Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

zajo79
8. nov 2010

@cruela jeeej, fotka co si dala...supeeer. take sa mi luuubi.

cruela
8. nov 2010

@zajo79 hmmm, nemala by som to hovorit nahlas, ale nemam ten lightroom kupeny 😅 ale casom si snad budem moct dovolit aj legalnu verziu, nateraz sa hram na pirata... je to ozaj super program, nanajvys som s nim spokojna

babatko88
8. nov 2010

@zajo79 hm, no neprepáčim, kritiku znesiem, ale nie si drzá? by som chcela vidieť tvoje decká

zajo79
8. nov 2010

ako..prepac...naco sa pytas, ked sa urazas???? ani dieta dobre odfotene..je to zdaleka, nieje ho vidiet, ani priroda ziadny uchvatny zaber.... co som napisala zle? ak nato nemas, aby si prehltla kritiku tak sa nepytaj

cruela
8. nov 2010

@babatko88 nechcem sa nejak zastavat a miesat sa do toho, ale myslim, ze to skor ponala z foto pohladu a nie ze by sa jej nepacilo tvoje dieta vyzorom...

babatko88
8. nov 2010

@cruela tak vieš, ale ja nepozerám na fotky, či sa mi páči, ale na to aké má farby, poprípade, či tam niečo nevadí, ak by sa mi foto nepáčila, tak to napíšem inak, nie ako ona, lebo ani ani je trochu chabé na to, aby to človek pochopil, čo tým myslí

zajo79
8. nov 2010

@babatko88 myslis kompozicne??? ci fotka ma neaky pribeh? ci nieco hovori... tak nehovori nic. ani dieta dobre odfotene...z daleka... ani priroda. chces to takto? napisala som Ti, co tam vadi... a sa odujes. tssss...

co ti mam hovorit ze akeee to je pekneee, ked nieje??? chces sa niekam posunut???? co ta ine posunie ako kritika??? fot si deti doma do rodinneho albumu, tam to staci. ale ak sa chces posunut vo fotografovani, tak s tvojim pristupom a postojom to nikam nedotiahnes ak to budes vsetko brat takto . howgh

cruela
8. nov 2010

@babatko88 ono je to tazke vyjadrovat sa pisomne, castokrat to vyznie uplne inak ako sa nam to javi... a clovek ma trosku tendenciu reagovat prudsie, ked sa jedna o jeho dieta... som si ista, ze zajo ta nechcela urazit, proste len vyjadrila svoj nazor.. lebo z technickeho hladiska to urcite nie je 100% fotka, ale zas ja zastavam nazor, ze dolezite je, ci sa ta fotka paci mne... a ked si sem dala tu fotku, tak som vedela, ze tebe sa paci a ked ti nevadi ten podhlad, tak ja to nemam preco riesit, len som ti poradila trosku ju zosekat, aby viac vyniklo dieta, lebo sa tam ozaj straca... baby tu ti chcu poradit, tak skus nase slova brat s nadhladom, neber to ako urazku ale skor ako cestu ako sa zlepsit 😉 ja som tiez zo zaciatku mala trochu problemy s reakciami na moje fotky, ale povedala som si, ze sa nebudem urazat, ale zoberiem to ako pohlad nezainteresovaneho, lebo clovek je malokedy objektivny k svojim vlastnym fotkam....

babatko88
8. nov 2010

@zajo79 aký príbeh? je to dieťa na skale, to nevidno? nechápem ťa trochu, áno, uznávam, je to zdiaľky a? mne išlo o tie oblaky... a čo myslíš tým ani príroda?
kam sa mám posunúť, mám dve deti, nestíham ani fotiť, foťák som si síce kúpila, no moc ho nepoužívam, žiaľ... keď Tomi odrastie, nie je problém... ale k veci: aký postoj? ja kritiku zoberiem, prečo nie, aj muž mi povedal, že mi to ide ako v lete na sánkach, to sa mám na neho hnevať!? viem, fotí lepšie a čo? on má čas, ja nie... len mi to stačilo napísať normálne, lebo podľa prvého komentu som si to inak vyložila, vieš? to je všetko

zajo79
8. nov 2010

@babatko88 tak to je tvoj problem. ja sa uz s tebou bavit nemienim.

babatko88
8. nov 2010

@cruela tvoj názor beriem, máš pravdu, ale ked chce kritizovať, nech použije vety, nie tri slová, to ma asi naštvalo najviac, lebo som totálne nevedela, čo chce povedať... podľa mňa je aj to najškaredšie dieťa krásne, aspoň pre jeho maminu, ide o fotku, nie o krásu dieťaťka

babatko88
8. nov 2010

@cruela čítaš? a teraz kto sa urazil? aký problém? mne sa tak zdá, že ona má problém so mnou, nie s fotkou

bambi2
8. nov 2010

@babatko88 k tvojej fotke, ak neznesies kritiku tak nepytaj na nazor inych... su tu totiz ludia, ktori maju mozno viac ponatia o foteni ako ty... kritika totiz posuva dalej.. tak to neber za zle, ze si niekto dovoluje, to si iba povedal svoj nazor... naozaj nic v zlom, nemyslela to tak, ze "tvoje dieta"... myslela fotku celkovo... este nikto sa tu koli kritike neurazil, si prva...
ak mozem ja napisat svoj nazor, tak sa pripajam k zajovi, je mi to prilis zdola fotene a clovek nevie na co ma pozret prve, ci obloha, ci skaly alebo dieta... hlavny objekt chyba... 😉

babatko88
8. nov 2010

@bambi2 číta to tu niekto aj celé??? ja som sa neurazila, ale nepochopila som, čo mi tým chcela povedať... a taktiež som tu písala, že áno, je to zdiaľky, zosekám to!

cruela
8. nov 2010

@babatko88 nie, nema s tebou problem, to viem na isto 😉 uz chvilu som v tejto teme, takze viem, ze zajo reaguje priamociaro, aj ked som si musela na to zvyknut aj ja 😀 tiez som taka, castokrat mi z huby vyleti prva myslienka co mi napadne, ale uz zistila, ze sa to neoplati vzdy pisat, lebo potom to ten druhy nemusi pochopit spravne...
cize kasli na to, co a ako ti napisala, ber to tak, ze to nechcela v zlom, len to napisala expresne a ideme dalej 😉
viem, ze je to s dvoma detmi tazke a clovek nema tolko casu.... mam sice starsie deti ako su tvoje, ale som na ne sama, cize ta plne chapem 😉

cruela
8. nov 2010

@babatko88 ja to citam cele a viem ze si sa neurazila 😉 ok, ideme dalej 🙂

babatko88
8. nov 2010

@cruela myslela si nejako takto osekať?
viem, že si tu dlho, ja väčšinou len čítam, často sa nezapájam, ale už sme si písali 😉

babatko88
8. nov 2010

@cruela ale mne nevadí, že sa jej to nepáči, každý má svoj názor, ja sa rada poučím, len som to nepochopila, ok pssst 😝

bambi2
8. nov 2010

@babatko88 ciatala som to cele... 🙂 ved si jej napisala: "ale nie si drzá"... ja napriklad nechapem, preco by mala byt drza??? ved ti nic zle nenapisala... ty si sa pytala na nazor, uprimne ti povedala pravdu... nic ine ako nazor to nie je... a inak, da sa aj slusne opytat, co tym myslela ked nieco nerozumies, nie?

cruela
8. nov 2010

@babatko88 viem, pamatam 😉
no, podla mna je teraz ta fotka podstatne lepsie, uz tam maly vynikne... este mi trosku vadi ta obloha, ktora moc splyva s ciapkou, ale mozno na originale to nie je take nevyrazne, tu obrazky skresluju

babatko88
8. nov 2010

@bambi2 nie, lebo ked chcem niečo niekomu napísať, tak to napíšem normálne a ani tromi slovami 😒 preto som to aj pochopila inak ako to ona myslela, to je celá naša zvada

babatko88
8. nov 2010

@cruela vidíš, tú čiapku som si nevšimla 😉

bambi2
8. nov 2010

@babatko88 da sa to napisat aj troma slovami, zalezi od toho ako to clovek pochopit chce! tak si sa mala spytat co tym mysli, chyba bola alebo je na tvojej strane... tak to vidim ja... a ak chces zajst dalej, bez kritiky to nepojde, ci troma alebo piatimi slovami napisana, je to uplne jedno... 🙂 na veci to nic nemeni...

babatko88
8. nov 2010

@bambi2 už to nerieš, ja som kritiku zobrala, len na 1x nepochopila, to je celé

bambi2
8. nov 2010

@babatko88 ja to neriesim... ja ti iba pisem moj pohlad na vec... 🙂

zajo79
8. nov 2010

ideme dalej a neberieme si nic osobne.. 😀

ja som pridala fotku...a teda bola celkom dobraaa, na baby-cafe, kde su skusene fotografky.... to ste mali vidiet ako ma zotreli. som myslela ze zahodim fotak. 😀

bambi2
8. nov 2010

@zajo79 aj mne skritizovali fotku, najdu aj tie najmensie chybicky... a to som si myslela, ze fotka je uz konecne super!!! ale vdaka im viem, na co treba davat pozor pri foteni... keby som tam tu fotku nedala, tak by som tie chyby robila asi dodnes... takze som im vrele vdacna za ich "tvrdu" kritiku... 🙂

zajo79
8. nov 2010

@bambi2 a o tom to je... na com inom sa clovek nauci???

bambi2
8. nov 2010

@zajo79 kritika je najlepsi ucitel... tak to bohuzial je a tak to aj bude...niekto ju znesie, niekto nie... ale to nie je nas problem 😀

cruela
8. nov 2010

ja tiez tazko znasam kritiku... ale ucim sa s tym zit 😀