Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

zuzu80
28. apr 2011

@cruela dakujem ti velmi pekne a so vsetkym suhlasim 😉 No co tam robi sveter? Zavadzia 😀 😀 Ja som to hovorila, ze som ja skor na kvetiny a krajinku 😀

olienka12
28. apr 2011

@zuzu80 ja len jednu vec, tie chyby si kocka aj tak nevsimne a bude z foto hotova lebo by ju nikto mobilom takto nepofotil 🙂)) a nabuduce si das na tie detaily pozor. 🙂

zuzu80
28. apr 2011

@olienka12 😀 😀 mobilom si zabila, a inak dikes 😉

kasami
28. apr 2011

@zuzu80 ona vyzera nejaka znicena a akoby ani nespolupracovala 😅 skusis ju nafotit znova ?

barbarka
28. apr 2011

@zuzu80 pekne foto, tiez mi trosku vadi ze jej vobec nevidno do tvare 😉

pridavam nejake moje z repky olejky, ta fesanda je moja segra 😉

barbarka
28. apr 2011

@olienka12 mas krasne deculo 😵 strasne je zlaty na tej foto co si dala

olienka12
28. apr 2011

@barbarka dik 🙂 dnes som balila fotoveci a herec maly zobral latku a sadol do kosika na pradlo a zacal sa skerit 🙂))

barbarka
28. apr 2011

babenky otazka ked ostrim na tvar ostrim na oci, ale ked chcem mat na fotke viac nez tvar tak mam ostit kam? ja ostrim na tvar ale fotky su neostre ako to riesite vy, pripadne ked mam fotit viac ludi na jednej foto , tak aby boli vsetci naozaj ostri

zuzu80
28. apr 2011

@kasami uz nie, uz kazdu chvilku rodi 😉
Baby mam aj fotky take typische portretovky, ale nechcela som davat do verejnej, toto mi prislo trosku utajene 😉
@barbarka segra je uplne ako moja byvala spoluziacka, najviac sa mi pacia klobukove cb 😉
@olienka12 nech mu to dlho vydrzi 😉

olienka12
28. apr 2011

@barbarka pohraj sa s clonou cim vyssie cislo tym viac ostreho

zuzu80
28. apr 2011

@barbarka olienka ti uz odpovedala 😉

zuzu80
28. apr 2011

dalsia hokejova hymna, strasne rytmicka 😎

https://www.youtube.com/watch?v=QJYVXPBFVHM
olienka12
28. apr 2011

kocky mala ukazka dufam,ze sa mamka neurazi tiez je na koniku a este to nevidela, maly je maska mala mam par ukazkovych grimas no toto sa mi lubi.

cruela
28. apr 2011

@barbarka pocuj, doplnila som nazvy zadani k tym fotkam, ale asi by som mala ten album vymazat 😀 alebo radsej nie.... vdaka ze si mi to pripomenula, aspon vidim, ako sa sa za posledne dva roky zlepsila 😀 niektore, teda vlastne drviva vacsina tych fotiek su uuuuuplne priserne!!! katastrofa....

zuzu80
28. apr 2011

@olienka12 krasne, palec hore 😉

barbarka
28. apr 2011

@olienka12 ho ale to je problem pri mojom objektive ked fotim na 5,6 clone 😒 uz ked viac zvysim mam malo svetla 😅

olienka12
28. apr 2011

@barbarka no vyssi cas a ked nechces bliskat a fotis viac ludi daj si to na stativ

barbarka
28. apr 2011

@zuzu80 vdaka,a kam si chodila do skoly sak mozno ze to je ona 😅

barbarka
28. apr 2011

@olienka12 krasna fotecka 😵
no mensi cas uz nemozem, uz takto som na hrane 😒 a ostrite vzdy na tvar?

barbarka
28. apr 2011

@cruela ahaa, to je uz starsia vec, no tie fotky su dost zasumene ale zaujali ma, som chcela vediet ze o co islo

olienka12
29. apr 2011

@barbarka ja vacsinou ano len ked fotim skupinku,tak vyssie clonove cislo davam no a externy blesk to isti

olienka12
29. apr 2011

@barbarka jo este jedna vec iso, clona,cas

lili_a_mimi
29. apr 2011

@majulcek presne ako baby poradili, ak ides fotit krajinky, tak ten polarizak je super - krasne vidno aj obrysy oblakov, ktore beznym okom neuvidis 😎 len si davaj pozor, nie ze teraz zainvestujes a potom zistis, ze ti nepasuje na novy objektiv... 😅
@zuzu80 mne sa tie tehu fotky pacia - su tam sice drobne chybycky, ale mne osobne by nevadili, keby ma niekto takto nafotil 😎

lili_a_mimi
29. apr 2011

@barbarka aky mas objektiv?

saskarisko
29. apr 2011

Ahojte,
@kasami - v ZOO sme boli, ale ani sme ho cele nepresli. a tie foto deti su odtial
@barbarka - krasne slnecno, a poludnie. slnko nad hlavou 😉
@cruela - teda mne sa normalne paci, ako si tie fotky "rozpitvala". upozornila si aj na veci, ktore som si na nich nevsimla.

inak pekne fotecky ste popridavali, dufam, ze aj sa tneto vikend niecim hecnem
😉

barbarka
29. apr 2011

@lili_a_mimi mam setovy nikkor 18-55 , f3,5-5,6
@olienka12 no iso mam furt na100 ked zvysim uz sa mi zdaju sumove, tak bezne 100, par krat som dala 200, viac nie
@olienka12 kolko je vyssie clonove cislo? ale to asi tiez dost zalezi od objektivu ze?

majulcek
29. apr 2011

@lili_a_mimi no teraz mam len zakladny takze tam polarizak nechystam staci len uv,ale na ten new sa chystam,takze najskor musim kupit objektiv a potom sup na polarizak a vdaka baby za rady 😵

barbarka
29. apr 2011

@saskarisko ma tam krasne nasvietenu tvaricku na to ze je v tieni, super 😉

olienka12
29. apr 2011

@barbarka zakladak 18-55 na nikone ma najostrejsie foto medzi 8 a 11 clonou a iso 100 nedavaj iba ak si na slnku 200 je tak normal

barbarka
29. apr 2011

@olienka12 no vbehnem asi vonku vyskusat, dakujem 😉