Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bambi2
27. aug 2010

@monnika hod sem viac fotiek?!!! 🙂

bambi2
27. aug 2010

@adusa ja by som nechcela take fotky ani zadarmo... 😀 😀 😀

amunet
27. aug 2010

@bambi2 no mala by mat zivnost na graficke prace si myslim (ale to musi mat aj drahe graficke programy)

ja som si zistovala ako je to s fotenim, tiez je najlepsia zivnost, ale obcasny fotografi to ze vraj riesia zmluvou o vytvoreny diela, ale samozrejme bez verejnej reklamy a uctuje sa na blog a na konci roka sa s toho vyrata dan

ale nie som si ista ci som dobre citala a pochopila

ja osobne by som sla racej na zivnost nech je to poriadne

bambi2
27. aug 2010

@amunet aj ja by som to riesila zivnostou... ale na toto co ona robi jej asi zivnost nikto neda... 😅

zajo79
27. aug 2010

😠 napisala som adminovi...take nieco tu byt nema..ani nahodou.

monnika
27. aug 2010

@bambi2 ďakujem🙂
tak tu sú ďalšie..

zajo79
27. aug 2010

@monnika jeej, peknee

adusa
27. aug 2010

@monnika krasne fotky!

monika0001
27. aug 2010

no to že niekto zaplatí za tie foto sa divím teda aj ja... 😨

@monnika - pekné fotečky.. teraz ma ešte viac hnevá, že som si moc užívala dovču a viac nefotila.. 😠 ale tak čo moja prvá dovolenka v živote... aj tak sa na seba hnevám...

zajo79
27. aug 2010

@monika0001 ja lutujem, ze som sa nedokazala v prahe vytrepat rano o pol piatej z postele a ist fotit... no...co uz

bambi2
27. aug 2010

@monnika krasne...🙂

monika0001
27. aug 2010

@zajo79 - ale mi to raz doženieme, že?
a poviem to tak, že tak nám treba.. aspoň sa budeme na budúce viac snažiť 😀 😀 😀 😝 😉

monnika
27. aug 2010

ďakujem baby, cením si to 😉

@monika0001 My sme tam boli len 4 dni, a tiež som si užívala viac dovolenku než fotila, toto som mala foťak iba jeden deň v taške 😀
Ale som spokojná, mám peknú pamiatku...A inak, foteniu som sa začala venovať v júli tohto roku. Vtedy som dostala zrkadlovku, a odvtedy stále skúšam...

monika0001
27. aug 2010

@monnika - šikulkaaa.... 😉
fotky su ozaj krásne

bambi2
27. aug 2010

@monnika len tak dalej!!! 🙂 ja sa bez fotaku uz nepohnem, mam ho stale pri sebe aj ked nefotim... neviem, co by som robila bez neho 😅

nostek
27. aug 2010

@monnika, krasne foto. ja som urobila na dovolenke podobne foto, ber len ilustracne. nie su moc dobre. to len ze mame podobny vkus. 😉

zajo79
27. aug 2010

admin nechape preco mi taky inzerat vadi... 😅

zajo79
27. aug 2010

dam do inzeratu nieco co predavam, neodfotim to ja, ale pouzijem fotku z netu, inzerat mi stopnu, lebo nemam autorsku fotografiu. A niekto si zaraba kopirovanim cudzich fotografii, bez suhlasu autora, to ze to neplati a kradne vec druha...... a este sa zato nehanbi si pytat prachy.... 😠 😠 😠 😠 a admin natom nevidi nic zle. akoze... kde to zijem?

amunet
27. aug 2010

@zajo79 na slovensku 😀
nechaj to tak, nic nevyriesis, popracujme na sebe aj mi a pojdeme si privyrabat ale slusne, juuuj tak strasne rada by som si aj ja dala inzerat ze pofotim decka 😉

mifys
27. aug 2010

Volám sa Ján Skaličan,som študentom fotografie,venujem sa fotografovaniu ľudí a ponúkam fotenie Vašich detí u Vás doma alebo v exteriéri.Fotografie taktiež ľubovoľne upravím podľa Vašich predstáv.Chcem si vytvoriť portfólio,preto svoje služby ponúkam momentálne zadarmo.V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail jan.skalican@gmail.com a dohodneme sa na podrobnostiach.Ďakujem.

bambi2
27. aug 2010

@zajo79 nerozculuj sa zbytocne, pride na kazdeho raz 😀

bambi2
27. aug 2010

@mifys odkial si, z akeho mesta??

nostek
27. aug 2010

baby, ja osobne by som sa dala fotit aj niektorej z vas, aj ked nemate zivnost. je vela maminiek co si priviraba svojou sikovnostou a ja na tom nic zle nevidiem. pokial sa clovek tym nezivi na plny uvazok, mne to neprekaza. kopec razy som uz nakupovala od mamin, co doma hackuju, siju babiky a pod., ja to naopak podporujem.
ale jedno sa musi nechat, aby niekto zarabal na praci niekoho ineho (ako ste tu pisali o tej fotomontazi z fotiek niekoho ineho), to je nefer a vobec sa mi to nepaci.

nostek
27. aug 2010

@mifys drzim palce a dufam, ze sa potom pochvalis nejakymi foteckami. :o)

bambi2
27. aug 2010

@nostek ani ja nevidim na tom nic zle, ked si mamicky privyrabaju, preco nie??? ale tieto fotomontaze su pod uroven... pred tym, ako by som zacala robit toto co ona, by ma najskor napadlo 100 inych, lepsich veci... 😅

nostek
27. aug 2010

@bambi2 presne, moja rec.

bambi2
27. aug 2010

@nostek ja len nechapem ako na taku kravinu mohla prist... a cudujem sa ludom, ze si to davaju robit.. ved dnes existuje x internetovych stranok, kde si to dokazu urobit samy a zadarmo... ja by som sa s tym veru nesrala ( sorry za vyraz) 🙂

zajo79
27. aug 2010

@mifys dakujeme, ale si v zlem teme dal inzerat...tu sa cvakneme aj same. 😉 ale rady sa tu s Tebou podelime... s beznymi starostami a problemami.. A uprimne a v duchu Ti zavidim, v dobrom, ze co ja mam ako hobby, tak niekto to bude mat ako profesiu.. nech Ti to vsetko vyjde a hod neake fotecky...

uz pisala adminka, uz to pochopila ze co je na tom "zle"..prejdnaju to z nadriadenymi.
ako...nikomu nechcem zle, ale kradnut a zarabat natom sa nema.

urobit to niekto s mojimi foktami, teda niesu extra pekne,tak mu ruky nohy dolamem. 😠

zajo79
27. aug 2010

ako..este digiscrap...to beriem, to je mile a pekne. a niektore maminy su fakt sikovne. ale zlodejina je raz len zlodejina.

bambi2
27. aug 2010

@zajo79 no, ze im to konecne zaplo... dost skoro... 😀 vies kolko uz za ten cas zarobila?!!!