Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

barbarka
30. mar 2011

@qetinka ja som sice svadbu nikdy nefotila ale podla mna to chce nieco svetlne napr. 50tku pevnu plus nejaky zoom a striedat - zblizka 50tka najma v kostole moze byt tma aby si nemusela blyskat a potom zoom na atmosku, ale skus si o tom radsej precitat od profikov 😉

cruela
30. mar 2011

@qetinka ak nechces, resp. nemozes z roznych dovodov prehadzovat objektivy, tak odporucam zoom s bleskom (externym samozrejme, na vstavany neslobodno ani pomysliet 😀 ) ak mas moznost a cas prehadzovat objektivy, tak presne ako napisala @barbarka , ja som to tiez tak robila na ostatnej svadbe - v kostole 50tka, potom zoom... aj ked aj napriklad krajanie torty a detaily vyzdoby som tiez fotila s 50tkou

@barbarka tema? no mohli by sme sa na niecom zhodnut.... ja som dnes inak isla okolo naaaadhernych rozkvitnutych stromov 😉

majulcek
30. mar 2011

ahojte baby,
dneska som objavila tuto temu hoci konujem uz stoooo rokoooov 😵 tiez velmi rada fotografujem,ale som antitalent, nepouzivam ziadne programy na upravovanie proste len fotim a fotim a co sa mi nepaci mazem...velmi rada ak mozem by som sa k vam pridala... 🙂 a strasnee sa tesim ze tu pisu baby ktore sa na rozdiel odo mna celkom fotakom aj rozumeju 😀

barbarka
30. mar 2011

@cruela tie si chcela az o 2tt , to by bolo asi lepsie - aj kvoli kockam co ziju vo vyssich polohach 😉 teraz dajme daku zmenu 😅

saskarisko
30. mar 2011

Ahojte,
ja jednu kvietkovu netradicnu 😉

saskarisko
30. mar 2011

@ivka000 - ta voda je super, a Maninska je velmi pekna

btw nemame mosty (osvetlene), ulice ano, ale miest na fotenie je vela a krasnych 😉

lili_a_mimi
30. mar 2011

baby, a co tak dat si ako mesacnu tem "stromy" a ako dvojtyzdnovu vybrat nieco ine? ako vidim vase fotky, v pohode stihame obe 😀

kasami
30. mar 2011

ahoj 🙂 tak som pridala foto aj ja 🙂
konecne 😝

cruela
30. mar 2011

@majulcek vitaj medzi nami 😉

@barbarka sak ja s tymi stromami len tak akoze by the way 😉 ale pojdem si tie stromy cvkanut, bo jak som na ne zbezne kukala, dva tyzdne nevydrzia...

@lili_a_mimi tvoj navrh so stromami ako celomesacna tema sa mi lubi... ja som za

@saskarisko ta netradicna foto je celkom zaumijava 😉

@kasami a kraaaaasne si popridavala 😉

takze ako s tou dalsou temou? ked tak zbezne kuknem na fotky, co sme popridavali teraz, tak najviac ich pridala @lili_a_mimi preto navrhujem, ze temu by mohla vybrat ona 😉

kasami
30. mar 2011

@cruela joooj ty teda vies vycarit usmev na tvari 🙂 dakujem 😉

barbarka
30. mar 2011

@kasami velmi pekne fotecky 😉

cruela
30. mar 2011

@kasami ak nevadi, trosku som ti ich aj skritizovala 😅

kasami
30. mar 2011

@barbarka dakujem

@cruela jasne ze nevadi 🙂 hlavne ked budem vediet co a ako mozem zlepsit 😉

barbarka
30. mar 2011

@cruela jasne uz kludne odfot 😉

ja este sem pridavam par jarnych ale to su uz starsie tak ich nechcem davat ako domacu ulohu 😅

posledne 3 su nove ale neviem ci jarne - to vtaca je holub 😅

cruela
30. mar 2011

@barbarka tie lienky su uuuuuuzasneeee!!!!!! a ten holub vyzera jak keby ti pozoval 😀

barbarka
30. mar 2011

@cruela sak aj pozoval 😀 svokor chova tak jedneho doniesol malemu ukazat tak som vyuzila prilezitost

silvia.t
30. mar 2011

@barbarka nadherne a tie lienky nemaju chybu 😵 ja som dnes tiez nieco pofotila,ale tak je to nic oproti vasim fotkam 😨 idem pridat do du

majulcek
30. mar 2011

@cruela dakujem... 😵
a baby robite krasne fotky 😎 ak sem hodim nejaku foto poviete mi prosim co a ako robim zle..u mna je to zatial v stadiu uplneho zaciatocnika, nic nenastavujem na zrkadlovke vsetko je auto..rada fotim skor prirodu ako postavy, takze sup ho na to,poradte co je zle..dakujem

lili_a_mimi
30. mar 2011

ahojte baby, no vy ste toho ale popisali, kym som tu nebola... 😵 clovek si odskoci na chvilku na inu stranku (zariadujeme kupelnu a prerabame byt, tak citam recenzie na obchody...) a vy tu popisete a popridavate fotky... 🙂
@cruela to akoze myslis vazne? mam navrhnut temu? ale ja som taky nerozhodny cloviecik... paci sa mi aj tema "sklo" ale aj tie "drobnosti v domacom prostredi"...
Baby, hlasujte!!! ktora je za ktoru temu??? Zajtra rano uzatvaram hlasovanie 😉 😀

lili_a_mimi
30. mar 2011

@barbarka tie lienky nemaju chybu 😀 a tym holubom si to zabila, je super 😎

cruela
30. mar 2011

@barbarka 😀

@lili_a_mimi nuz, ja to nechavam na teba 😉 😀 😎 😵

@silvia.t idem pokukat 😉

cruela
30. mar 2011

@majulcek no, ja ti nepoviem co je zle, ale dam ti radu zobrat do ruky manual, nejake foto stranky a zabudnut ze mas na fotaku funkciu auto 😀 ak chces vytiahnut z masinky maximum, musis jej pomoct a nenechat to len na nu... fotky su pekne, ale vsetky su fotene z jedneho uhla - zhora... pri kvietkoch treba ist aj na kolena a pofotit ich aj zdola... inak ti vidu uplne obycajne fotky... mne sa najviac paci ta posledna foto, tam je vidno aj nejaky bokeh (rozostrene pozadie) a kvietky tak pekne vyniknu
takze sup sup studovat a fotit aj na kolenach 😀

majulcek
30. mar 2011

@cruela no ono je to tak ze ten fotak sa mi dostal do ruk skor nahodou,kupil si ho mm 😵 takze neriesila som ziadny manual 😀 ale zajtra sa uz aj don ho pustim , co sa tyka uhla mas pravdu i ked na kolenach sa sem tam ocitnem,ale aj tak fotim zhora 😀 asi blby zvyk 😝 a dakujem za komentar,kazda rada nad zlato 😵

olienka12
30. mar 2011

mno idem pridat moje 🙂 posielam jednu vo viacerych verziach neviem sa rozhodnut 😀

lili_a_mimi
30. mar 2011

@majulcek na zaciatok by som radila knizku Digitalni fotografie (1 az 3) od Scotta Kelbyho 😉 a su tu aj celkom fajn internetove stranky, napr.:
http://www.ephoto.sk/fotoskola/
http://www.digi-foto.sk/ako-fotografovat/

cruela
30. mar 2011

@olienka12 hrala si sa s florabellou? 😀 cakaaaaam 😉

silvia.t
30. mar 2011

@cruela Nejde mi nahrat fotky do mailu ☹ vela ludi na jednom nete,tak ide straaasne pomaly... tak aspon tu nieco pridam ...
@lili_a_mimi ja som za drobnosti v domacom prostredi 😀
@majulcek a aky mas fotak,objektiv???

majulcek
30. mar 2011

@lili_a_mimi dakujem za linky,tu digi foto poznam a tu druhu idem prestudirovat,vyzera dobre 😵
baby a okrem kniziek ste chodili aj na nejake kurzy ci ste samouk?

cruela
30. mar 2011

@silvia.t woooooooow!! paraaadne fotoz! to by bola skoda nedat to tam!
ta cizma je bomba!!

majulcek
30. mar 2011

@silvia.t vaaaau 😎 canon eos 5OOd so zakladnym objektivom 18-55mm