Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

lili.nicol
16. sep 2010

@bambi2 supeeeeeer

bambi2
16. sep 2010

ok, zalozena teraz vas popridavam...

adenka
16. sep 2010

ahojte baby, rada by som sa pridala k vam.. mam digi zrkadlovku len par mesiacov, uplne zblaznena som do nej... na vase fotky sa ani zdaleka nechytam, ale mozno casom 🙂

nika12
16. sep 2010

caute, super napad s tou sukromnou skupinou 🙂) pravdupovediac teraz ked je to takto verejne, sa obavam tu davat sukromne fotky 😒
aj ked stale pribudaju novy "clenovia", co pridavaju fotky, linky a je to dost inspirujuce 😝

nika12
16. sep 2010

inak baby je velky rozdiel medzi pevnou 50mm f/1.4 USM a 50 mm f/1.8 II??? lebo teda cenovy rozdiel tam je...

mona12071
16. sep 2010

@zajo79 niesom tu tak dlho ako vy
🙂

silvia.t
16. sep 2010

ahojte,pozeram ze ste zalozili sukromnu,budem rada ked si ma pridate 😀

bambi2
16. sep 2010

ok, niektore su pridane, aj ja budem fotky davat iba do sukromnej uz... 🙂 a dame zvlast temu kde sa budu iba fotky pridavat?? alebo to nechame v kope??

adenka
16. sep 2010

@nika12 to by som aj ja rada vediet... ja chcem kupit tu 1.8, cenovo dostupnejsia.... ale je 35mm a 50mm tak ani medzi nimi sa neviem rozhodnut...

nika12
16. sep 2010

@bambi2 myslim, ze v kope to bude lepsie..moj nazor

monika0001
16. sep 2010

@bambi2 . potom mi prosím pošli link 🙂

monika0001
16. sep 2010

@bambi2 - už som tam 😉

lili_a_mimi
16. sep 2010

@bambi2 ahoj! mozem sa pridat do vasej sukromnej skupiny? Som tu skoro nova, nedavno som si kupila novy fotacik, snazim sa uz aj uoravovat foto (pri mojej malej toho ale moc nestihnem) a bola by som zvedava aj na vase nazory 😉

ajaku
16. sep 2010

aj ja si poprosím pozvánku 😉

monnika
16. sep 2010

Ahojte, môžem sa pridať aj ja?

dupinka
16. sep 2010

Ahojte!

môžem sa pridať aj ja? Pravidelne vás čítam, spracúvam "Ježiška" na nový foťák. Zatiaľ si ale musím vystačiť digitálnym Olympusom 😅

zajo79
16. sep 2010

@dupinka super fotky sa daju robit aj kompaktom... nauci sa clovek kompoziciu.. a uz vacsina fotakov ma aj moznosti manualne si nieco nastavit.

dupinka
16. sep 2010

@zajo79 ano, ale na tom mojom je ISO automaticke, co je dost onicom pri interierovych fotkach 😒

klara_klara
16. sep 2010

caute baby som na tyzden mimo ale fotim ako diva dufam ze ocenite moje dielka tentoraz sa snzim ako blazon a davam do toho vsetku svoju rychlost nastavovania 😀 😀 😀 niekto tu pisal ze zakladate sukromnu temu...ak sa zalozi mozem byt sucastou? tak caute bezim uz ma vyhadzuju 😀 😀 😀

linnetka
16. sep 2010

@bambi2 poprosim aj ja o pristup do sukromnej temy, ak mozem 🙂 ked uz teda do verejnej nebudete davat fotky.
rada som sa inspirovala a citala kritiku.

mia1111
16. sep 2010

Jáááj, baby, málo času mám, dnes po dlhšej dobe som sem nakukla a čo vidím? Ja inak vo verejných skupinách fotky nepridávam - lebo fotím vlastne zatiaľ iba moje dieťa, ale v súkromnej by to bolo o inom...
@bambi2 - môžem sa aj ja pridať do súkromnej? Ak áno, tak budem rada....díky. Idem skuknúť, čo ste popísali 😅

amunet
16. sep 2010

@zajo79 ATB nemam nebola som este u dr. ale on by mi aj tak nedal, pri malej som bola 2x uneho a nic ze to mam naliate prsniky.
jedna fotecka mojho drobca

monika0001
16. sep 2010

@amunet kráásny je 😵 😵 😵 😵 😵

bambi2
16. sep 2010

@amunet kraaaaaaaaaaaaaaaasny je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na zjedenie, mas byt na co pysna!!! 🙂 si v sukromnej teme, mozes tam pridavat fotky

amunet
16. sep 2010

@bambi2 dakujem 😵
sukromna tema!! super konecne 🙂

bambi2
16. sep 2010

@amunet neni zac dakovat!!! 🙂 je to lepsie, uz len koli tym fotkam co sem davame...

csikike
16. sep 2010

ahojte, od soboty som malitelka aj ja digi zrkadlovky a uplne som sa do nej zamilovala, vidim, ze tu rozoberate objektivy, tiez sa chystam obmakcit "jeziska" na tu 50mm/1.8 😀 a po citam vsetkych recenzii i v angl. som sa rozhodla, ze radsej tu ako 1.4,

csikike
16. sep 2010

teda, ja len ci sa k vam mozem pridat?

olienka12
16. sep 2010

@bambi2 bola by som rada,ak by si ma pridala do sukromnej temy, nestiham Vas citat podstivo,ale dala by som aj ja nieco na posudenie poradenie dakujem

olienka12
16. sep 2010

@amunet maly je nadherny ked take vidim zacinam uvazovat nad druhym 😀 😀