Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

silvia.t
31. mar 2011

@zuzu80 😀 😀 😀 ja tiez nemam ziadne skusenosti s filtrom
@cruela uz mi to ide 😵 som sa musela odhlasit a znova prihlasit 😝

lili_a_mimi
31. mar 2011

@zuzu80 @silvia.t ja ked som si kupila tento polarizak, tak som si to nasadila doma a v obyvacke som si to skusala nastavovat... bola sranda, ze pri urcitom uhle sa mi obraz v Tv uplne stratil a pri inom zas bol uplne cisty 😀 mala som z toho velku zabavu... No, dajte dietatu do ruky novu hracku... 😀

olienka12
31. mar 2011

@kasami mala som nastavene vivid color na fotaku

adenka
31. mar 2011

ahojte
pozeram ze je rec o polarizaku a ja akurat riesim jeho kupu. lenze mam par otazok... je velky rozdiel v znackach? aky je najlepsi?
a dalej mam obj. 18-55 (setak), 55-200 a 35mm ktore maju priemer 52 a teraz mam 50ku s priemerom vacsim... co myslite na ktory sa mi viac oplati kupit polarizak? ja skor uvazujem o tom mensom, lebo s nim asi najviac budem fotit krajinky a to s 50 kou urcite fotit nebudem..

olienka12
31. mar 2011

normalne vas nestiham citat 🙂) tak len dakujem za pochvaly 🙂)

olienka12
31. mar 2011

@barbarka som hotova z D7000 18-105 chlapa mam nalamaneho uz len otazka kedy ho zlomim uplne 🙂))

olienka12
31. mar 2011

@zuzu80 nabijacku na baterku nezabudni 🙂)

barbarka
31. mar 2011

@olienka12 nooo to znie dobre 😉 treba sa políškať, snad sa zlomi uplne 😉 😀

cruela
31. mar 2011

@adenka ja by som polarizak na pevne sklo nekupovala, oplati sa na zoom... a oplati sa investovat do tohto filtra, nekupovat najlacnejsi... ja mam Hoya, priemer 58 cm a vysiel ma na 80 eur

olienka12
31. mar 2011

@barbarka no platil nizsiu dan ako mal a nadaval aj tak,ze zivi ciganov,tak verim,ze bude zvysovat naklady kupou novej hracky 🙂)

barbarka
31. mar 2011

@adenka ja mam lacne cosi, svoj ucel splni, ked pojdem fotit dakde do hor urcite bude fajn, ako zalezi kolko mozes investovat, ak mozes tak ze vraj kvalitnejsie su ovela lepsie 😉

barbarka
31. mar 2011

@olienka12 takze si to moze dat do nakladov? fiha ak sa mojmu raz bude darit opytam sa ho na to tiez 😔

barbarka
31. mar 2011

@olienka12 😅 tento smajlik tam mal byt

ivka000
31. mar 2011

jemine čo ste sa urthli z reťaze pri tom písaní pokiaľ som vás dočítala už som zabudla na čo som chcela reagovať 😀 😅
polarizak mam aj ja už som par krát s ním skúšala a super mám síce s tých lacenjších ale zatiaľ postačí ... takéto jarné prudké slniečko to trochu zjemní 😉
téma super budem sa realizovať 🙂 ale mám trochen pochybnosť neviem čo stihne rozkvitnúť s tých stromov u nás do mesiaca teraz to vyzerá ešte nejak zmrznuto 😝

adenka
31. mar 2011

dakujem
tie som uvazovala ze ho dam na ten 18-55, aj ked je to setak, na krajimky sa hodi... a s hoyou som zatial bola vzdy spokojna ale 80 eur?? fuuu tak to este musim posetrit 😅

ivka000
31. mar 2011

no teda nádherné fotky ste popridávali do du 😵

olienka12
31. mar 2011

@barbarka ma v zivnosti foto sluzby

ivka000
31. mar 2011

@brisilda nezostáva ti nič iné ako zapojiť sa tiež do domácich úloh ja mám fotáčik kratšie ako ty ale týmto ma to doslova prinúti skamaratiť sa s nim 😀 a som rada lebo baby super poradia a samú by ma to nenapadlo toľko fotiť takto som rozmýšlala kde aký kvietok kvitne 😀

ivka000
31. mar 2011

inak som sa chcela opýtať máte niektoré fotografické školy alebo kurzy(to som postrehla niektoré) ked tak nádherne fotíte ... a niektoré aj na "zákazky"? alebo ste samouk?

barbarka
31. mar 2011

baby prosim vas co je florabelka akcia??? 😕

barbarka
31. mar 2011

@ivka000 ja samouk, chcela by som ist na kurz ale neni su bubaky na to 😒 tak len net zdroje aj to len ked mrncadielko spi a mam chvilu casu 😉

zuzu80
31. mar 2011

@barbarka http://florabellacollection.com/ nieco na vylepsenie fotky alebo dodanie fotke taky iny "nadych" Daju sa aplikovat v ps 😉
@ivka000 ja samouk, a knihouk

silvia.t
31. mar 2011

@ivka000 ja som samouk,fotim vsetko mozne a citam literaturu...ale keby som mala moznost dostat sa na nejaky kurz tak nevaham,ale u nas bohuzial sa nic take neorganizuje

barbarka
31. mar 2011

@zuzu80 jejda to asi treba kupit co? inak to vyzera krasne

ivka000
31. mar 2011

lebo ja som tiež len samouk internetový 😀 chcela by som niekde nejaký kurz ale tu nie je šanca a cestovať sa mi veľmi nedá...

barbarka
31. mar 2011

@zuzu80 ale tam sa za to tiez plati, ci nie? a to mam statnicu z aj 😝 ci su aj nejake free

silvia.t
31. mar 2011

baby počula ste už niektorá o AMFO??? teraz sa vraj bude konať...volal mi kamoš co robi u nas na úrade,že ma ide prihlásiť 😅 😅 😅

zuzu80
31. mar 2011

@barbarka tak ja zasa z aj neviem skoro nic, ale ked rozkliknes niektoru napr velvet cream http://www.thecoffeeshopblog.com/p/coffeeshop-a... a kliknes na moznost 4shared, nejde ti to stiahnut?

zuzu80
31. mar 2011

@silvia.t ja netusim co je AMFO 😕 amaterska fotografia?