Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

majulcek
27. apr 2011

ahojte baby,
nestiiiiham ani fotak do ruky zobrat,hruza so mnou 😝
takeeee pekneeee fotky ste sem nahadzali,sikovne ste 😵 😵 😵 inak ta fotka prazskej ulice je super,mne nevadi nic 😀

@zuzu80 dneska som si spomenula na teba,som bola vo vraaaabloch 😀 a zajtra idem,no uvidim ak to klapne tak tam budem aj castejsie 😀

silvia.t
27. apr 2011

zeny kupila som si filter ale len taky obyč.za 8eura ale ked som s nim dnes na slnku fotila tak fotky som mala take jak vyblednute 😒 som zila v tom ze budu skor take zive ,tak teraz neviem kde robim chybu 😖 asi trebalo kupit kvalitnejsi 😅

barbarka
27. apr 2011

@silvia.t pootacaj nim 😉 teda predpokladam ze sa bavime o polarizaku

silvia.t
27. apr 2011

@barbarka ten sa otacat neda 😅 http://www.fotolab.sk/produkt-71/detail-19/hama... chcela som hoyu ale nemali na penu 5Oku tak mi ta predavacka poradila tento ale je na prd aj som sa cudovala ze hoya 60euro a tento 8 😀 😀 😀 ...,je to asi len ako ochrana objektivu

barbarka
27. apr 2011

@silvia.t ja mam tiez hamu a da sa otacat

olienka12
27. apr 2011

@silvia.t no nevyznam sa v tom len typujem je tam napisane haze /hmla,;para,opar,zakal/ takze asi to tak ma byt

olienka12
27. apr 2011

@barbarka ty mas polarizak a to co ma silvia je uv filter

barbarka
27. apr 2011

@silvia.t silvi to nie je polarizacny ale uv

barbarka
27. apr 2011

@olienka12 hej prave som si vsimla 😉

barbarka
27. apr 2011

@silvia.t a chcela si polarizacny ci uv, ked polarizacny odnes naspat ze to neni ono

majulcek
27. apr 2011

@silvia.t silvi ja mam zatial tiez len uv,tiez hamu v podstate to beriem len ako ochranu skla nic viac,ale chystam sa na polarizacny a na nejake prechodove,uvidim kolko koruniek bude 😵

lili_a_mimi
28. apr 2011

@majulcek prechodove su ti v podstate zbytocne. Ja som bola minule v ephote a tam mi skuseni chlapi poradili, ze ak sa tomu nechcem venovat profesionalne, tak su to vyhodene prechy a ze photoshop ci zoner dokazu zazraky 😉 ja som si aj skusala pridat prechodovy filter v zoneri a je to fakt bomba na niektorych krajinkovych fotkach 😵

lili_a_mimi
28. apr 2011

baby, vcera som dostala balicek makro kruzkov na objektiv, len neviem, kde a ako ich vyuzit. Su to +1, +2, +4 a +10. Je to AKIRA HD digital macro... Ma s tym niektora z vas skusenosti? 😨

zuzu80
28. apr 2011

@lili_a_mimi ja mam medzikruzky tusim 12,20 a 36mm ale velmi s nimi nefotim, ale v DU stromy mam s nimi take detaily kvetov. Kruzky nasadzujem na 50-tku objektiv, ale ostrenim manualne a malokedy z toho vylezie dobra fotka 😒
Ja s tym fotim ale velmi malo.

silvia.t
28. apr 2011

@barbarka no ja som chcela polarizak,tiez sa v tom velmi nevyznam tak aj preto som to nekupovala cez net ale isla do obchodu aby mi poradili 😠 😠 😠

lili_a_mimi
28. apr 2011

baby, nemate niektora akcie florabelky LUXE II ? na stranke maju super ukazky, tak by som ich aj rada vyskusala 😉

olienka12
28. apr 2011

kocky do kritiky som pridala jednu foto v 4 upravach co som skusala dajte mi k tomu nejaky koment prosim chcem vediet ktora by sa najviac pacila foto obycajna vcera na zahrade
dakujeeeem

@lili_a_mimi tu luxe ii by som aj ja moooc chcela 🙂

zuzu80
28. apr 2011

@olienka12 idem pozriet 😉

lili_a_mimi
28. apr 2011

@olienka12 aj ja som ti uz nechala koment 😉

olienka12
28. apr 2011

dakujem idem kuk
teraz dosiel ten set jake to je milene,len to musim poskladat a vyskusat a zatial netusim co do coho 🙂))

barbarka
28. apr 2011

@silvia.t no tak ho chod naspat predavacke o hlavu obuchat 😠 ze si si pytala polarizacny a predala ti uv

olienka12
28. apr 2011

kocky dnes som fotila maleho chlapceka a niektore foto vyslo super,tak sa tesiiim 😀 😀

lili_a_mimi
28. apr 2011

@olienka12 aj my ich chceme vidiet 😉 sem s nimi! alebo na picassa 😎

olienka12
28. apr 2011

@lili_a_mimi 😀 dam na picasa len sa s tym hram 🙂

olienka12
28. apr 2011

kocky ja som spamer, prosim kuk tie foto zasa je to jedna vo veeela upravach a neviem sa rozhodnut podla ktorej budem upravovat dalsie 🙂)))

silvia.t
28. apr 2011

Ahojte baby stiahla som si lightroom 2,3 ale som s toho trocha magor 😒 tak idem nieco nastudovat...ale mam problem musim vymazat z PC jeden program lebo uz nemam miesto a neviem aky ???mam PS cs3,elements6,zoner,picasa a teraz aj ten lightroom a vsetky vyuzivam lebo nieco mi je lepsie tu nieco tam...vy v com najcastejsie upravujete?

cruela
28. apr 2011

@olienka12 a co keby si skusila nechat ich prirodzene? mozno sa len pohrat s jasom a kontrastom, pripadne saturaciou? ved deti v prirode su krasne same o sebe, netreba to este nejak dozdobovat.... ale to je len moj nazor 🙂

cruela
28. apr 2011

@silvia.t no ty toho mas! 😀 ja mam len LR, PS, a prehliadac fotiek 😀 a v notebooku mam aj picasu ale to len kvoli picasawebu....

olienka12
28. apr 2011

@cruela hmm ked mi pridu take obycajne ked viem ako sa da vyhrat s farbami 🙂

olienka12
28. apr 2011

este k tym vlaskom neni tam prepal on ma take svetlunke vlasky dnes som si na prepali dala obzvlast pozor a mala zobrazovanie vo fotaku nastavene ;))