Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

barbarka
4. máj 2011

@cruela ahaaaa . navod na obsluhu som dakde zmeskala. takze kazdu fotku zvlast mail .- do predmetu napisem barbarka + kam to ide?

barbarka
4. máj 2011

@kasami hej to aj mne robia fotky ked ich sem dam 😠 😉

cruela
4. máj 2011

@barbarka nie kazdu fotku zvlast ale kazdu temu zvlast... cize tie dve si mohla poslat v jednom maily, do predmetu barbarka-svetlo a tu druhu v druhom maily s predmetom barbarka-na kritiku sukromne.. ale sak zas aj ked posles v jednom, ja to uz nejak identifikujem, jak aj teraz 😉 len to urychli robotu ale aj ked sa to posle naraz nic sa nestane 🙂

maruskak13
4. máj 2011

@kasami velmi pekna momentka 🙂
pozera jej z ociek - nerusit mam siestu 🙂

maruskak13
4. máj 2011

@kasami alebo lepsie.. mami to si myslela vazne? dufam ze to nebude kazdy den takto 🙂

barbarka
4. máj 2011

@cruela ok, uz budem vediet 😉

taninka7
4. máj 2011

Môžem sa Vám sem votrieť? 😅 Ja som totálny začiatočník vo fotení a doma mám úbohú zrkadlovku Olympus a aj tá sa nám pokazila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙄 Poradíte mi nejaký Nikon pre začiatočníka? A ešte jedna otázočka aký je rozdiel medzi Nikon D3100(alebo 3000) a Nikon D5000? 😕 😅 Ďakujem za rady

kasami
4. máj 2011

@maruskak13 ano ano 😀 to sa tak nejak lutostivo a nechapavo pozerala na starsieho brata, ktory je uz len na tuhej strave 😀

@taninka7 vitaj 😉 ale neporadim ti ... v nikonoch sa nevyznam vobec ... ja mam canon

lili_a_mimi
4. máj 2011

@taninka7 kuk sem 😉 D3100 http://www.ephoto.sk/fototechnika/recenzie/foto... a D5000 http://www.ephoto.sk/fototechnika/recenzie/foto...
ja osobne mam D5000-ku a je to dobra masinka. Jedine, co mi na nej troska vadi je, ze nema vstavany motorcek... ale to nema ani D3000 ani D3100... 😠 takze moc velky rozdiel tam nie je. D3100 ma vraj uz lepsie parametre... ale hlavne by som ti radila ist do nejakeho elektra a vyskusat si ich chytit do ruky - mozno ti niektory z nich vobec nebude sediet do ruky alebo bude na teba moc velky... 😉

lili_a_mimi
4. máj 2011
adus123
4. máj 2011

@cruela ...dakujem za invitation..urcite vas budem sledovat a ucit sa z vasich komentarov... 🙂

taninka7
4. máj 2011

@lili_a_mimi ďakujem veľmi krásne 🙂 Preštudujem si to 🙂

@kasami Ďakujem a nevadí 😉 😀

maruskak13
4. máj 2011

@taninka7 vitaj 🙂 aj ja som tu zaciatocnik..

taninka7
4. máj 2011

@maruskak13 ďakujem ale prispievať sem chodiť nebudem 😅 Len po radu som si prišla-možno v lete sa k Vám "oficiálne" pridám 😉 😅 😅 😅 😀 Nemám ako fotiť ani čas neni-ale veľmi Vás obivujem! 🙂

hajanka
4. máj 2011

@amunet ja som uplne rovnak ako ty uplny samouk a na kurz by som nesla. Podla mna (alebo pre mna) su to zbytocne vyhodene peniaze, ktore by som ovela radsej investovala do techniky.

cruela
4. máj 2011

@hajanka ked si vyberies nespravny kurz, tak iste su to zbytocne vyhodene peniaze... a ak sa vsetko dokazes naucit sama, tak klobukom dolu 🙂 ja som tiez samouk, myslim, ze som sa sama dost naucila, ale absolvovala som zopar kurzov a na kazdom som sa priucila nieco nove.... ano, niektore boli take, ze moj penazny vstup bol vyssi ako vedomostny vystup, ale naucila som sa take veci, ktore by som sa sama nenaucila, lebo by mi ani nenapadlo hladat take info... ale vsak kazdy mame iny pristup a postoj

janula
5. máj 2011

Ahojte,
dostala som pozvanie od Saskarisko - sem ku vám 🙂 , len neviem, či sa pridať, či nie, lebo fotím len na kompakt, teda zatiaľ, ale fotenie lúúbim 😀
chcela by som sa opýtať, či máte niektoré účet na flickri, lebo ja tam účet mám, či by som si vás nemohla popridávať do kontaktov tam a tam by sme si mohli radiť a viesť fotodebatky 😉 , teda, ak by vám to nevadilo. Ak by niekto chcel, tak mi napíšte do IP, dám vám svoj nick, aby sme sa tam našli 😉

silvia.t
5. máj 2011

@janula vitaj medzi nami 😉
inac baby mam jednu otazku k DU,svetlo vo fotografii sa mysli ako fotenie v zlych svet.podmienkach?ako interier?sero?ostre slnko? 😅

qetinka
5. máj 2011

baby aj vy mate tak málo času...? Nestíham...ale aspon nieco...spred pár dní dozadu...

michalag
5. máj 2011

@janula vitaj 🙂 kludne sa pridaj, aspon nebudem sama ktora foti kompaktom 🙂 ... ukaz nejake foto 😉

@qetinka nie si sama ja tiez nestiham ani fotak drzat v ruke .... zato drahy mi dal na vikend volno ze ak chcem ze mozem niekam vypadnut a pofotit si, no pekne od neho ked ani neviem kam by som sla ☹

michalag
5. máj 2011

... a navyse ma uz zacina poriadne serinkat fotak uz takmer pri vsetkom mam akoby zasumene foto a to ani nezoomujem, moze byt problem vo fotaku ci je to vo mne?

cruela
5. máj 2011

@silvia.t no, povodne to bolo myslene ako fotenie za zlych svetelnych podmienok, ale kludne mozes fotit aj v dobrych svetelnych podmienkach, clona minimalne 3.5, ale svetlo musi hrat hlavnu ulohu

cruela
5. máj 2011

@janula ahojky 😉 aj "kompaktacky" su medzi nami vitane, dolezit aje chut fotit a to iste mas, tak si na spravnom mieste 🙂

majulcek
5. máj 2011

ahojte baby,
koooonecne mam net a trochen volna,takze vas idem prestudirovat a hadam aj tento vikend konecne chytim fotak do ruky nech ej volaco do DU 😵

silvia.t
5. máj 2011

@cruela okj a posledan otazka... 😅 moze byt aj umele ?sviecka,ziarovka?

cruela
5. máj 2011

@silvia.t urob ako uznas za vhodne a aby to splnalo olohu, sak v nahrorsom pripade ti fotku vymazem 😀 (robim si srandu 😉 )

zuzu80
5. máj 2011

pridavam jednu dnesnu

hajanka
5. máj 2011

@cruela poslala som ti IP

hajanka
5. máj 2011

@janula poslala som ti IP

hajanka
5. máj 2011

@cruela sorry sprava patrila @janule 😀 😀