Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

adus123
25. mar 2011

Ahojte, už dávno čítam vašu diskusiu a obdivujem vaše fotky, ktore sem pridavate. Aj mna fotenie velmi bavi, ale co sa tyka uprav fotiek, tak doteraz som robila len v Picasse, len tie zakladne upravy. Chcela by som sa spytat, ked mam fotak Nikon Coolpix P80, ci mam sancu s nim spravit take krasne fotky, ako robite vy...kedze vidim, ze vase fotaky su uz na vyssej urovni....diky za odpoved.

barbarka
25. mar 2011

@adus123 nepoznam ten fotak ale predpokladam ze je to nejaky bridge a tym sa da krasne fotit. ja som napriklad dlho fotila obycajnym kompaktom a vela tych fotiek sa mi zda doteraz super aj ked nemaju take rozlisenie a zaostrenie. ale bridge su v mnohych situaciach lepsie ako zrkadlovky- su univerzalnejsie, samozrejme nemas take moznosti rastu(co sa tyka vybavenia a pod). no ale k tvojej otazke - ano s tym co mas, mas sancu urobit krasne fotky 😉 ja sice nie som odbornik ale kamoska ma bridge aj ked inu znacku a fotecky paradne.

cruela
25. mar 2011

@lili_a_mimi ja mam vela napadov na rozne ulohy 😉 ale najprv som zvedava, ci sa niekto zucastni tej terajsej ulohy 😀

ivka000
25. mar 2011

ďakujem za privýtanie 🙂 tak idem aj ja hodiť foto aspoň to tam bude lepšie vidno ako tu 😉 ja by som bola za aspoň by som sa zdokonalila 🙂

lili_a_mimi
25. mar 2011

@cruela ja sa urcite zucastnim, len cez vikend musim vybehnut a nieco pofotit... 😉 a je to dooost tazke pri burani jadra a kuchyne v nasom novom byte... 😅

cruela
25. mar 2011

@lili_a_mimi ja tiez idem az zajtra daco pocvakat... tiez nemam vela casu, ale decka isli akurat k tatkovi, tak sa snad zadari 😉

@ivka000 ked je snaha, iste sa zlepsis 😉

barbarka
25. mar 2011

@cruela aka uloha? 😅 ja by som vas asi mala docitat dakedy, tych 167 stran co som o vas este nevedela 😀

ivka000
25. mar 2011

tak podarilo sa akurát neviem ako dopísať pod foto ako máte vy že od koho je fotka 😝

cruela
25. mar 2011

@ ivka000 mame do 31.3. ulohu s temou prebudzanie jari, teda nejake jarne fotecky... davame fotky na picasu, adresa je tu: https://picasaweb.google.com/101464930584620627461 a fotky mozes nahrat mailom, posles mail na adresu 101464930584620627461.upload@picasaweb.com a do predmetu spravy das svoj nick tu na MK a pripadne aj nazov fotky, teda napr. cruela - snezienka

ivka000
25. mar 2011

@barbarka link je na str 166 prečítaj len pár strán pred tým 😉

ivka000
25. mar 2011

@cruela veď som dala jarnú, motýlika som fotila tento týždeň len do predmetu som to nenapísala tak tam hodím komentár 🙂

cruela
25. mar 2011

@ivka000 uz som ju videla 😉 inak, kludne tam mozes dat aj ine fotky co nesuvisia s temou, daj mi vediet a ja ich presuniem do ineho albumu 😉

cruela
25. mar 2011

@ivka000 a sorry, to nemalo byt adresovane tebe ale barbare 😅

cruela
25. mar 2011

@barbarka ivka ti poradila a mozes si kuknut aj ten moj prispevok, co som omylom adresovala ivke 😉

ivka000
25. mar 2011

baby ešte mi povedzte v akom programe si označujete foto? kdesi som to tu už čítala ale neviem nájsť...

ivka000
25. mar 2011

dobre bežím okrem fotenia mám ešte jeden vážny koníček 😀 jedna z minulého týždňa...

cruela
25. mar 2011

@ivka000 ja to robim vo photoshope... a fotky toriet nedavaj bo ta budem neznasat ze si taka sikovna a budu mi tiect sliny (samozrejme si robim srandu 😀 )

lili_a_mimi
25. mar 2011

@ivka000 kraaasna torticka 🙂 mnaaaam- Aj ja som sa pokusala piect a zdobit torty, no zostala som pri muffinoch 😉 😀

cruela
25. mar 2011

preco mi toto robiiiiiteeee????? 😀 😀 😀

lili_a_mimi
25. mar 2011

@cruela aaaale, myslim, ze nemas co zavidiet 😉 na tvoje fotky nemam a este ani dlho mat nebudem 😅

cruela
25. mar 2011

@lili_a_mimi no, ty budes mat fotky cochvila jak ja (a mozno aj lepsie) ale ja nebudem nikdy hentak piect a zdobit... no co uz... kazdy sme na nieco ine 😉

lili_a_mimi
25. mar 2011

@cruela co zdobit... ved to je len biela poleva (polotovar) a ceresnicky cukriky Haribo (tiez polotovar) 😀 😎 ale strasne vela tomu dodal ten stojan na muffiny

cruela
25. mar 2011

@lili_a_mimi akoze mne sa ani poleva nepodari.... tieto veci idu mimo mna.... ja som skor technicky typ 😠

cruela
25. mar 2011

jooooj, viem, ze som sem tu fotku uz davala, ale taaaaak sa mi paci... a nielen kvoli tomu, ze je na nej moja dcera a moj pes 😀
tu ju asi ale vidno kusok lepsie http://www.flickr.com/photos/lulina13/5559451664/

lili_a_mimi
25. mar 2011

@cruela este ze to nevidis detailne... ja som tu polevu vyliala na muffiny (ona sa mi neroztiekla, skor stuhla) a prstom som to potom musela rozotierat po koazdom muffine... 😅 ale ceresnicky to zachranili 😀
a mne sa tvoj styl fotenia veeelmi paci!!! aj tato fotka aj ta nozickova su super 😉

zuzu80
25. mar 2011

caute, peciete? 😝 Tak to ja idem, momentalne som v dietnom rezime 😀 😀

lili_a_mimi
25. mar 2011

@zuzu80 kludne zostan, uz sme aj dopiekli aj dopapali 😉

cruela
25. mar 2011

@zuzu80 su to provokaterky, co? 😀

zuzu80
25. mar 2011

@lili_a_mimi ak ste vsetko zjedli, tak ostanem 😀 😀
Jedna hororova

cruela
25. mar 2011

@zuzu80 to je tam textura? sa mi to zda nejake "pocarbane"