Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

maruskak13
7. máj 2011

@ivka000 vidis na tejto jednej v pozadi je vidno to ine svetlo (slniecko pekne, to nie su kvety 🙂 kde som sa chcela presunut..
snad dnes nieco vyjde.. ma byt aj teplejsie ako bolo vcera tak uvidime 🙂

olienka12
7. máj 2011

@silvia.t v zoneri to mas jednym krokom aj v percentach

lili_a_mimi
7. máj 2011

@cruela @zuzu80 videla som, ze ste sa na picasse rozpravali o zasumeni. V tej knizke, co som zdielala na uschovna.cz je aj to, ako odstranit sum v PS. Sice som to este neskusala, ale vyzera to celkom zaujimavo... 😉 je to vo stvrtej kapitole 🙂

olienka12
7. máj 2011

babyyyy ten fotak je jaky masaker uz sa neviem dockat sa s nim vyblaznit vonku 🙂)

inak pripajam moje vcerajsie

adus123
7. máj 2011

@maruskak13 dakujem 🙂 🙂 🙂

maruskak13
7. máj 2011

@olienka12 tie fotky su velmi pekne..
ja neviem nejako fotit take kvietky, prirodu a tak....
ale velmi rada si ich zato pozeram 🙂

lili_a_mimi
7. máj 2011

@olienka12 dobreeeee 😵

silvia.t
7. máj 2011

@olienka12 krasne 😵 ja pridavam este jednu klobukovu,co poviete?

hajanka
7. máj 2011

@silvia.t ja zmensuje v Photoshope, ako ti radi @zuzu80. Mozes bud tymi skratkami, alebo to najdes v Image -> Image size a zmenis pixel dimension. Na zmensovanie si mozes vytvorit aj velmi jednoduchu a rychlu action. Potom ju uz len spustit a ona ti fotku sama zmensi a upravi podla vopred nastavenych parametrov.
Na aku velkost zmenis to je uz len na tebe. Napr. podla toho aku mas sirku blogu. Ja mam sirku tusim 900px a fotky vkladam o sirke 820px. Takze napr. aj od tej sirky blogu. Fotky natahujem na Flickr uz vopred na presnu sirku zmensene a z neho na blog. Ale zavysi len na tebe, ake velke chces davat 😉

qetinka
7. máj 2011

@olienka12 nie som si istá..máš D7000?

olienka12
7. máj 2011

@qetinka ano 🙂) od vcera

qetinka
7. máj 2011

🙂 🙂 fajn sa drží v ruke..že?? 🙂 😀 😵

hajanka
7. máj 2011

mne tiez radili ked som kupovala prvu DSLR ze sa mam rozhodnut podla toho ako sa mi bude drzat ruke. Aj som tomu uverila 🙂
Teraz ale viem, ze to je hlupost 🙂 fotak sa vybera podla inych kriterii a parametrov. Nie ako kabelka 🙂 ze dobre mi sedi na ramene tak si ju kupim, nie je to modny doplnok.
Samozrejme ak v konecnom dosledku fotak dobre sadne do ruky tak to je len plus, ale vyberat si ho podla tohto kriteria tak to urcite nie.

hajanka
7. máj 2011

@olienka12 ten orgovan si krasne nafotila. Nadherne farby, tie ma zaujali na prvy pohlad uz z nahladu, aj dof mas krasnu, trochu by som skusila sa viac pohrat s kompoziciou.

barbarka
7. máj 2011

ahojte kocenky, pozeram ze tu bolo dost dusno 😉 ja som tiez vdacna @cruela aj ostatnym za komentare aj mile prijatie medzi seba. inak raz som pisala aj zakladatelke sukromnej temy ze ci by som sa mohla pridat a nik mi neodpisal 😒 no a potom som si vsimla ze je aj verejna foto tema 😉

pridavam par hokejovych foteciek 😉

@silvia.t tie klobukove su super
@maruskak13 u teba sa mi velmi paci ta kde drobec lezi na trave - kde je vlastne opacne - ale trosku by ju bolo dobre zosvetlit podla mna

@olienka12 gratulujem k fotaciku a v dobrom zavidim 😉

janula
7. máj 2011

Ahojte
@olienka12 - jééj, gratulujem ! ja po ňom tiež pasiem 😉

ja sa do nejakých výmen názorov radšej nezapájam, lebo to je ťažko, takto cez písmenká ... ale ma dosť prekvapilo, že sa to dá ešte aj tu 😒
prešla som si pár strán dozadu a vôbec sa mi nezdá, žeby Cruela nejako machrovala ... zo žiadnej jej odpovede, čo som čítala, som nemala pocit, že sa vyvyšuje ... naopak, mne je sympatické, že je tu dosť pravidelne a pomáha 😉
@silvia.t - tá klobúčiková sa mi veľmi páči, podarila sa ti 😉

silvia.t
7. máj 2011

ahojte zeny tak trapim sa od vcera vecera s tym blogom...aky taky zaklad mam,ale este mi tam treba doplnit nejake info a nieco pomenit a neviem co napisat do polozky o mne 😅 ..
http://silviatasliphotography.blogspot.com/

hajanka
7. máj 2011

@silvia.t pekne si sa na nom vyhrala!

silvia.t
7. máj 2011

@hajanka to je tak do polovice hotove,este som neprisla na niektore veci a neviem dopasovat farbu na to pozadie 😒 taka aku si predstavujem tam nieje 😀

adus123
7. máj 2011

@silvia.t ...cez aku stranku si si ten blog robila? Vyzera to pekne...si sikulka

ivka000
7. máj 2011

@silvia.t blog je super 😵 klobučikové foto sa mi strašne páči hlavne tie jeho upírske zúbky 😎 inak aj ten moj je taký upírik 😅
@barbarka všetci sa "zhokejovali " 😀 super

barbarka
7. máj 2011

@ivka000 boli sme na vylete v ba tak aby sme zapadli medzi oznackovanych ludi, tak sme si oznackovali dieta 😅

barbarka
7. máj 2011

@silvia.t pekna pracicka, ved to postupne este podoplnas, nemusis vsetko naraz 😉

hajanka
7. máj 2011

@silvia.t ak budem vediet rada poradim, ja sa velmi rada hram s blogmi a dizajnom 😉
ak ti farba nejde zmenit v samotnych nastaveniach (design), tak si ju vies zmenit aj Design -> Edit HTML -> vyhladas si body a background-color: #xxxxxx;
x-ka zmenis na konkretne cislo farby

silvia.t
7. máj 2011

@adus123 cez bolgger.com je to jednoduche,len to vyzera tak zlozito 😀
@ivka000 dakujem
@barbarka ked ja neviem cakat vsetko chcem mat rychlo hotove 😅
@hajanka dakujem ale to je uz na mna moc komplikovane,ale nasla som aku taku farbu, tak uz to zatial necham tak..ale ako sa poznam ten blog budem este viac krat kompletne meneny 😀 😀 😀

hajanka
7. máj 2011

@silvia.t je to jednoduche ked budes presne nasledovat kroky. Ide iba o prepisane cisla (zmenenie farby) v kode 😉

hajanka
7. máj 2011

@silvia.t pokusala som sa ti komentovat na blogu ale nejde to, stale to hadze prazdna komenty 😨

hajanka
7. máj 2011

@silvia.t pokusala som sa ti komentovat na blogu ale nejde to, stale to hadze prazdne komenty 😨

nostek
7. máj 2011

kocky, dnes som sla fotit DU a pozrite ako si susedin kocur hovel na kresle 😀

olienka12
7. máj 2011

kocky ma niektora skusenost s kurzom od megafoto? k fotaku mam kurz v hodnote 89e zrkadlovka nikon uvazujem,ze si urobim vylet do blavy, no ci sa mi oplati tam trepat..