Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

cruela
11. mar 2011

@zuzu80 uvidime zajtra, ci sa budem mat s cim pochvalit 😎

@jankaku no, otvorim si novy dokument, zvycajne si dam 300 na 150 pxl, ale na velkosti tak nezalezi, vzdy sa to da orezat, treba nastavit transparentne pozadie
potom si urobis logo ake len chces
ja mam PS v anglictine, takze u mna je cesta Edit-Define brush preset a urobis si tu peciatku s menom ake chces...
a potom tu peciatku najdes v menu peciatky, ulozi sa zvycajne na koniec.. treba tu peciatku aj ulozit na disk, inak pri dalsom spusteni PS nebude k dispozicii
mozes si vybrat farbu, velkost a krytie ake chces a peciatkovat co chces a ako chces

cruela
11. mar 2011

no, kukam, ze fotky su dost blbo vidno, ale snad sa to bude dat pochopit z textu 😉

zuzana76
12. mar 2011

ahojte baby, manzel mi chce kupit na narodeniny darcek - fotoaparat, lebo mame uz dost stary digitalny fotak a ja som chcela uz nieco lepsie a tak sa chcem spytat,ze by som si dopredu nastudovala nieco o fotografii, ci existuju nejake knihy - teda viem,ze existuju, ale ake odporucate si prestudovat a aky typ fotoaparatu pre zaciatocnika je vhodny. Dakujem.

jankaku
12. mar 2011

@cruela dakujem si zlata 😉

silvia.t
12. mar 2011

@zuzana76 ja odporucan Nikon D90,ja mam sice D5000 ten je pre zaciatocnikov ako stvoreny...mam ho od leta ale uz by som ho nebrala ak by som mala moznost vybrat si znova tak urcite na zaciatok D90,zalezi ak od toho ako sa fotografovaniu planujes venovať...ak len na domace pouzitie,fotenie deti,rodiny a tak...tak uplne postaci aj D5000

inac predavam svoj Nikon D5000 + setovy objektiv 18-55mm ak by mal niekto zaujem...cena 400eur

zuzana76
12. mar 2011

@silvia.t dakujem ti velmi pekne za odpoved

zajo79
12. mar 2011

@zuzana76 pozri si d7000 - uz ked, kupit lepsi... o neaky cas sa do toho dostanes, tak nech mas neaku rezervu v technike, aby si nemusela kupovat hned o rok nieco ine...

lili_a_mimi
13. mar 2011

@zuzana76 aj ja sa priklanam k D7000 😉 teraz mam D5000, no chyba mi v nom ten vstavany motorcek, ktory D90 a D7000 maju... 😠

zuzana76
13. mar 2011

@zajo79
@lili_a_mimi dakujem vam baby za nazory

qetinka
13. mar 2011

@zuzana76 Odporučam D 7000...ja som ho kupila prave pre to,čo píše zajo79...
a som samozrejme spokojnááá 😎 😉 🙂

cruela
13. mar 2011

trochu som sa dnes hrala...

jankaku
13. mar 2011

@cruela tie foto su krasne 😉 si sikulka 😉

cruela
13. mar 2011

@jankaku dakujem 😉 trochu som sa hrala a skusala... svietenie mi stale nejde ☹ , musim to natrenovat a hlavne nastudovat

zajo79
13. mar 2011

skusim pridat moje cece... vcera z oslavy, len tak narychlo cvaknute, som netusila, ze to cierne pozadie za tym bude, lebo vobec tam cierne nebolo... len si to prechadzam a som nato narazila. do kelu..mohla som sa s naaranzovanim viacej pohrat 😠

zuzu80
13. mar 2011

@cruela tie tulipany su ze ake dokonale 🙂

cruela
13. mar 2011

@zuzu80 dakujem 😉 tie lampiony sme nakoniec nepustali, bolo vetrisko, tak sme nechceli riskovat...

lili_a_mimi
13. mar 2011

@cruela milujem tulipaniky, prekraaaaaasne si ich nafotila 🙂

cruela
13. mar 2011

babulky, tak mi napadlo oprasit jeden navrh, ktory som tu uz dala, nejak sa nikto k tomu nevyjadril, ale skusim znova... predpokladam, ze mate sutaz aj v sukromnej teme, ale nie vsetky tam sme, tak ak by bol zaujem, mohli by sme si urobit nejaku akcosku aj ty... tak ma nejak inspirovali tie kvietky, co som dnes dala...
zadavali by sme si nejaku temu, sposob fotenia alebo akekolvek ine kriterium, ktore by sme spracovali a potom by sme sa k fotkam vyjadrovali...
slubujem, ze uz s tymto navrhom viac nepridem, ked sa ani teraz k nemu nikto nevyjadri 😀

lili_a_mimi
13. mar 2011

ja sa rada pridam 🙂

cruela
13. mar 2011

ok, tak sme aspon dve 😀

silvia.t
13. mar 2011

@lili_a_mimi
@cruela ja som aj v sukromnej skupine,ale velmi rada sa pridam aj sem 😀 nech sa toho na mna nalepi co najviac,sice len zacinam s fotenim ale takto sa aspon posuniem dalej
tulipany su krasne,moje oblubene 🙂

cruela
13. mar 2011

parada, tak sme uz tri a myslim, ze ked realne ozaj zacneme (dufam, ze zacneme 😝 ) tak sa isto este niekto prida.... ratam este minimalne so zuzu80 😉

tak som uvazovala, ze by sme mohli skusit tyzdennu bazu, ak by sme nestihali, tak to predlzit na 2 tyzdne a zaciatok obdobia by som navrhla na stredu - vikendy byvaju rozhadzane a v strede tyzdna by mi to prislo take najidelanejsie... co vy na to? no a treba vymysliet kde a ako budeme davat fotky... ja osobne by som bola za flickr....

zuzu80
13. mar 2011

@cruela 😀 😀 to vies ze suhlasim 😉

zuzu80
13. mar 2011

tak aj ja pridavam kvetinku

cruela
13. mar 2011

@zuzu80 sak viem, ze na teba sa da spolahnut 😉
a pekna sepiova orchidejka, este si ju aj pokvapkala, hezkeee 🙂

zuzu80
13. mar 2011

@cruela no robila som im pravidelnu udrzbu a zdali sa mi fotogenicke, tak som ích pofotila, lebo mozno zas budu dlllho bezkvete 😒

lili_a_mimi
14. mar 2011

@cruela ten stred tyzdna sa mi pozdava 🙂
@zuzu80 pekna orchidea - u nas este ani jedna opatovne nekvitla... 😅

zajo79
14. mar 2011

kocky...mozem poprosit neaku zrychlenu radu -ako na vodotlac? zacinam vidiet moje fotky u cudzych ludi... a vobec sa mi to nepaci....

cruela
14. mar 2011

@zajo79 davala som navod ako si urobit vlastny brush, tym si pooznacujes svoje fotky, mozes kuknut na tie moje posledne fotky, tiez ich mam oznacene, niekedy davam aj nizsie krytie a buchnem to cez celu fotku

zajo79
14. mar 2011

asi dotycnej napisem, nech nekopiruje moje fotky bez opytania...