Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

briketa
autor
30. dec 2010

@kasami zlata vianocna poza. ako to uteka, ze sedem mesiacov.

monika0001
31. dec 2010

Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.

kasami
1. jan 2011

@briketa ďakujem 🙂 ale je to len "týždňov" nie mesiacov 😉

Inak praje všetkým šťastný Nový rok 🙂 pa

briketa
autor
1. jan 2011

@kasami prepac 😅

Baby ja si skromne do noveho roka 2011 zelam Nikkor 24-70/f28 😀 😀

zajo79
1. jan 2011

@briketa sme si hovorili s mm co by sme chceli do noveho roka... tak okrem zdravych deti som mala presne tento isty objektiv na "zozname" 😀

uz je tata nalomeny...tak VERIME VERIME ze bude cim skor.

vo februari- marci je tu v dedine veeelka dedinska zabijacka...tak dovtedy ho musim mat.

michalag
1. jan 2011

baby ja vam zavidim ze sa vyznate aj vo foto technike ..... ja som asi blba

bambi2
1. jan 2011

@michalag aj ja som bola uplne mimo na zaciatku... ale cim viac clovek cita, tym viacej vie... 😉

briketa
autor
1. jan 2011

@michalag presne ako hovori bambi, je rozdiel ked mas fotak rok a je rozdiel 15 rokov....

to je presne ako ja teraz s tretim dietatom to uz beriem ako keby sa ani nic nedialo a moja svagrina, co cakaju prve, tak z toho robi absolutnu kovbojku, az mi je luto tej malej ked sa narodi. ale uprimne, taka som zdaleka nebola ani pri prvom..

bambi2
1. jan 2011

@briketa ja moj fotak nemam este ani rok... 😀 az v aprili... ale uprimne povedane, ja sa mu aj dost venujem a takysto citanim... sam fotak o sebe by mi hadam nic nepriniesol... treba o tom aj nieco vediet a citanim sa clovek dost nauci ak nema inu sancu.
ja ked som bola slobodna a pracovala s modou, kupovala som same casopisy ako je ELLE, Cosmopolitan, Glamour atd... ked som bola tehotna tak to boli casopisy ako baby&co, wir eltern atd... teraz kupujem iba casopisy co sa fotenia tyka... 😀

briketa
autor
2. jan 2011

@bambi2 takze teoria uz nastudovana teraz treba zacat fotakom dokazovat, ze najlepsie fotky su tie co vyvracaju teoriu 😀

michalag
2. jan 2011
zajo79
2. jan 2011

@michalag uz ked by som brala 550 canon. viem je drahsia...ale natom neusetris, o rok, pol roka zistis, zeby nebol zly lepsi fotak...

ci to len ja mam take skusenosti? 😕

olienka12
2. jan 2011

@zajo79 asi hej v tych fotakoch je minimalny rozdiel ked sa nebavime o full frame ta cena je super,ked zoberies do uvahy 2 objektivy
@michalag ked hladas v tej cenovej hladine nemas co riesit

michalag
2. jan 2011

alebo nieco taketo http://www.pixmania.sk/sk/sk/6864196/art/nikon/...

ja by som brala aj lepsi ale to by som nan skrabala 10 rokov a museli by sme byt asi na suchych rozkoch 😅 😝 😀

l.e.n.u.s
2. jan 2011

@zuzananz keď chcem otvoriť fotku s koncovkou .nef tak mi vypisuje "Could not complete your request because it is not the the right kind of document".neviem kde robím chybu ☹

@michalag nikon d3100 mám a za seba môžem len odporučiť

michalag
2. jan 2011

@l.e.n.u.s ja som sa do tohto Nikonu zamilovala a uz viem ze pravdepodobne tento 😵 ...... len hladam ktore este ak by nahodou .... a dakujem

kamilecka
3. jan 2011

AHojte

ja som dostala tiez filter....co robi nieco taketo na fotkach 🙂 snad to bude vidno....

zajo79
3. jan 2011

@kamilecka to ti urobi aj najvyssia clona na fotaku nastavena

olienka12
3. jan 2011

@zajo79 neni tak celkom pravda ten efekt je filtrom silnejsi clona ti neurobi take ostre hviezdicky

inna7
3. jan 2011

ahojte baby....potrebujem poradit...prosiiim 🙂 zatial som si precitala prvych a poslednych 10 stran 😀 ale pracujem na tom... 🙂

este v roku3 som si kupila v usa fotacik canon eos rebel 2000 - na klasicky film..ma objektiv 28-80mm....co s nim... je suci uz len do kosa?? mam si iba dokupit k tomu objektivu nove telo ??...sedel by ten objektiv? a ak ano, ake odporucate....a odkial najlepsie kupit...dakujem za vsetky drahocenne rady... 🙂 🙂 🙂

a to telo na klasicky film uz asi nikde nepredam, ze..?

kamilecka
3. jan 2011

@zajo79 no tak to sa dost myslis .....nikdy take nebudes mat ako s filtrom....take hviezdicky nikdy fotakom nespravis...ostre, velke 😉 lebo objektiv sam o sebe nie je urceny na to aby robil hviezdicky 😉

zajo79
3. jan 2011

kazdy podla toho, co potrebuje vylepsit.

saskarisko
4. jan 2011

ahojte, idete fotit to zatmenie slnka ? na akej clone ? 😲

zajo79
4. jan 2011

tu je hmla, tak nehrozi.

myslim ze bez filtru, neodfotis... 😕

monika0001
4. jan 2011

Ahojte....

ako sa máte?
🙂

@zajo79 - aj tu je hmla ako mlieko.. ☹

zajo79
4. jan 2011

aaa,nieco mam... nakoniec cez jemnu hmlu je to lepsie..

este by to chcelo prehnat cez neaky filter vo photoshope...

babatko88
4. jan 2011

u nás nebolo vidieť nič 😠

babatko88
4. jan 2011

@zajo79 ale veď je to dobré, na to aká hmla bola u nás, tak máš aspoň ty niečo

saskarisko
4. jan 2011

@zajo79 - no, ako si pisala. ja som fotila len jednu cast o 9.10. a bieda, prebieda. len s odrazom. a po odfoteni som mala este pred ocami 5 minut rozmazane. potom som ho o hodinku videla krasne za oblakmi, ale kedze som soferovala, tak nic z toho. a vrchol som uz nevidela, lebo som sa dostala do doliny, kde bolo zamracene a snezilo. no, co uz 😖

kasami
7. jan 2011

Ahoj babulky 🙂

potrebujem od vas radu 😉
crta sa mi moznost kupit lepsi fotak canon eos 60D mam 450D .... myslite, ze sa oplati vymenit ? ak ano mrkala som si telo .... a neviem sa rozhodnut, ci kupit s objektivom ....
http://www.faxcopy.sk/search
18-55 setovu uz vlastne mam .... co poviete na tie ostatne ? ci radsej kupit len telo a kupit iny objektiv ? aky by ste mi poradili ? fotim hlavne svoje deti .... maleho hyperaktivneho sportovca (motocros, hokej, cyklistika, lyze, snowboard) no a moju dvojmesacnu hviezdicku 🙂

dakujem vam za rady 🙂