Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

aleangela
28. jan 2013

😵

ifkael
28. jan 2013

no kde ste vsetciaaa?

lenka3007
28. jan 2013

@ifkael tuuuuu...

ifkael
28. jan 2013

@lenka3007 🙂))

iviatko
28. jan 2013

baby, potrebujem poradit...co vravite na toto? http://www.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fww... chcem si kupit nieco lepsie, ak mi schvalia pozicku, tak do cca 1000eur... ja mam canon 400d a pevne sklo 50mm svetelnost 1,4 cize celkom fajn, len ten fotak ma uz 5-6 rokov...chcela by som nieco nove. Ved to fotenie mi celkom ide 🙂
takze aky mate naozr na tento set? oplati sa zobrat takto objektiv? kedze mam len to pevne sklo, potrebujem aj nieco, co vyuzijem v domacom prostredi napr. S tou 50tkou sa velmi nezmestim do miestnosti a neodfotim celu rodinu pokope bez toho, aby neboli natlaceni na sebe 🙂 dakujem

jamgurmi
29. jan 2013

ale nam to fičiiiii 😎

jamgurmi
29. jan 2013

@iviatko do interieru nieco ako 35 na crop je fajn 🙂

ifkael
31. jan 2013

@glee kuk 🙂

glee
31. jan 2013

@ifkael dakujem. Tuto temu predsa poznaaaam 😀 bola som sa tu radit pred kupou nikonacika 😵 ale bolo tu trosku mlkvo, myslela som, ze sa uz vsetky presunuli na flickr 🙂

danielatherapy
1. feb 2013

@aleangela veľmi krásne fotky 🙂

danielatherapy
1. feb 2013

@glee ako dá prihlásiť na flickr 🙂 , máš stým skúsenosť ?

glee
1. feb 2013

@danielatherapy treba si tam vytvorit ucet na flickr.com 🙂

glee
1. feb 2013

Baby, potrebujem poradit, ktore prevedenie foto sa vam paci viac a preco? VDAKA

olienka12
1. feb 2013

@glee horna je prirodzena dolna taha do fialova modra je velmi chladna

rainee
1. feb 2013

@glee mne horna, teplejsie prirodzenejsie farby 😉

danielatherapy
1. feb 2013

@glee horná je lepšia 🙂 podľa mňa

jamgurmi
1. feb 2013

@glee ucel fotky?

glee
1. feb 2013

@jamgurmi ucim sa fotit, kamoska mi zapozovala 🙂

glee
1. feb 2013

@olienka12
@rainee
@danielatherapy dakujem baby za nazor 🙂

jamgurmi
1. feb 2013

@glee ta prva je fajn - ''teplá'' 🙂 taka do albumu, ta druha? skor ma nieco do seba, ta farebnost vzbudzuje taky fashion style trosicka. chybu vidim troska v kompozicii - rezana taska /bud cela prec, alebo tak aby bola vidno? nausnica lava sa nam skryla. detaily, ale ak je to fotene len tak , tak je to ok 🙂)

jamgurmi
1. feb 2013
jamgurmi
1. feb 2013

@glee som is dovoli - 5min uprava 🙂

glee
1. feb 2013

@jamgurmi jeeej, super dakujem za nazor aj za tvoj pohlad na foto 🙂 je zaujimave sledovat, ako na foto nazera niekto iny (odosobneny).

glee
3. feb 2013

Ahojte idem si opat po radu. Dnes som skusala fotit dnu, vonku uz tma, umele svetlo a prvyraz som fotila do RAWka. Nepouzivala som vobec blesk. Mala som ISO vacsinou okolo 800, fotky dost zasumene... ale nie o tom chcem. Prikladam tu foto pred a po /po je ta cierno-biela 😎 /. Snazila som sa fotku nejak vylepsit. Hrozne ma rusilo to zelene pozadie, tak som to dala do BW /prevod do BW mi podla mojho nazoru moc neide, bol to trosku boj a myslim, ze to neni moc dobre.../. Postupovala som tak, ze to pozadie som si naprv trochu vybielila a tak davala do BW. Orezanu rucicku mi nemusite vytikat, to viem 🙂 neide mi teraz o kompo, ale o ostatne veci. Je ta uprava aspon trochu okej? Pripajam EXIF 1/60, 1.8, ISO 400, 50mm

janca13
4. feb 2013

Prepáčte že vám sem vstupujem,ale možno mi budete vedieť poradiť,prečo mi fialová farba na fotkách je skôr ako modrá?? 😒 foťak nemám samozrejme profesionálny dakujem

danielatherapy
4. feb 2013

@janca13 možno osvetlenie 🙂

jamgurmi
4. feb 2013

@glee skus pri zadavani masky, davat viac pozor na okraje, ktore retusujes. inac neviem co ine... ja osobne prevadzam foto do BW cez plugin v aperture - silver efex pro, je to asi jedna z najlepsich alternativ na trhu na taky druh roboty. prikladam ti foto z povodneho obrazku bez vybielenia tej zelenej. ono cela fotka je trocha podexponovana.

janca13
4. feb 2013

@danielatherapy myslíš málo svetla? 😉

dosa
5. feb 2013

@janca13 aj malo, aj umele (ziarovka, ziarivka), ma inu farbu ako denne, preto vysledna foto moze mat ine farby... aj farby stien su dolezite idealne by bolo odfotit to na dennom svetle, ked sa neda na balkone, tak asopn co najblizsie pri okne... ale zase nie proti oknu, ale tak aby svetlo islo na tortu... a spravne vyvazenie bielej 😉

janca13
5. feb 2013

@dosa dakujem 😉 budem skúšať