-)

lili.nicol
30. júl 2010

Vcera som pofotila troska 🙂 ale snazim sa 🙂)))))))

zajo79
30. júl 2010

ahojte.

co som objednala ten polarizacny filter, tak ze dodanie o dva tyzdne v pondelok. co im sibe???

nasla som dobru cenu, z dopravou lacnejsi o 12eur... no za to ze budem tolko cakat tych par eur nestoji. 😠

nika12
30. júl 2010

dobre ranko. zajo79 z akej stranky si objednavala?

zajo79
30. júl 2010

najnakup mi nasiel najlepsiu cenu na elektrodepo.sk.. no asi to stornujem, to tolko cakat nebudem.

nika12
30. júl 2010

@zajo79 a vies mi poradit, tu som nasla nejake hoya, maju viac druhov, z ktorej skupiny si mam vyberat?? 😕
http://www.photonet.sk/shop/hoya/c_26.html

zajo79
30. júl 2010

ja som objednavala ten pro1D. polarizacny, slim verzia - do buducna ak bude sirokouhly objektiv aby to nezavadzalo a vyzera byt kvalitny.

nika12
30. júl 2010

@zajo79 a co si myslis o tych kombinovanych?? polarizacny plus UV??

zajo79
30. júl 2010

ja niesom odbornik, ale mne to pride zbytocne.. 😅

zajo79
30. júl 2010

potom neskor si kupim ND filter a budem mat vystarano

zajo79
30. júl 2010

i ked...na ochranu objektivu je uv filter dobry, no ale mam kopec inych veci dokupit. to si kupim na to moje vysnivane sklo 24-70 😵

nostek
30. júl 2010

@monika0001 tieto:
Mistrovství práce s DSLR, Roman Pihan
Naučte se fotografovat digitálně, Bryan Peterson
Fotografujeme děti - workshop, Ginny Felch, Allison Tyler Jones

nostek
30. júl 2010

ozi a mm mi objednal este UV filtre, koli ochrane skla. neskor ak mi to pojde s fotenim, dokupim polarizacny a pod. zatial sa musim naucit fotit ;o)

nostek
30. júl 2010

@lili.nicol
krasny nadych fotiek... si to upravovala?

nika12
30. júl 2010

@nostek aj ja sa musim naucit fotit, ale co som videla fotky s a bez polarizacneho filtra tak je dost velky rozdiel...tak nech ho uz mam...su to fakt dost velke polozky, nezda sa...ale som rada, ze mozno som objavila hobby, co ma bude bavit, aspon dufam 😀

monika0001
30. júl 2010

@nostek - aha.. ja si práve dnes idem pre tú Naučte sa exponovať kreativne. Majú posledné 2 kusy a jednu mi držia. juchuuu.... 😵 😵 😵

michalag
30. júl 2010

@bambi2 tie husi maju nad hlavou dost miesta len vrch je dost svetly tak preto to tak vyzera, ale oki ja sa s nikym nechcem hadat 😀

michalag
30. júl 2010

Inak ahojte

monika1
30. júl 2010

@lili.nicol pekne fotocky, fakt maju taky pekny nadych 🙂
@zajo79 ty mas nikon d90 ze ked si dobre pamatam?
@bambi2 super fotka s kufrom 🙂 a vydarili sa ti aj nejake dalsie zo vcera?

ja som stale zacitana do Fotografujeme deti 😅 ale ide mi to pomaly, nie je cas na citanie 😒

lili.nicol
30. júl 2010

@nostek Dakujem....ano jasne mam upravovane bavi ma fotit ale este viacej ma bavi upravovat ,ked nieco odfotim uy si predstavujem ako by som fotku upravila.Chcela by som casom novy objktiv aky by ste poradili mam teraz 18-55.

zajo79
30. júl 2010

ano, D90

@lili.nicol zalezi ci to chces na portrety, makro, pripadne neaky univerzalny zoom - to by som uz kupila z f2,8 lebo ak kupis nieco ine si moc nepolepsis alebo nieco s dlhsim ohniskom, ci sirokouhle - na krajinky.

zajo79
30. júl 2010

@lili.nicol pekne fotky, tu prvu by som asi brala vacsi detail tvare, mi to pride moc okolia, malo dietata. ale teda...to je moj nazor, niekto si moze mysliet nieco ine. 😅 a teda...vsetky tri asi, vacsi detail tvare...

zajo79
30. júl 2010

http://ivanalabosova.blogspot.com/?spref=fb ja som tu davno nieco nepridala...sa musim nad sebou hllboko zamysliet 😀

bambi2
30. júl 2010

@lili.nicol pekne fotecky 🙂
@michalag, povedala som ti len svoj nazor.... ak si s tym spokojna ty, tak je to v poriadku.. hadat sa nemusime koli tomu... 🙂

bambi2
30. júl 2010

@monika1 este tusim 2 su dobre... hodim sem jednu este.... 🙂