Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

majulcek
2. máj 2011

ahojte baby,
spominate tu ten LR,no budem musiet povedat manzovi nech sa mi nan kukne ked ho tu @cruela chvali...co nemyslim v zlom prave naopak rada si rozsirujem obzor...i ked priznam sa este som poriadne nic dokopy nerobila v programoch lebo nemam ani cas ich preluskat 😝 😝 😝 ale ved aj na psa pride mraz 😀

@adenka tu vodu si neskutocne zachytila 😎
@cruela ak mozem poslem mail aj ja,nejde mi ani tak o vhadzovanie mojich fotiek,kedze skor sa snazim davat sem take fotky ktore nikomu nevadia ale hlavne o vase postrehy,kritiky...😀

adenka
2. máj 2011

@cruela chcela by som velmi, ale mm bude mimo BA a mne nema kto strazit malu ☹

@majulcek dakujem 🙂

olienka12
2. máj 2011

@amunet prebo to co za uroven ma to forum ked jej dotky su top mesiaca? ved pozadie pokrcene jej autoportret je cisty grc akoze dovi

kasami
2. máj 2011

@adenka 😖 zajtra mam cas iba od dvanastej asi di druhej ☹ a to vy hajate 😔
v stredu uz mam tiz program .... a vo stvrtok mam volno asi do 12stej 😅
@amunet strucne povedane ... zla foto 😅

cruela
2. máj 2011

@adenka na ten nikon day chodi jeden ujo, vzdy sa nieco nove naucim, je velmi ochotny, tak kvoli nemu by som tam rada sla.... bud tam vybehnem cez obedovu prestavku, alebo si zoberem volno a vybavim si to tam doobeda

@majulcek LR je trosinku narocnejsi program, alebo mozno sa skor sa tvari narocne, ale ak sa naucis v nom robit, iste sa donho zamilujes 🙂

mam otazku.... fotila som do ulohy na detail a celok a celkom sa mi jedna fotka hodi aj do druhej temy svetlo vo fotografii... mozem dat jednu foto do oboch tem? 😅

majulcek
2. máj 2011

@cruela no ja to robim tak ze manzo mi to stiahne,on si urobi taky prehlad a potom sa ho pytam,to ako,toto je naco a ked viem aspon tie zaklady potom sa supnem aj na detaily... 😵 ale teraz mi to nevychodi moc s casom,ale ako bude volnejsie aspon sa pozriem na ten LR som zvedava co to je 😅 😕

adenka
2. máj 2011

@cruela hmm ja tam s malou ist nechcem a nechay ju svokre to nieee... hmm skoda ze tos tak zle vyslo
a podla mna kludne mozes do oboch, ja s tym problem nemam

cruela
2. máj 2011

babulky, znamy predava Canon EOS 1000D s objektivom 18-55 za 250 eur. Pouzivany minimalne, kupili novy fotak (toz, ked niekto na to ma, obmiena rychlo 😖 ) ak by mal niekto zaujem, ohlaste sa

adenka
2. máj 2011

@cruela a nemas nejakeho kamosa co predava d90 za 250 eur?? 😀 to by som brala hned aj bez obj. 😀

cruela
2. máj 2011

@adenka on furt nieco ponuka, tak ak bude nieco take, iste sa ohlasim 😀

adenka
2. máj 2011

@cruela no kedze je canonak, tak si asi nebudeme rozumiet 😀 ... ale vsak nemvadi 😀
ozaj a prosim si aj ja invitation.. moj mailus by si mala mat 😉

cruela
2. máj 2011

@adenka neponuka len canon, obcas donesie aj nikon... ja cakaam, ze raz donesie aj coolpix 7000 za nejaku dobru cenu 🙂
tebe som neposlala invitation???? kuuuurna, neodpustitelne!!!! 😠

ozaj, dala som fotoz do uloh..... dakujem olienke za upozornenie, ze prvu foto som som dala bola naprd, tak som ju vymazala a chytro nahodila takou, co hadam uz bude v poradku 😉

adenka
2. máj 2011

@cruela ok, tak teda budme cakat 😀 a mas to odpustene...

cruela
2. máj 2011

@adenka uz som poslala 😅

adenka
2. máj 2011

@cruela maaaam dakujem 🙂

michalag
2. máj 2011

Ahojte
pridavam par foto

cruela
2. máj 2011

@michalag kraaaasa! tie kvapky su uzasne! aky mas makrac? a zas si nepamatam, co mas za fotak 😅 osviez mi prosim pamat 🙂 a velmo sa mi paci aj ta pupava

majulcek
2. máj 2011

@michalag zasnem!!! tie kvapky paraaaada

michalag
2. máj 2011

@cruela mam kompakt Olympus X-845 😅

adenka
2. máj 2011

@michalag naaadhera... tie kvapky su genialne... kopmakt?? odpadavam...

cruela
2. máj 2011

@michalag no uuuuzasne fotky! ja take nespravim 😖

lili_a_mimi
2. máj 2011

@michalag a tu vidno, ze fotografa nerobi len draha fotovybava 😉 krasne fotky

michalag
2. máj 2011

@cruela @majulcek @adenka @lili_a_mimi no popravde na niektorych fotkach kde sa mi da je to trosku aj priostrene a pozadie rozostrene 😅 😝 , lebo s kompaktom to az tak moc nejde ale dakujeeeeeeeeeeeem 🙂 .... ale zato ludia mi fakt nejdu, nemam na to nervy, priroda, macro ma bavi viac 🙂 😉

olienka12
2. máj 2011

@michalag neboj dojdes aj do fazy kde ti to pojde, tiez som makrom zacinala 🙂)

michalag
2. máj 2011

nerobite niektora zo Zonerom Photo Studio 12 ??? nedaju sa niekde zohnat (dat) nove ramceky?, lebo tie co su tam sa mi moc nepacia 😝

kasami
2. máj 2011

@michalag neskutocne fotky 🙂 uzastne 🙂

nostek
2. máj 2011

caute baby. znova sa po par mesiacoch pridavam. diskutovat asi nebudem mat velmi kedy., ale rada by som sa obcas pridala do DU. je to pre mna skola. potrebujem sa znova trosku dostat do toho a tak sa tesim na vase komentare. tak kde a ako mam zacat?! 😀

cruela
2. máj 2011

@nostek ak sa chces pridat do ulohy, tak zadanie a navod na obsluhu je v mojom prispevku mozno tak 4-5 stran dozadu (neviem presne kolko sme toho popisali, ale pisala som to vcera vecer) tesime sa na dalsiu ucastnicku 🙂

majulcek
2. máj 2011

no a pre tie, ktore sa k nam pridaju (comu sa samozrejme tesime!) a nie su este zorientovane, takze navod na obsluhu:
zadavame dve temy, jedna polmesacna, jedna celomesacna, albumy najdete tu: https://picasaweb.google.com/101464930584620627461
fotky sa nahravaju pomocou emailu, napisete prazdny email na adresu: 101464930584620627461.upload@picasaweb.com do textu spravy nedate nic, len prilozite fotky, ktore chcete nahrat, do predmetu spravy dajte svoj nick, nech vieme identifikovat.... tieto fotky pridu do schranky, ale ja to priebezne kontrolujem a rozdelujem do spravnych albumov... nemusite mat konto na picase aby ste sa zapojili do uloh, ale ak budete chciet komentovat, tak uz musite byt prihlasene, takze je to na vas, ci si konto na picase sparvite alebo nie
ak by ste mali nejake otazky, kludne sa pytajte

SKOPIROVANEEEE
@nostek

maruskak13
2. máj 2011

@adenka @cruela nikon day? no vidno ze mam fotak kratko..
ja by som isla aj s malym lebo v PK ho nemam kde dat..
juj keby som nebola na tom vychode teraz akurat..

to sa kona pravidelne?

@michalag velmi pekne fotky 🙂