Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

lili_a_mimi
23. mar 2011

@barbarka vitaj medzi nami 🙂 vidim, ze fotky mas velmi pekne, uz teraz sa tesim na dalsie 😉
@cruela vsetko naj fesakovi k narodkam, dobre pooslavujte 😵 a ta fotka zo vcera (z 23:05) je krasna
@zuzu80 perfis kvetinky 🙂 mne sa zatial akosi nedari fotit kvety... 😠
ale nieco predsa pridavam:

lili_a_mimi
23. mar 2011

no ako vidim, moc tu toho nevidno 😠 😖
a, mimochodom, zatial k tej DU nemam nic nafotene ☹ akosi sa mi nedari...😖

kasami
23. mar 2011

ahoj 🙂
ja fakt nestiham .... mala mi da zabrat ....
chlapov som mala 4 dni prec .... tak som sa k nicomu nedostala
par fotiek som cvakla, iba krpanu 🙂

kasami
23. mar 2011

@barbarka vitaj 🙂

cruela
23. mar 2011

@lili_a_mimi za Matejka dakujem 😉 a hlavu hore s ulohou, mas este tyzden, pekne pocasie tiez este chvilu bude, tak nieco cvakneme 😉 ja tiez este nic nemam....

@zuzu80 dnes sme konecne pustali tie lampiony... ale moc sa nezadarilo pofotit.... nestihala som zapalovat, styri deti okrikovat a este aj fotit 😀

cruela
23. mar 2011

@kasami boooze, teraz sa narodila a aka je uz velika! strasne rychlo ten cas leti! a je nadherna 😉 akurat dnes som na teba myslela, ze si sa dlho neozvala...

kasami
23. mar 2011

@cruela fakt som nestihacka 🙂
dakujem 🙂 akurat mi ju zase mm doniesol ze papat 🙂 ja fakt uz nemam ani 10 minut v kuse klud 😀

cruela
23. mar 2011

@kasami aj ja som nestihacka... alebo skor flakacka 😅

s takymto cacanym sa akurat bavkam 🤐

barbarka
23. mar 2011

@michalag @kasami @lili_a_mimi dakujem 😵

@olienka12 fuha to vazne? jejda tak to je nanic 😒 fotak novy to by som musela vyhrat v loterii, a co pouzivas ty za sklicka?

@cruela jeeej to je krasna nozka 😵

barbarka
23. mar 2011

pridavam par foteciek na zoznamenie 😉

@olienka12 ale su aj 50tky z motorcekom kuk tento chalan foti s nasim fotakom dost namakane http://www.tommyfoto.sk/fotograf_tomas_paule.html a ma tam aj 50tku f1,4

barbarka
23. mar 2011

@cruela to si fotila s tou 50tkou? krasna fotecka velmi 😵 neviem sa vynadivat

cruela
23. mar 2011

@barbarka ja by som sa manualneho ostrenia tak nebala... mam fotak s motorcekom, ale aj tak ostrim casto manualne... a hlavne s tou 50tkou, lebo pri malej clone staci zaostrit centimeter vedla a uz je zla foto...
ano, nozicku som fotila s 50tkou, s clonou 2 😉

olienka12
23. mar 2011

@barbarka vacsinou 50tku ale tu mam nasadenu na D50 ta ma motorcek a setak 18-55 a 55-200 tem mam tiez velmi rada

olienka12
23. mar 2011

@barbarka jo 1,4 je motorcekova,preto aj ta cena

zuzu80
24. mar 2011

@cruela Matejkovi vsetko najnaj 😉 Lampiony sa ti podrili peknena to vsetko co sa dialo okolo 😉 😀
A nozicka je prekrasna 😉

@barbarka ja fotim 50kou 1,8 a som s nou spokojna 😉

barbarka
24. mar 2011

@zuzu80 a tiez len manualne ostrenie?

ako ja sa ten objektiv aj tak teraz nechystam kupovat, takze este casu dost na premyslanie 😅

olienka12
24. mar 2011

@barbarka ono ked ostris staticke objekty tak sa to da aj manualne,ale pokial chces fotit decka tak bez sance

barbarka
24. mar 2011

@olienka12 no ved to 😒 , uz ked mam take pekne dieta tak by to chcelo tu 1,4 , jaaaj potrebujem sponzora 😀

kasami
24. mar 2011

ahoj 🙂

@barbarka krasny dovod 🙂 toto sa mi paci 🙂 takto budem lobovat doma :- ) to snad mm neodola 😀
a aky mas fotak ? mozno si to niekde pisala ak ano napis este raz 🙂

barbarka
24. mar 2011

este vam ukazem jednu fotecku mojej segry, ktoru povazujem za celkom vydarenu, na tej druhej je to iste len s modrymi ocami 😉

barbarka
24. mar 2011

@kasami nikon D60, ten objektiv mi zatial ale nehrozi, ale dnes som povedala mm ze kupim prasiatko a budem sporit 😉

kasami
24. mar 2011

@barbarka takze dalsia nikonistka 🙂
ta fotka s modrymi ocami sa mi paci viac 😉
uz zacinam mat pocit, ze nikto nema canon 😝

ja tiez uz sporim do pokladnicky 😀

michalag
24. mar 2011

baby a ako docielim to aby napr.foto bola CB a vynikli len oci ako na fotke u @barbarka ?????

barbarka
24. mar 2011

@michalag ja som to robila vo photoshope s tym ze jednu fotku som urobila taku kvazi cb a z druhej som vybrala oci jemne ich saturovala a supla na tu povodnu 😉

kasami
24. mar 2011

aha aj k nam prisla jar 🙂

@michalag das na CB a to co chces farebne vygumujes 🙂 ak najdem navod hodim ... niekde tu bol sa mi zda 😉

cruela
24. mar 2011

@kasami este treba dat fotky aj na picasu 😉

kasami
24. mar 2011

@cruela do kedy to tam mame ?
ci este skusim nieco cvaknut ... alebo ak nie, vyberiem nieco z toho co som cvakla dnes 😉

cruela
24. mar 2011

@kasami do 31., ale sak kludne daj aj tieto, rada sa pozriem na vsetky vase fotky v lepsej kvalite 😉

kasami
24. mar 2011

@cruela 🙂 ale mozes ich sprdnut aj takto 😉

kasami
24. mar 2011

@cruela kde si ?
urcite nie su take dokonale 😀 ze nemas slov 😀