Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

olienka12
26. apr 2011

@kuko7 rada by som, no bol to len inzerat na bazosi vcera pisal,ze posledny set ma :(

kuko7
26. apr 2011

@olienka12 skoda :( nevadi, ved niekedy nabuduuuce 🙂 ja teraz aj tak riesim objektiiiivok :D

olienka12
26. apr 2011

@kuko7 keby som videla dam info 🙂 a objednala som si este aj cierne pozadie mobilne za 55e tak sa celkom dost tesim 🙂))

olienka12
26. apr 2011

moj maly sibac 🙂) hafana mi usla v tej rychlosti a mrzi ma to hrozne, ze je tak seknuta,lebo su tam zlatunki 😀 😀

kasami
26. apr 2011

@olienka12 zlati si spolu .... nas pes mi v behne pravidelne do zaberu ked to nechcem a ked to chcem tak tam nezostane ... mozm ju fotit len ked spi 😝

cruela
26. apr 2011

@zuzu80 vidis, rozsirujem si portfolio 😀 jeden ujo co chodi so mnou na anglinu ma taku firmu a idu robit billboardy, tak ma oslovil... a potom mu budem fotit produkty do katalogov... sak co, aspon sa zdokonalim aj v produktovej fotografii 😀

@kasami supris! mne by sa tiez nieco podobneho zislo... a co je to vlastne mobilne pozadie?

cruela
26. apr 2011

@olienka12 kuuurna, co je zac to mobilne pozadie? to mne nejak taketo cosi uslo a celkom by sa siklo.... budem fotit nejake skolky....

kasami
26. apr 2011

@cruela Adriana ma take 🙂 objednavala z nejakeho e-shopu ... ja som nasla na ephoto lacnejsie tak som sa radila s Kukom a ona schvalila ... ze tiez ma take .... le chpalik mal cislo vymyslene a na mail neodpovedal ....
toto je ono http://www.ephoto.sk/bazar/predam/studiove-vyba...
tak sa tesim 🙂 mame sa dnes stretnut 🙂

kasami
26. apr 2011

@cruela inak super kseft tie prodiktove fotky 🙂 kupis nejaky lepsi stan a mas vystarane 🙂

cruela
26. apr 2011

@kasami wooooow, to je dobreeee! ta konstrukcia je univerzal a da sa tam dat pripadne aj ine pozadie? idem hned objednavat, buduci tyzden mam skolku, tak by sa to siklo

olienka12
26. apr 2011

@cruela dj si do googlu predam mobilne pozadie a hned ti vyhodi inzeraty vsade mozne

olienka12
26. apr 2011

@kasami presne od toho som objednala hned mi odpisal asi do pol hodiny posiela mi to na dobierku a chcel moje tel.cislo takze verim,ze je realny 🙂)

kasami
26. apr 2011

@cruela hej pozadia mozes menit : ) Adenka kupovala novy ten stojan myslim za 89,- spytaj sa jej na pozadia ... od niekal tiez uz daco objednala ...
inak ak ho kupim, mozem ti ho zicnut zatial 😉

kasami
26. apr 2011

@olienka12 fakt ? no ja som bola taka smutna ze sa neozval ... som mu pisala z dvoch mailov 😀 ale fakt ze mesiac bolo ticho ... som si myslela, ze si niekto len vystrelil 😀

cruela
26. apr 2011

@kasami no, chystam sa veru na velke nakupy, chcem objektiv, potrebujem ten stan, zislo by sa to pozadie.... no, asi budem musiet banku vykradnut 😀

olienka12
26. apr 2011

@kasami uz mi napisal ze posiela a dobierka je 3e 🙂

kasami
26. apr 2011

@olienka12 supris 🙂 dnes asi sedi na nete a spracuva objednavky 🙂

kasami
26. apr 2011

babulky co mam s tym picasom ked sa stale neviem prihlasit na komentovanie fotiek ? normalne tam sviet, ze som prihlasena ... a nic ... komentovat neviem 😠

zuzu80
26. apr 2011

@olienka12 tam kde si maly vykracuje so sibakom je uplne perfektna, vsetky su dobre, ale tato je jak z akcneho slovenskeho filmu 😉

zuzu80
26. apr 2011

@cruela no parada, ze produktova fotografia, nech sa len pekne ksefty hybu 😉 Ked zas pojdes do narodnej banky, tak zober par zlatych tehliciek do kabelky 😀 😀

cruela
26. apr 2011

babule, idete niekto na toto http://akf.sk/Fotokurzy/Nase-kurzy/Fotime-deti ?

cruela
26. apr 2011

@zuzu80 vidiiiiiis? tam som sa mala nabalit! kuuuurna.... no co uz.... som si akurat sportku podala, tak snad stastie aj na somara sadne 😀

kasami
26. apr 2011

@cruela dobre to vyzera 🙂 vlastne super ... ale 109,- 😅 ty ides ?

cruela
26. apr 2011

@kasami sak to, ze to dobre vyzera, ale tolko penazi na to nemam (a okrem toho sa uz na kurze fotenia deti bola)... tak zistujem ze ci dakto ide ze by som potom vytiahla dake info 😀

kasami
26. apr 2011

@cruela jaaaj 😀 ze jaka dobra technika 😀 keby bol na zlave dna 😀 to by som brala 😀

cruela
26. apr 2011

@kasami veru, tie zlavy by sa este dake sikli.... aj ked ja si uz musim premysliet na aky kurz pojdem, zeby som sa aj nieco nove priucila 😀 lebo hentie kurzy kde sme sa stretli boli fajn, aj som sa tesila, ze sa s vami zoznamit mozem, ale kebyze mam za to platit plnu sumu, tak ma natiahne....

ivka000
26. apr 2011

@cruela foto zo svadby sú super keby sme my také mali ... zavolali sme si kameramana a ten aj fotil tak som druhého neriešila ale teda nemáme žiedne zaujímavé foto teraz by som si určite urobila aj sama 😀 jasné že nie profesionálne ale s istotou môžem povedať že lepšie 😒

@olienka12 k novéj technike gratulujem nech sa vydarí 🙂 super púpavkové foto 😵

jej to pozadie je super to by som brala 🙂

ivka000
26. apr 2011

@cruela ten kurz som už pozerala ale tiež sa mi zdá dosť drahý 😠

kasami
26. apr 2011

@cruela nabuduce mozme dat kavu a ty nam vsetko vysvetlis 🙂 inak z toho ligtromu si nic napamatam 😕 a PS mi asi v pc konci ... stale tam zadavam novy key ale stale mi to odpocitava ... dnes mam myslim posledny den PS tak neviem co bude 😅

adenka
26. apr 2011

ahojte,

@cruela ten stojan aj s bielym pozadim ti viem kedykolvek pozicat ak by si potrebovala... zatial stoji opretev spalni, ale uz sa chystam vyskusat 🙂
a ten kurz vyzera uuuzasne.. ach jaaaj len odkial zobrat bubaciky.... v maji idem do ke, mala by som tam mat 6 foteni, mozno z toho nieco kapne... ale to pojde pekne do prasiatka na nove telicko 😀