Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

kasami
14. apr 2011

@cruela ja viem 😝
ved uz mi lepi .... co mam vymysliet 😝

kasami
14. apr 2011

@cruela a nemozem dat .... saskarisko ma moje .... take by som brala ... ale teraz musim minimalne pridat priezvisko ... a mozno aj krstne si zmenit 😔 respektive ho neuvadzat 😝

cruela
14. apr 2011

@kasami asi som prepracovana bo nerozumiem reci tvojho kmena 😕

kasami
14. apr 2011

@cruela oki, tak preklad mozno do tvojej reci 😉 aby som neokukala aj logo .... saskarisko ma "katarina photograpy"

cruela
14. apr 2011

@kasami ahaaaaa, ok, dik, uz chnapem... vies, ja mam spomalene vedenie, ale da sa s tym zit 😀

adenka
14. apr 2011

babyyy ale DU je az do zajtra nie??? ja som dnes nafotila, ale upravit nestihacka, rak pridam zajtra... mozem este??? 😕

kasami
14. apr 2011

@cruela hej hej ... viem ... mam vlastne skusenosti ... dostacujuce 😀

cruela
14. apr 2011

@adenka jasne ze mozes... skus tak do 22:00 nahrat foto ak chces byt v kolazi, bo cca o takom case budem stahovat fotky 😉

adenka
14. apr 2011

@cruela no to hadam zvladnem 😀

silvia.t
14. apr 2011

ja mam loga vseliake,mam aj take presvitne meno aj pas cez fotku aj taku gulu,aj meno medzi nim srdce,a s kvietkom je ich kopaaaa ..a davam ich podla toho co mi najviac zapasuje,niektore som nepouzila ani raz 😀 ale aj na nich dojde
tak mam paru napadov tak nieco vyberte- 1.nieco SRANDOVNE/to bolo spomenute a paci sa mi ten napad/ 2.PROTIKLADY/to je jedno co ci nejake veci,ludia,priroda,kolaz z dvoch fotiek alebo len jedna co vas napadne/ 3.POTULKY MESTOM/myslim nieco kde sa da vyuzit kreativna kompozicia,ale nie detily,nieco kde bude zachytenych viac veci ale len jedna musi byt hlavny viditelny objekt/ dufam ze som to napisala aspon trocha zrozumitelne 😅

kasami
14. apr 2011

@silvia.t no pekne a ja ani jedno 😀
mne sa najviac paci ta druha tema .... 😉

silvia.t
14. apr 2011

@kasami myslis foto z vernisaze??? to som dala na FB http://www.facebook.com/album.php?aid=73622&id=...

cruela
14. apr 2011

@silvia.t ja som mala pripravenu taku temu, ze ukaz svoje mesto a bolo to presne ako tebou spomenuta 3.tema 😀 ale velmi sa mi paci ta dvojka, takze aj ja sa k tomu priklanam

@kasami ja mam tiez niekolko log spravenych....

kasami
14. apr 2011

@silvia.t tiez nemame prave spolocnu rec .... lebo tiez teraz ani ja neviem presne co si myslela ....
fotky som myslela tie co si dala do uloh 🙂 su perfis 🙂
logo ze ty mas tolko a ja ani jedno ....
a temu na najblizsiu DU som njviac za 2jku 🙂

lepsie ?

@cruela nno pekne moja .... tak budemmusiet na tom zamakat ....ale paci sa mi to s takym pasikom .... a mohol by byt aj obrazok ... ale este neviem ako na to ...
no ved vsetko postupne 😀

silvia.t
14. apr 2011

@kasami nevadi 😀 ok tak dalsia tema je PROTIKLADY 😀

adenka
14. apr 2011

@cruela mam to upravene... mozem poprosit ten mailik??? uz by som si ho aj ulozit mohla 😅

cruela
14. apr 2011

@adenka je kdesi tu, par stranok dozadu... hladaj, idem aj ja pohladat a ulozit kedze som si truba nezozalohovala adresar

adenka
14. apr 2011

@cruela uz som nasla v odoslanych mailoch, tak idem poslat a ty uz to supni kam to patri 🙂

cruela
14. apr 2011

@adenka yes sir!

kasami
14. apr 2011

baby .... nejde mi nastavit expozicia .... preco ? ani v M ani v AV nastavim odfotim ... zle a ked chcem prestavit nejde ... preco ?

ivka000
14. apr 2011

jééj baby vy ste sa zasa činili... ja nič akosi nestíham o veľkonočnom upratovaní sa mi ani nesníva 😅 nejako to asi budem musieť predýchať ... malý je akýsi protivný a ja už večer namám silu na nič ... kukala som akurát foto ulohy a vlastne všetky a potom som si prečítala názov témy a tam že" stromi v rozpuku " sorry za ten môj "kmeň" nejako mi to v poslednej dobe nedopaľuje 😀 😀 😀 asi som si sedela na kábli ked som to tam pridávala 😀 inak krásne foto ste popridávali...

neviem téma drobnosti vyzerala lákavo a jednoducho teda že budem stíhať popri malom doma fotiť ale akosi som sa k tomu nemohla dokopať stále sme v poslednom čase len doma ked je tak škaredo a nejako ma tu nič neoslovuje 😝 ALE dnes som videla krásne rozkvitnuté stromi tak dúfam že bude čas a vrátim sa tam s fotáčikom 😵

adenka
14. apr 2011

@cruela uz to leti.. dakujeeeem 🙂

cruela
14. apr 2011

@adenka uz je to aj spravene 😝

adenka
14. apr 2011

@cruela dakujem... tak sa mozte do mna pekne pustit... nic lepsie som nestihla, mozno este zajtra 😀

kasami
14. apr 2011

uz ide .... a tot dalsi problem .... mm mi asi schval usb kabel 😀

silvia.t
14. apr 2011

chela som sem pridat jednu foto ukazku potiklady-to som fotila este kompaktom ale je to moja oblubena a asi sa mi uz nic podobne nepodari odfotit a neviem to nikde najst ☹ ☹ ☹

kasami
14. apr 2011

tak aj ja som rychlo este nieco cvakla do drobnosti 🙂 cakam na kritiku 😉

silvia.t
14. apr 2011

preboooha nemozem to najst a stym kopu dalsich fotiek sa vyparilo 😢 😢 😢
idem kuknut
@kasami

kasami
14. apr 2011

@silvia.t neviem preco to tam nie je .... je adresa ta ista ako predtym co sme mali ulohu ? alebo mi nieco uniklo ?

cruela
14. apr 2011

@kasami sak ja na to cakam,, cakam a nic nechodi....
101464930584620627461.upload@picasaweb.com