Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

barbarka
19. okt 2011

baby nechysta sa dakto na fotoslovakia z okolia Sale, pripadne cez nu? nech nejdem sama

nelicefo
19. okt 2011

Ahojte,no nebyt toho ze tuto temicku nemam pridanu v oblubenych tak ju ani nenajdem (nechapem preco ju premenovali) 😕 😕 😕 😕 😝

Moja mala sa dnes vratila z Oravy,ma tam aj nieco pofotene tak potom nahodim. 😉 A robila som foto z Agrokomplexu (este z augusta) tak tie tiez potom hodim 😉 😉 😉

lenka3007
22. okt 2011

Ahojte baby, chcem sa s vami poradiť, co hovorite na jeden fotoaparat, ci sa mi to oplati, ci je dobry a podobne. Kedze som zaciatocnicka v zrkadlovkach, tak hladam nieco lahko ovladatelne, "ježisko" povedal, ze si mam vybrat, ale som v tom stratena. Zatial mi odporucili tento: http://www.mall.sk/zrkadlovky-nikon-d3100/nikon... co vy nan? dakujem za vas cas 🙂

nelicefo
22. okt 2011

@lenka3007 Pre začiatočníka je super. Ani som nevedela že už je aj inej farby ako čiernej. 🙂 Alebo ešte tento je dobrý http://www.mall.sk/zrkadlovky-nikon/nikon-d5100...

Ale za tú cenu sa ti podľa mňa oplatí Nikon D90 http://www.mall.sk/zrkadlovky-nikon/nikon-d90-1...

lenka3007
22. okt 2011

@nelicefo uff to uz nemozem, by som prekrocila "ježiskov" rozpocet. Tak hovoris, ze ten D3100 je v pohode pre mna ako zaciatocnicku? aj mi bude stacit ten objektiv, co je k tomu? budem muset prestudovat nejaku stranku pre zacinajucich...

nelicefo
22. okt 2011

@lenka3007 objektiv zalezi od toho co budes chciet fotit. 😉 ale telo D3100 v pohodicke pre Teba. 🙂

lenka3007
22. okt 2011

@nelicefo ja len maleho, vacsinou, alebo detska v rodine, ked budeme doma, ako doteraz, len co mam digital, tak je starsi ako moj syn, len ja som taka blba, ze kym funguje, tak naco vymienat, ale uz ma stve, lebo mu zahrabava, v poslednej dobe musim fotky upravit vo photoshope, lebo sa sam prestavuje, vypne si blesk, ked ho zapnem a pod. hold, uz ma svoje roky odfotene 😀 😀 😀

barbarka
23. okt 2011

@lenka3007 na zaciatok urcite postaci 😉

lenka3007
23. okt 2011

@barbarka Dakujem 🙂

ivka000
23. okt 2011

@lenka3007 ja mám tiež 3100 a som spokojná keby bolo na lepší určite neváham ani minútu 😀 ale zatiaľ som spokojná je to jednoduchá zrkadlovka len treba čítať skúšať a fotiť na učenie je ako stvorená 😉 ani som netušila že je už aj ružová 😀

brisilda
23. okt 2011

fiha kocky teraz pozeram, ze tema je premenovana 😕 😀 ja mam tiez nikon 3100 a som zatial spokojna no uz teraz slintam po inom 😀 ale som zaciatocnik tak este ten rocik vydrzim

annika11
24. okt 2011

@lenka3007 ja mám zatiaľ 3000cku, som spokojná, tiež som začiatočník, tak mi vyhovuje, jednoducho sa ovláda 🙂 myslím, že tá 3100 je pre teba dobrá, potom ked si zvykneš za zrkadlovku a naučíš sa s ňou narábať, tak vymeníš za niečo lepšie 🙂

Mimochodom aj ja len pozerám :-! keby že nemám túto tému medzi obľúbenými, tak mám problém ju nájsť 🙂 nechápem prečo premenúvajú témy....doteraz to bolo dobré a odrazu nie?

annika11
24. okt 2011

a jedna z nových...trocha mi vadí, že sa mi nepodarilo odfotiť svetielka v očkách, akosi nevyšlo svetlo, ale páči sa mi 🙂

nikonka
24. okt 2011

ja davam jednu z Foto Slovakia

lenka3007
24. okt 2011

@brisilda
@annika11 dakujem baby, potom ak sa teda Ježiško nerozmysli (co by ma sakra nahnevalo) sa s vasim dovolenim pridam k vam... sa tesiiiim uz 🙂 juj 🙂 🙂 🙂

silvia.t
24. okt 2011

co to za zmena?? som nevedela ani najst tuto temu 😠

brisilda
24. okt 2011

@silvia.t niekto sa velmi nudil tak zmenil temu 😠 co uz 😝

lenka3007
24. okt 2011

@ivka000 ja som nenasla ciernu, ale ma farbu asi taku jak moj book, tak sa budu hodiť k sebe 😀 Jasne ze budem skusat, som sa aj rozhodla, ze sa asi pustim do tejto vasej temy od prvej strany, nech sa daco priucim do vianoc 😉

nelicefo
24. okt 2011

@silvia.t
@brisilda
@annika11 presne kočeny ako píšete. Nebyť toho že vás mám v obľúbených tak vás tu ani nenájdem. 😖 😖 😖

@annika11 krásna fotočka! 🙂

@nikonka tiež suuuuuper foto 🙂

zajo79
25. okt 2011

robili ste niektora vodoznak v cs4? podla navodu mi to nejde...sa s tym trapim od vcera... 😖 😖 😖 😖

janefonda
25. okt 2011

mame novy nazov? este ze som to mala v oblubenych 😠
@zajo79 ja som napr vodoznak nikdy nerobila...da sa robit aj v niecom takom co je volne dostupne na nete?

janefonda
25. okt 2011

@annika11
@nikonka super foto baby 🙂

zajo79
25. okt 2011

@janefonda chcem to v cs4 urobit... da sa to, tak musim nato prist 😔

nikonka
25. okt 2011

@zajo79 musis si to spravit ako peciatku, ked to chces pouzivat viackrat... alebo jednorazovo si to daj do novej vrstvy, napis, vloz co chces, nastav opacity, umiestnenie a je to

zajo79
25. okt 2011

@nikonka mam knizku od kellbyho- tam to je trochu inak, cez iny tvar- tam je priamo moznost copyright- aj s ulozenim- len nieco tam robim zle. najmensi ma dnes naladu ako pocasie- sa nosime od rana, tak tu pozera do toho so mnou. asi to necham na chvilu tak- a pozriem zajtra- snad sa mi to ulezi. TAK NEMAM RADA KED NA NIECO NEMOZEM PRIST!!!! 😠 😠

nikonka
25. okt 2011

@zajo79 pravdepodobne to je ako peciatka... ja moc na literaturu nie som, ja si skusam a robim veci po svojom,... tak som si spravila aj peciatku s vodoznakom - novy dokument, nova vrstva (priesvitna), napisem si logo, Edit-define brush preset, pomenujem si ako sa ma brush volat, ulozit. Otvorim si fotku, ktoru chcem oznackovat, vyberiem si nastroj brush a idem uplne na koniec, kde je ulozeny vodoznak, ktory som si spravila - nastavim farbu, opacity a buchnem kde len chcem... toto je ako sa robi peciatka a ja si tak robim aj vodoznak... ako to robi Kelby netusim, ale myslim, ze toto je dost jednoduche a ucinne, aby to postacovalo....

barbarka
25. okt 2011

@nikonka pekna baba ta modelka

annika11
25. okt 2011

@janefonda dakujem 🙂

1katka1
26. okt 2011

@lenka3007 ahoj 🙂 ja som si začala tiež šetriť na túto 3100vku tak hádam do januára by to mohlo byť 🙂 a tiež červenú 🙂

lenka3007
26. okt 2011

@1katka1 tak ja som uz tolko krat sporila na poriadny fotak a vzdy sa nieco udialo, kde usli korunky...