Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

barbarka
31. mar 2011

@olienka12 ja tiez fotim len setakom 18-55 😒 raz casom snad bude aj nieco lepsie 😉 a ty ides kupovat aky fotacik?

barbarka
31. mar 2011

@kasami my nemame pivnicu ale bordel je aj doma 😅

lili_a_mimi
31. mar 2011

@kasami si drobnost, bez ktorej by domacnost nefungovala 😉 vies, ani hodinky nefungujum ked chyba co i len 1 male koliesko 😵 ale poznam o com hovoris, niekedy si aj ja tak pripadam u nas 😒 ale co uz, to je nas udel matiek na materskej a rodicovskej "dovolenke"...

lili_a_mimi
31. mar 2011

@kasami @barbarka chcete vidiet bordel? pockajte do vecera, hodim se par fotiek nasho noveho bytu - vcera nam burali steny... 😖

cruela
31. mar 2011

v platnosti ostava mailova adresa ako doteraz, vecer stiahnem vsetky aktualne fotky do noveho albumu a schranka ostane prazdna pre nove fotecky

parada, mame temu, od zajtra ficime 😉

zuzu80
31. mar 2011

ja sa pridam az v druhej polovici, zajtra odchadzam z domu a neberiem si ziadne drobnosti, len mm a dceru 😉

lili_a_mimi
31. mar 2011

@cruela aj stromy aj tie domace drobnosti teda mozeme posielat do jedneho albumu a ty to budes priebezne triedit? 😉 nebudes mat s tym vela roboty?

barbarka
31. mar 2011

@zuzu80 tam kde ides isto nejake drobnosti najdes

barbarka
31. mar 2011

@lili_a_mimi stromy az o 2tt 😉 ci?

zuzu80
31. mar 2011

@barbarka no to sa obavam, ze nie 😀

lili_a_mimi
31. mar 2011

@zuzu80 uuuu, ale dufam, ze fotacik si pribalis 😉 cakame totiz fotecky!

lili_a_mimi
31. mar 2011

@barbarka stromy su celomesacna tema a + k tomu bude tato 2tyzdnova... 😉

zuzu80
31. mar 2011

@lili_a_mimi tak fotak urcite, skor sa bojim, ze zabudnem pribalit pas 😀 😀

barbarka
31. mar 2011

@zuzu80 a kam to teda ides? na sibir do stanu? a nic neberiete? 😅

cruela
31. mar 2011

@barbarka dame stromy asi ako celomesacnu temu, lebo u nas do dvoch tyzdnov asi nic uz ani kvitnut nebude

@lila_a_mimi hej, davajte kludne vsetko dokopy, ja to roztriedim, ved to je nic...

@zuzu80 ale ved drobnosti mas okolo seba vzdy - pero, noviny, kluce, salka.... to je podla mna super tema, lebo objektov mas miliony a vzdy a vsade dostupne

lili_a_mimi
31. mar 2011

@zuzu80 tak sup sup teraz ho hned pribal k fotaku 😀

zuzu80
31. mar 2011

@barbarka tam nie a do stanu uz vobec nie 😀 😀 Nebojte sa zapojim sa, ked vratim spat do domacnosti a pochodim aj ine domacnosti 😉

zuzu80
31. mar 2011

@cruela ved som pisala, ze tema je super, velmi sa na nu tesim 😉

barbarka
31. mar 2011

@zuzu80 dalsi tip je pust, na tave , neberiete nic a spat budete pod holym nebom 😅 😀 alebo niekde kde su krajsie veci ako fotit drobnosti 😉

zuzu80
31. mar 2011

@barbarka b je spravne 😉 budu tam zaujimavejsie veci na fotenie, ako omrvinky na stole po mojej milovanej dcere, pracovny diar mojho milovaneho manzela, vyzvanajuci mobil na stole, hreben s mojmi vypadanymi vlasmi 😀 😀 Ale keby som nieco fakt zaujimave videla a zapadne mi do temy, tak slubujem, ze odfotim a poslem do DU 😉

silvia.t
31. mar 2011

@kasami ja som tam volala hned ako som objektiv objednala aby mi potvrdili kedy ho dovezu a boli fakt ochotny a platila som az po prevzati a skontrolovani tovaru 😉

lili_a_mimi
31. mar 2011

baby, mam na vas otazocku. Myslite si, ze ked teraz poobede budem fotit s nasadenym polarizacnym filrom, moc to ovplyvni kvalitu fotiek? nemam totiz cisty UV filter a pri male s bojim, ze sa poskriabe sklo...

silvia.t
31. mar 2011

baby neviem ako mam komentovat tie jarne fotky ☹ pise mi ze aktivujte svoj bezplatny ucet...ale ja ho aktivovany mam a som aj prihlasena

cruela
31. mar 2011

@lili_a_mimi ja pri takychto svetelnych podmienkach ake su posledne dni pouzivam vonku polarizacny filter stale, teda ak nefotim v tmavom lese 😉

@silvia.t nemas tam moznost hodit komentar aj ked si prihlasena? nerozumiem, malo by to fungovat...

barbarka
31. mar 2011

@lili_a_mimi zalezi co a cim fotis - ja ho moc nevyuzivam - fotky su potom moc tmave ale ja mam malo svetelny objektiv , na krajinu urcite na ine veci zalezi od objektivu

zuzu80
31. mar 2011

@cruela a aky pouzivas objektiv s filtrom?

cruela
31. mar 2011

@zuzu80 zoom 16-85mm

zuzu80
31. mar 2011

@cruela 😉 ja som este nikdy nepouzila, som filtrova panna 😕

cruela
31. mar 2011

@zuzu80 ja som si tiez myslela ze je to zbytocnost, ale uz viem ze nie 😉 za slnecnych dni je to ozaj dobry pomocnik... obloha je pekna modra, nie je tolko prepalov... len sa treba naucit s tym robit, ja tiez niekedy viac nastavujem filter ako fotak 😀

zuzu80
31. mar 2011

@cruela no sak toho sa bojim, 😀 Uz teraz manzel neveriacky kruti hlavou, ze kym ja nastavim fotak, ulozim sa do vhodnej polohy, zaostrim, tak on by porodil 5 kg dieta 😀 😀