Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

annika11
13. feb 2012

@katuska26 tak väčšinu som dala, na portret alebo bez blesku, chcela som, aby boli pekné, tak som moc neexperimentovala 😅 a sama nič neprestavovala...
@katuska26
@lenka3007 dakujem baby, fakt som sa snažila, aby vyzerali čo najlepšie 😉

katuska26
13. feb 2012

@annika11 jasné v takýchto prípadoch by som ani ja neexperimentovala, však ak by to nevyšlo 😕 ale tebe to vyšlo 🙂 mne dnes došli stojany sa tešíííím ty si dostala pozadie od mm tak sa spojme a budeme mať celok 😀

annika11
13. feb 2012

@katuska26 ja súhlasím 😀 ale bývyš daleko ☹ 😅 😀 asi neostáva nič iné, len si zohnať vlastné 😀 inak tu majú celkom fajn ceny na pozadie http://www.fotoprislusenstvo.sk/studiove-vybave... aj ked na vianoce to tam mali ešte lacnejšie, len nejakých 11e stálo 😉

katuska26
13. feb 2012

@annika11 😀 fíha super ceny 🙂 dík za tip 😉 a fakt je to diaľka 😝 ty máš z tejto stránky??? je to papierové? kukám rozmery 1,6x5m.... a potom väčšie stačí ti to menšie???

janefonda
13. feb 2012

@sunnysummer jaaaj skoda ze som si to az teraz vsimla, uz ju nemaju 😔 ale aj tak dakujem

annika11
13. feb 2012

@katuska26 nie, je to nejaká látka, čo sa dá aj umyť, tak ked sa to zašpiní, tak vieš vyčistiť 😉 ....ja mám to menšie a zatiaľ mi stačí, zmestia sa tam v pohode dve deti....ale keby som chcela nejakú väčšiu rodinku fotiť, tak by som skôr brala väčšie....ja som nemala predstavu, ked som to kupovala, ale ked budme objednávať čierne, asi kúpim to väčšie 😉

katuska26
13. feb 2012

@annika11 ok áno dočítala som sa polypropylénové 😉 jasné človek zistí až pri použití 😉

sunnysummer
13. feb 2012

@janefonda oh, to vazne? ja som si ju objednala a hned som sem dala ten prispevok, takze presli iba dve hodiny kym si pisala ty. ale vies co, prave som pozerala maily a mne poslali dve potvrdzujuce spravy o objednavke a kazda mala ine obj. cislo. ale zaplatila som len jednu, akurat som pozrela aj IB. mozno im len zblbol system a vyhadzuje, ze ich uz nemaju skladom. skus im tam zavolat a zistit.

janefonda
13. feb 2012

@sunnysummer ok, zajtra rano im hned volam 😉 dakujem ti 😉

sunnysummer
13. feb 2012

@janefonda 🙂 daj potom vediet..

michalag
13. feb 2012

Uz sa stracam v tom ktora akou DLRS foti, len viem že vacsina ma Nikon.
asi budem zvazovat predsalen kupu canonu 1100D + setak, tak sa chcem spytat ci ste spokojné a ci kupu tejto znacky nelutujete

missy97231
14. feb 2012

@michalag ahoj,,, ja mam canon eos600d,,, fotak super a setak 18-55. Tak ten urcite neodporucam 😉

dosa
14. feb 2012

@michalag ja mam tiez canon, 550, nikon som v zivote v ruke nemala, preto neviem nejak posudit a som uz nan zvyknuta a som spokojna. ak chces setak, vezmi urcite 18-135

carrie84
14. feb 2012

@michalag - v podstate to mas asi jedno. Zalezi od teba. Mne lepsie v ruke sedi nikon ako canon. Aj sa mi lepsie ovlada. Ako setak je setak - ale nikon ma aj setaky vo velmi slusnej kvalite. Nikon je mozno aj kus drahsi a jediny autorizovany servis je v prahe. Porovnaj si parametre, chyt do ruky a uvidis, co bude tvoja srdcovka 😉 Ja osobne mam celkom rada tuto stranku na recenzie - http://www.dpreview.com/ - mozno ti pomoze rozhodnut 😉

lenka3007
14. feb 2012

Baby prosim vas, viete mi poradit ten blesk externy na Nikon D3100? ja to kukam, ale mam z toho od vcera akurat depku, lebo vobec neviem ktory, ake ma mat parametre... som z toho jeleň 😒

lucqa
14. feb 2012

@adus123 ahoj, vacsinou to nechavam na automatiku, ale ked potrebujem, tak si zvysujem/znizujem intenzitu. Nejak sa neviem casovo dopracovat k tomu, aby som si poriadne precitala navod 😅

@michalag ja osobne som vybrela medzi Nikonom a Canonom dost dlho, ale nakoniec mi lepsie sedel Canon, aj menu mi viac vyhovuje Canonacke, a urcite nelutujem

snurka
14. feb 2012

@michalag tiez som nazoru ze setak je nanič 🙂 ja osobne mam 60D, vyhovuje mi maximalne ale tiez je pravda ze som okrem canonu nic ine v ruke nedrzala 🙂 a ja osobne by som kupovala telo a dokupila si pevnu 50tku. Ja mam setak 18-135 ale da sa vyuzit len vonku :( ako nahle je dnu tma tak je nepouzitelny 🙂 ale mam pevnu 50tku stou som maximalne spokojna 🙂 a zacinam rozmyslat nad 85tkou 🙂

zzuzana82
14. feb 2012

@michalag ked som kupovala svoju prvu zrkadlovku, tak som tiez vahala medzi nikonom a canonom, vyhral canon, lepsie mi sedi v ruke ako nikon a uz by som urcite nemenila,ani raz ma nesklamal. Setak nie je zly, ale predovsetkym je urceny skor na fotenie vonku ako vo vnutri, tiez sa s nim daju porobit krasne fotky 😉

mirica4
14. feb 2012

aj ja som canonka a mám seťák 18-135(na vonku) a pevnú 50..ale fotila som už aj seťákom vo vnútri a bez blesku, a celkom sa dalo, nevravím, že to bola samá dokonalosť..

dievčatá nebudeme znova robiť dú? ako predtým..chýba mi to 🙂 ..

nelicefo
14. feb 2012

@michalag ahoj ja mám Olympus E-450 a prednedávnom som si obstarala Canon EOS 1000D s Tamron objektívom 😉 Spokojnosť zatiaľ...no predsa len keď zvýšia peniažky idem asi do nôjho vysnívaného Nikonu D7000 😉 😉 😉

nelicefo
14. feb 2012

@mirica4 ja som za D.U. 🙂

lenka3007
14. feb 2012

@mirica4
@nelicefo D.U. predpokladam, ze su domace ulohy? a to ste ako robili? aj ja chcem 😉

carrie84
14. feb 2012

Aj ja hlasujem za D.U 🙂 Ale pisem si ospravedlnenku do doby, kym sa vrati moj milacik z opravy 😝

briketa
autor
14. feb 2012

@adus123 v knihach je rozdiel len ten, ze v novsich vydaniach je prihodena nejaka kapitola. ich obsah ako taky sa nemeni, nakolko to su fakty, ktore budu stale rovnake.

slovakia13
14. feb 2012

ahoj zhanali ste knihu od pihana ,tak teraz som si ju objednala 🙂 tu ju maju na sklade http://www.gorila.sk/product/174612

slovakia13
14. feb 2012

teraz kukam ,ze momentalne nie je na sklade ale potvrdzujuci mail poslali ,tk zaplatena je budem cakat ci pride

lucqa
14. feb 2012

ja tiez hlasujem za DU 🙂 aspon by som sa konecne donutila fotit aj nieco ine ako tvare

dosa
15. feb 2012

@slovakia13 z gorily som si tu knihu objednavala aj ja, ale je to uz tri tyzdne a stale nic nechodi, som si dala na dobierku, takze peniaze som zatial neplatila... podla mna ani nevedia, ze uz je vypredana a maju ju v ponuke... tak som zvedava, ci ju niekde zozenu 😀

dosa
15. feb 2012

ak by som stihala, pridam sa aj ja k DU - aspon by som trocha precvicila svoju fantaziu, ktora momentalne dost nebezpecne klesa skoro do minusovych hodnot 😅 😒

adus123
15. feb 2012

@briketa ...dakujem za odpoved... 🙂
NO baby, mozno by som sa aj ja k vam pridala, len neviem, ci este mam pristup k tym du, co boli predtym. Uz som tam davo nebola, tak to musim potom vyskusat, ked zacnete, ci sa tam vobec dostanem....uz sa tesim na jar, lebo v tejto zime ma velmi s fotakom po vonku behat nebavi....