Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

silvia.t
15. sep 2010

@mona12071 maly je perfektný...a šikovný,fotky super 😵

silvia.t
15. sep 2010

pridala som na flickr asi 3fotky a chcela by som jednu(tu co ma ciapku a sal a vyplazuje jazyk) upravit tak aby bola cela čb a ten sal a ciapka by ostali farebne...poznate niektora nejaky jednoduchy návod???pouzivam corel ale len skusobnu verziu takze som dost obmedzena...

adusa
15. sep 2010

Ta kocka Jawan si tie vase komentare z albumu vymazala 😀 , ja mam dost, kazite jej reputaciu!! Uz aj prestante! 😉
Ale ma tam nove foto, no nema chybu
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jawan/album/...

adusa
15. sep 2010

@bambi2 krasne ciapky, takyto level strikovania je nad moje chapanie ☹ Mozno raz aj ihlice vezmem na milost

zajo79
15. sep 2010

uz som jej tam aj napisala... skoro som sa tej fotky zlakla. to uz co toto????? to za toto jej ludia platia?? asi fakt zacnem fotit deti..aspon znamych, ked len za 10ecok.

inak baby...co fotite na objednavku, kolko zato beriete?

mona12071
15. sep 2010

tak ja viem ze mam zle fotkyy ale toto je dost aj na mna hehe

zajo79
15. sep 2010

@amunet fuuha, drz sa... odsavat, odsavat.. pred kojenim nahriat... a neviem co..ale tusim kapustny list pomahla. mas aj antibiotika? annaq v teme o kojeni dost pomaha... aj baby davaju dost dobre tipy ako to zvladnut.

silvia.t
15. sep 2010

@zajo79 ona si za to necha platit??? ze takto (ne)dopasuje tvare a znemožní všetko ćo sa da??? 😅 😕

zajo79
15. sep 2010

uz tu boli a su take podnikatelky... a v pohode funguju. 😠

tato konkretne neviem...teda... som nestihla popozerat

silvia.t
15. sep 2010

tak to zacnem asi fotit aj ja,nemam tu v nasom zapadakove ziadnu konkureciu...mame tu jednu fotosluzbu tam sa chodia fotit deti,ale je to styl z roku pat 😀 ze posadis na zem do ruky pre dievcata telefon al.babika a chalanov lopta a cvak 😝 umelecka fotografia je na svete 😅

bambi2
15. sep 2010

@zajo79 keby to aspon tak vedela, ze to nikto nerozozna... to je ozajstne tela...

bambi2
15. sep 2010

@adusa to su kupovane.. to by som asi tiez nezvladla... nieco lahsie ano ale ten cas na to, kde ho vezmem??? ☹ pripajam dneskajsie fotky, viac na flickri.. 🙂

jarinosk
15. sep 2010

@silvia.t nemam corel, pouzivam GIMP
ale princip je asi takyto:
skopirujes foto do novej vrstvy
v tejto nove vrstve si vyberies ciapocku a okolie zmazes
povodnu foto prevedies do CB
prekryjes vrstvy a zlucis do jednej
tu je napr. vlacik,ktory som tak robil
ak by si sa na to necitila,rad ti to urobim (a zadara 🙂 )

silvia.t
15. sep 2010

@jarinosk dakujem idem sa do toho pustit 😀

jarinosk
15. sep 2010

@silvia.t tak jedna narychlo

bambi2
15. sep 2010

taaak a dostali sme odpoved ku komentaru: chuda babo, vyzera ako kominar... 😀 odpoved: ked sa ti to nepáči tak to nepozeraj pa

zajo79
15. sep 2010

@bambi2 akurat som to sem isla pisat. 😀

kuko7
15. sep 2010

Ahojte baby,,,dnes sme mali tazsi dnik, deoobeda som bola fotit kamoskynu rodinku a potom, bola moja mala drnda tak narocna, ze som totalne K.O., ale aspon som stihla nejake to foto upravit, tak nech sa paci,,,,, 😀 😀 😀 juuuj ale bolo to narocne, celu rodinku nejako zorganizovat,,,no ufff,,,,,a trvalo to tak kratko,,,taku hodku,,,,no ale som spokojna, fotiek je vela 😀 😀 😀

zajo79
15. sep 2010

@kuko7 fotky su super, s tym kosom super napad..to ste tam trepali?

dnes mam sviatok vecer - som kupila digitalne foto, idem studovat 😵

kuko7
15. sep 2010

@zajo79 no hej, boli sme autickom, takze oki 😀 😀 😀

cruela
15. sep 2010

@kuko7 pekne fotky, len dve male vyhrady - na nahlade je ta fotka ako posledna, tam ma dievcatko useknute prsty, to trosicku rusi tu fotku... no a ta foto kde cela rodina lezi na zemi je paradna, len otazka - ta pani co tam je za nimi chrbtom stojaca, ta k nim patri? lebo ak ano, mohlo by to mat nejaky skryty vyznam, ale ak je to len nahodna okoloiduca, tak je to velmi rusivy objekt

kuko7
15. sep 2010

@cruela no ta posledna, tam ani nemala byt,,,tie prsty to rusia, to mas pravdu,,,aj mne to vadi, ale ten vyraz je za milion 😀 no a aj ta baba za nimi tam patri,,,,to ma vyznam, ved sa pozri na tie znudene tvare,,,ona akoze uz aj odchadza,,,,ale nie je to okoloiduca, to je vyznam tej foto 🙂 🙂 🙂

cruela
15. sep 2010

@kuko7 tak to som rada, ze som to pochopila spravne 🙂
a tu malu teda trochu orez, prsty budu prec a zostane ti ten super vyraz, lebo ten je ozaj dobry 🙂

cruela
15. sep 2010

ja som vcera tiez fotila babulky u nas pred domom a budem rada, ak sa mi k tomu vyjadrite 🙂

silvia.t
15. sep 2010

baby krasne fotky 😵 @kuko7 najviac sa mi páči ta s tym košom a tá posledna namosurena je tiež super
@cruela krááásne farby 😎
chcela by som vas poprosiť nejake rady ako vylepšiť svoje fotky,v čom robim chyby a naopak čo sa vám páči....ak budete mať čas,može mi hodiť koment rovno do flickru.Ďakujem
http://www.flickr.com/photos/53821160@N04/

saskarisko
15. sep 2010

Ahojte,
ja som sa dnes bavila s odrazovkami po 1x. kazdopadne prisla som na to, ze potrebujem nejake cierne platno, a farebne papiere. no a so svetlom som sa maximalne natrapila. 😖
tu je aspon nejaky vysledok

saskarisko
15. sep 2010

a poradte mi, ako sa zbavim prechodu z "platna" ku sklu, ako je na 1 foto. dakujem

saskarisko
15. sep 2010

@adusa - ciapky su krasne. ja mam doma obdobnu vlnu, idem drobcom robit take strasidielka (ked bude cas) 😅
@kuko7 - z nadhladu sa mi najviac pacia 1,2, 7, a ta posledna (hlavne kvoli tomu vyrazu tvare)
@cruela - a u teba z nahladu 2,3,7

saskarisko
15. sep 2010

@silvia.t - ta druha salova je pekna, len mi tam vadi to pootvorene ocko, bo mi viac pritahuje zrak ako na komplet maleho Tamera. skor by bolo dobre mat privrete obe. ale chapem, ze je to fotene ako moment

adusa
15. sep 2010

@cruela pekne zabery, ja by som trochu zmiernila ruzove tiene na tvaricke malej ( myslim ze je to odraz z tej siltovky), plus ked sa zvyrazni ruzova, zvyrazni sa vsade... teda ak robis celoplosne celu foto. ... ono sa tazko vidi tu na MK, aj tazko diskutuje. clovek by si normalne pokecal co a ako. Obcas to aj inak vyzneje nez sa mysli. No ale k veci, to mi tak udrelo do oci. Tie CB su super, ta mala ma neskutocne kukadla 😵
@silvia.t mne sa velmi paci ta za stromom a "moja oblubena" 🙂
@bambi2 jaaaaj, ale ved to je jedno, nie na vsetko je cas... a pomoz si ako mozes. Hlavne je ze esteze mame tu moznost si ich kupit 😀 .
@saskarisko ja moc neporadim, lebo som este nic take nefotila, ale velmi pekne, a este k tomu prvy krat, sikulka.

Ja som sa dnes prezrala, dosiel mi balik zo slovenka, tak mi treba, nevedela som co si skor dat. Tak som mala otvorene tri veci naraz a striedala som co mi prislo pod ruku, ble.

Dnes som sa znova vratila k foto co som fotila jednu rodinku. Uz som upravila vela fotiek, ale tak vela ich bolo ze sa k nim stale vraciam. Dam iba zopar co sa mi paci.