Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

maruskak13
22. máj 2011

baby aha ake paradne auto dostal Risko od Tatka 🙂

kasami
22. máj 2011

@hajanka ani my sa nehrame na hry typu ty mne - ja tebe! !!!
to som ti uz pisala .... kludne si mrkni hodnotenia fotiek .... kopec fotiek tu vsetky prerabame podla konstruktivnej kritiky
ale este raz a dufam, ze posledny .... ty si kritizovala fotku !!! a islo o demostraciu toho co dokaze LR !!! nie o krasne alebo dokonale upravenu fotku !
A nikto si nebral priklad typu, ze takto treba upravit teraz kazdu fotku !!!

takze ?

ak chces my vsetky tu isto radi privitame ak nam ukazes co vsetko sa da v LR robit a lepsim sposobom a nie len v LR

hajanka
22. máj 2011

@michalag joooooj ale ved som tiez samouk, som v zivote na ziadnom kurze nebola. A ani nepojdem 🙂 radsej do techniky investujem 😉

michalag
22. máj 2011

baby uz prestanme

tiez racsej privitam ked nas skusenejsie baby nieco naucia ako potom hadky a nedorozumenia ..... mne osobne sa kritika paci ale zase nesmie byt kruta, racsej pekne vysvetlit co je zle ako len napisat "otrasna fotka" co sa mi uz stalo, z toho sa teda moc nenaucim-e 😒

barbarka
22. máj 2011

@monika1 neblysla som lebo mam len interny blesk a to uz je fotene na odchode, kedze bol aj mm s malym a chytil ho alergicky zachvat tak som tam nestihala riesit nainstalovanie pohara na moj interny blesk ale aj tak by to takto z blizka bolo nepouzitelne
@hajanka no hej bola, je to fotene v protisvetle a to nebolo nijak doriesene pri foteni 😒
@kamilecka jasne ze nevadi 😉

a suhlasim s navrhom aby sa uz prestala riesit vymena nazorov na cruelinu fotku, niekomu sa paci niekomu nie, mne ukazala ze LR v niecom dokaze nahradit PS co mne pomohlo zacat sa ho ucit 😉

barbarka
22. máj 2011

@michalag hej tiez som rada konstruktivnej kritike 😉

barbarka
22. máj 2011

dnes som fotila koncert smatanovej novou 50tkou ale nemam 100% ostre tie fotky 😒 asi by to chcelo vymenit aj fotak 😀 ale na to si este budem musiet par rokov pockat. mam pocit ze moj fotak ostri dobre len na blizke vzdialenosti. potom vam mozem hodit do kritiky daku fotku v 100% a poviete mi co to moze byt za problem

qetinka
23. máj 2011

len zbežne som to prečítala...potom dočitam nech viem o com je reč...
...............................................................................................................................dlhšie som tu nebola..mame pc v oprave..teraz frčim na starom..takze uprava foto nehrozí...ale zato fotím..budem mat co potom robit.. 😀

andzi
23. máj 2011

baby sorry že vám sem skočím, ale rozhodla som sa konečne pre D90 a chcem sa opýtať akú kartu mi odporúčate kúpiť? Chcem ho kúpiť na fotolab.sk tam majú najlepšiu cenu aj s kitovým objektívom 18-105 a ponúkajú k nemu kartu Kingstone trieda 10, 16 gb, preto sa chcem vás skúsenejších opýtať na názor, ďakujem

qetinka
23. máj 2011

no ja mam 8gb,rýchlost 30/Mb/s...a som spokojna..

amunet
23. máj 2011

@hajanka
@kasami
suhlasim s hajankou

barbarka
23. máj 2011

prosim dajte dake tipy preco mam zasumene fotky - fotene novou 50tkou , koncert zuzky smatanovej a su dost zasumene 😒 je to tym ze bola na tmavom podiu?

olienka12
23. máj 2011

@barbarka ake iso tam mas?

majulcek
23. máj 2011

cafte baby ,tak uz po svadbe a fotka ani jedna 😀 aj 5Otku som si zicla,ale taka som bola rozsafnena,rozzabavana ze som si povedala fotak vytiahnem neskor a nakoniec som ho vobec nevytahla... 😀 😀 nevadiiii...skusim aspon daco do DU s tou 50tkou 😀 😀 😀
a btw.moc energie venujete pisaniu..pokial nejde o zivot,nejde o nic!!! 😀

barbarka
23. máj 2011

@olienka12 100 a 200 😒

michalag
23. máj 2011

Ahojte kocky

neviete mi poradit uz som zufala ... stale mi neukazuje fotky a aj picasa mi nejako divne ukazuje a ked nieco chcem tak mi hodi ze nastal nejaky problem, popri tom som prihlasena.

takto mi to vzdy ukazuje ☹ ... a uz by som si tak rada konecne pozrela aj vase fotky a dala aj DU

olienka12
23. máj 2011

@michalag aky mas prehliadac? skus firefox

olienka12
23. máj 2011

@barbarka hmm a ako daleko si bola od podia?

barbarka
23. máj 2011

no 50tka na vysku a mala som ju celu v zabere tak akurat 😉 takze dost blizko. ale pozeram ze aj ostatne mam trosku zasumene 😒 ako ide to v ps alebo lr odsumit ale tym padom nie su ostre
@olienka12

michalag
23. máj 2011

@olienka12 mam Mozilla firefox

michalag
23. máj 2011

jedno mi ukazuje na Firefoxe a jedno v Explorer ☹ ☹ ☹ ☹

olienka12
23. máj 2011

@michalag nevidim dobre ale daj povolit alebo povolit vynimku neviem co tam presne mas

hajanka
23. máj 2011

@barbarka to by ti nemalo vobec sumiet, pri iso 100-200 😕 btw. to si bola ty co si pisala ze mas 18-105 a tiez ti ten lensik sumi a fotky su neostre? ci nie?

barbarka
24. máj 2011

@hajanka ja mam 18-55 a teraz tu novu pevnu 50tku ale aj pri nej je sum 😒

hajanka
24. máj 2011

@barbarka fotila si do RAW alebo jpg? napr. jpg vie viac sumiet ako ked fotis do raw. Este take som nasla: "ak si predtym vela fotil, senzor ma vyssiu teplotu, tak na chvilu vypni fotak, nech vychladne ( aj vyssia teplota zvysuje sum). Alebo som citala ze aj pri foteni v horucavach to na fotkach sumi podstatne viac, aj pri spravnej expozicii. Ale sum sa ti na fotke moze zvysit aj presvetlovanim alebo zvysenym nastavenim doostrenia vo fotaku.
inak neviem cim to moze byt...

michalag
24. máj 2011

Ahojte

nehodite mi niektora do IP mail na ktory mam poslat foto do DU, prosiiiim

michalag
24. máj 2011

trochu som sa hrala s kolazou

olienka12
24. máj 2011

@michalag dala by som ti ale sama nemam kedze mi vymazalo vsetky zalozky :((( nemam nic ziadne linky co som mala ulozene :(((
ozaj daj mi prosim link na tvoj flicker

michalag
24. máj 2011

@olienka12 ved niekto mi snad posle ..... ja nie som na flikri 😅

olienka12
24. máj 2011

@michalag to co si davala fotky to bol blog?