Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bambi2
29. júl 2010

@nostek dobra fotografka sa nestane z nikoho zo dna na den. niekto potrebuje na to rok, mozno viac, niekto par mesiacov... a ono nestaci urobit iba par fotiek, ja som urobila uz tisice fotiek a este mi to poriadne nejde, ale vidim rozdiel, ze sa to lepsi... aj ked mi napise niekto tvrdu kritiku... akceptujem a robim dalej... iba tak sa to da poriadne naucit...

bambi2
29. júl 2010

@bambi2 ak by si chcela, mohla by som buduci tyzden prist do badenu ak by bolo pekne pocasie...

bambi2
29. júl 2010

@nostek to malo byt pre teba ta predosla sprava... 🙂

bambi2
29. júl 2010

nesem jednu momentku, poza nebola na plane... 🙂

nostek
29. júl 2010

@bambi2 dobre si to napisala. cista pravda. vdaka
bola som fotit von, aj sme zmokli. ale bola tma, tak neviem ake budu fotky.
a budem rada, ak by si prisla.. snad bude dobre pocko 😉

nostek
29. júl 2010

@bambi2 super kufor...a to si fotila na platno?

bambi2
29. júl 2010

@nostek nie na platno, mam bielu stenu a taky koberec ofwhite... kufor storocny az ne vac som dnes vyhrabala u svokrovcov v pivnici... 😀 tesim sa mu strasne 😀 😀 😀

bambi2
29. júl 2010

@nostek zajtra idem este pre ratanovy kocar pre babiky... v sobotu mam navstevu, 2 zlate male dievcatka, hadam sa mi podari tu mensiu s nim nafotit... a uz sa neviem dockat :o))

bambi2
29. júl 2010

@zajo79 no co volali?? mas ten objektiv???

monika0001
29. júl 2010

@bambi2 taký kufor zháňam už dlhooooooooooooooooo
kráásna fotka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bambi2
29. júl 2010

@monika0001 dakujem Moni, ja som skoro odpadla ked som ho videla... je trosku pokazeny, 2 tie zelezne rohy chybaju ale to mi neprekaza.. som rada, ze nejaky vobec mam... 🙂

lili.nicol
29. júl 2010

@bambi2 kraaaaaaaasna fotecka ako s casopisu .-)

bambi2
29. júl 2010

@lili.nicol dakujem 🙂

monika0001
29. júl 2010

@bambi2 - presne tak kašlať na rohy.. tešila by som sa muuu.. juj.. 😉

@lili.nicol - presne ako z časopisu 😉

lili.nicol
29. júl 2010

@monika0001 ked vy uz ste tu uplne profi fotografk take fotky mi ani fotograf na svadbe neurobil.....

bambi2
29. júl 2010

@monika0001 ten kufor ma pribeh, moj svokor s tym kufrom v roku 1955 emigroval do kanady 😀

monika0001
29. júl 2010

@lili.nicol - no ja profi ani zďaleka nie som ale raz budem 😎 😀 😀 😀 😀

a o svadobných fotkách mlčím aj ja.. strašné dačo.. nikdy viac toho fotografa ktorého sme mali 😔
Som sklamaná a znechutená.... a strašne ma mrzí, že som nešla do toho čo som pôvodne chcela...

monika0001
29. júl 2010

@bambi2 - ooo tak to si treba o to viac vážiť 😉

bambi2
29. júl 2010

@lili.nicol aj ja som dlho hladala detstkeho fotografa, fotky mi urobil take o nicom, nemal na vymenu pozadia, ani obycajne biele iba take oblohove s bielymi mrakmi, mal tam iba takeho hrocha a 1 loptu. a ja ze nic nebudem brat iba jedneho macka sak on tam musi nejake hracky mat. omyl!!! ani prezliect som ju nemohla, fotky su vzdy tie iste, v sede, v lahu, v stoji... a vzdy iny vyraz tvare. to je vsetko. skoro ma slahlo... a teraz si fotky robim sama a su krajsie ako mi urobil fotograf... 🙂

jarinosk
29. júl 2010

@lili.nicol ahoj!
a ty odkial,ze okres nove mesto nad vahom?
ja priamo z NM

lili.nicol
29. júl 2010

Ja som 7 km od mesta ale byvala som aj v NM pred 2r.

monika0001
29. júl 2010

aaaaa zabudla som sa pochváliť.. mmm mi ako prekvapenie objednal tie odrazové dosky 😵 😵 😵 😵

zajo79
29. júl 2010

@bambi2 jasne ze nie... v pondelok pride na sto percent. ideme v nedelu do zoo..som myslela ze sa vytesim. 😔

bambi2
29. júl 2010

@monika0001 super, moje dnes odoslali, tak dufam ze zajtra ich dpd donese... uz sa strasne tesim!!!! 🙂

bambi2
29. júl 2010

@zajo79 to je vzdy tak, ked sa na nieco caka... vo väcsine pripadoch to nedopadne dobre... ale pondelok je tu za chvilu 🙂

lili.nicol
29. júl 2010

@bambi2 no ved presne tak ked si clovek pofoti sam podla svojej fantazie lepsie ako taketo fotky ....ze si ho nemohla ani len prezliest tak a ved si za to platis a ani hracky nemal no smutne☹

lili.nicol
29. júl 2010

@monika0001 to ani neviem ako vyzeraju tie dosky.-)))))

bambi2
29. júl 2010

@lili.nicol ale za to studio mal velke jak telocvicna... 😀 aj stranku ma super, fotky sa mi pacili za to som k nemu isla... ale bol to predsa omyl. podla mna, fotograf musi mat fantaziu a ked tak si ma zobrat pre zakaznikov aj cas... nie 30 terminov na den a potom rychlo, rychlo...

bambi2
29. júl 2010

@monika0001 neboj, budes aj ty v buducnosti profi... ja fotim jak blazen, mam tolko napadov, len nemam tu teraz tolko deti...

lili.nicol
29. júl 2010

@bambi2 ako telocvicna .-)))))))