Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

ivka000
25. apr 2011

neviem či tu bude niečo vidieť je to fotené ešte obyč. kompaktom 😒

ivka000
25. apr 2011

ked pozerám fotky fotené kompaktom ľutujem že som si lepší foták nekúpila už dávno 😀

kuko7
25. apr 2011

@cruela no ja ked ho nezozeniem, tak kupim novy,,co uz 🙂 ale chcela som trosku usetrit 😀 😀 😀

cruela
25. apr 2011

@kuko7 sak ja tiez tak.. nasla som si jedneho, ktory to predava len o trochu lacnejsie jak novy, tak s nim zjednavam cenu a ak nepojde dole jak ja chcem, tak kupujem novy 😀

kuko7
25. apr 2011

@cruela no inak niektory fakt predavaju uplne nevyhodne, ze si rovno mozeme aj nove kupit 😀 😀 😀 len ja tu 85 tku chcem do tej svadby,,,ak ju do vtedy nezozeniem, tak kupujem novy 😀

cruela
25. apr 2011

@kuko7 no sak ja ten moj tiez potrebujem do tejto soboty 🙂
snad sa potom pochvalis foteckami 🙂

kuko7
25. apr 2011

@cruela a inak ty mas kde fotocky? Myslim okrem MK 🙂

olienka12
26. apr 2011

@kuko7 :(( sorry, ja som si rok nevsimla :( skoda

adus123
26. apr 2011

Ahojte sikulky,
chcela by som sa spytat, ci sa daju niekde free stiahnut tie florabelky, alebo treba za ne na kazdej stranke platit? Dakujem.

zuzu80
26. apr 2011

dobry den
@cruela @kuko7 a toto by nebolo riesenie ak by ste nezohnali do akcie objektiv?
http://www.megafoto.sk/subcat.php?scat=prenajom...

saskarisko
26. apr 2011

ahojte,
my sme boli v Prahe. aaaa pokazila sa mi karta, resp. nejdu z nej vytiahnut vsetky fotky 😖 , to sa da nejako upravit ?
ono, tie foto tam ani nic moc, lebo pri takom mnozstve ludi sme mali dost, aby sme nasich drobcov ustrazili, aby sa nam nestratili.

cruela
26. apr 2011

@kuko7 nieco mam na flicri, nieco na picasawebe, nieco na svojej stranke, ale najviac na FB 😉

@zuzu80 pokukam, dik 😉

olienka12
26. apr 2011

kocky ja som si objednala svetla ja sa tak tesiiiiiiiiiiim 🙂
2x studiovy stativ 67/200cm
2x stativova hlava s objimkou E27
2x zableskove zariadenie 45W
2x reflexny dazdnik 84cm cierno strieborny
2x difuzny dazdnik 84cm biely
2x Synchro kabel 2m
1x taska, nylon
juchuuuuuu

lili_a_mimi
26. apr 2011

Ahojte! 🙂 Hlasim prichod 😀 cez sviatky sme boli prec, tak mi to chvilu potrva precitat vsetky vase prispevky 😵 Ale fotky som si pokukala uz teraz a musim povedat, ze ste popridavali kraaasne fotecky 😉
Ja este fotecky z vyletu musim upravit, ale potom sem par hodim 😉

kuko7
26. apr 2011

@zuzu80 to je uuuzasne :D dakujem ti, to si poziciam nejake delo a hotovko 🙂 🙂 🙂

kuko7
26. apr 2011

@olienka12 a kolko si za to dala? to bola nejaka sada? alebo vsetko spolu? 🙂

kuko7
26. apr 2011

http://www.megafoto.sk/Nikon/70-200mm-af-s-f2.8... tak tento si asi puciiiiim 😀 😀 😀

kuko7
26. apr 2011

@cruela tak hod link,,,a mas niekde foto z tej svadby co si fotila? rada mrknem 🙂

cruela
26. apr 2011

@olienka12 aka znacka?

cruela
26. apr 2011

@kuko7 http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.10... ale moje nie su take pekne ako pofotila adusa ☹ ja som sa na tu svadbu viac-menej naftirkala, nebola som tam ako hlavny a oficialny fotograf.... take ostre fotenie ma caka az teraz v sobotu, to budem hlavny fotograf, aj ked na take tie klasicke pozovacky si objednali ineho fotografa... ale v juni budem fotit komplet celu svadbu aj s pozovackami, tak som som zvedava jak to zvladnem... inak, aj ja si asi poziaciam objektiv, ale este neviem ci 24-70 alebo ako ty 70-200....

kuko7
26. apr 2011

@cruela no adusine su perfektne :D ona ma uzasnu upravu 🙂 🙂 🙂

cruela
26. apr 2011

@kuko7 to hej, su super... ale ja som za prirodzenost, takze ja sa snazim pouzivat na svojich fotkach co najmenej akcii a filtrov, ale velmi rada okukavam upravy druhych 😉

zuzu80
26. apr 2011

@olienka12 gratulacka k vybave 😉
@kuko7 nie je zac, mne sa minule dostal letak od nich a chapala som to ako cistu provokaciu, kedze Blava je pre mna taaak daleko 😀
@cruela mne sa tie tvoje svadobne kostolne pacia 😉
Adusa ma krasne fotky, take "zasnene"

kuko7
26. apr 2011

@cruela ved aj mne sa pacia prirodzene foto 🙂 🙂 🙂 inak ten objektiv si urcite zicnem a aj d90 ako nahradny fotak :D

olienka12
26. apr 2011

je to set znacku netusim je to nove a s dobierkou 110e tak som teda zvedaf co to zac bude,ale tesim sa minimalne stativy a dazdniky ma tesia hrozne 🙂)

cruela
26. apr 2011

@zuzu80 presne, take zasnene .-) jestli se nepletu, tak tam bola pouzita ta florabelka s presvetlenim zprava, resp. zlava... co idem teraz fotit kamoske tu svadbu, tak ona je taky ten typicky konzument, ze cim vacsi gyc tym lepsie, tak sa s jej fotkami trochu vyhram a oplacam na ne aj nejake akcie 😀 a vyskusam aj tu florabelu, bo ta sa mi velmo paci a doteraz som ju pouzila enem na kvetiny, tak uvidime, co sa mi zadari 🙂
dovtedy musim este spracovat zeriavovu techniku co som naposledy nafotila 😀

zuzu80
26. apr 2011

@cruela zeriavovu techniku? 😕 Co si sa dala na strojarsky priemysel 😀

kasami
26. apr 2011

baby mne sa dnes ozval ten chlap z pred mesiaca s tym pozadim .... normalne mesiac neodpisal na mail a dnes napisal .... tak som zvedava .... mozno budem mat mobilne pozadie 🙂 sa tesiiiim 🙂

kasami
26. apr 2011

@olienka12 waooo super 🙂 gratulejeeem 🙂

kuko7
26. apr 2011

@olienka12 daj link 🙂 🙂 🙂 🙂