Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

lenka3007
17. feb 2012

@nelicefo micka aj teba som si dala, ja som lenkaNO

nelicefo
17. feb 2012

@lenka3007 idem si ťa pridať. 🙂

lucqa
17. feb 2012

@nelicefo ja som si ta tiez pridala

nelicefo
17. feb 2012

@lucqa aký tam máš nick?, nech si ťa aj ja pridám. 🙂

lucqa
17. feb 2012

@carrie84 aj teba som si pridala 🙂

lucqa
17. feb 2012

@nelicefo Lucqa, tak ako tu 😉

nelicefo
17. feb 2012

@lucqa Pridané. 🙂

lenka3007
17. feb 2012

No dobre kočky, vzdavam sa, ako vo photoshope odstranim tieň napriklad keď dopada na tvar a pod. ????? Dakujem 🙂

katuska26
17. feb 2012

@lenka3007 no ja som to od včera riešila 😀 ale už viem vďaka Zuzke @zzuznana82 😵 tak robí sa to cez vrsty.. skopíruješ si vrstvu a cez krivky presvetlíš 😉 potom použiješ závoj v AJ je to screen ktorý ti to ešte viac presvetli a tu novu vrstvu vyplníš čiernou, štetec dáš biely a nastavíš krytie a veľkosť štetca a upravuješ tiene na svetlejšie aby to ladilo s pokožkou hádam si pochopila 😝 😅

lenka3007
17. feb 2012

@katuska26 😅 no skopirujem si to a idem skusat po krokoch.. ked nebudem vediet, spytam sa 😉

lucqa
17. feb 2012

ja vam pridam moj navod:
tu si kupte Free Touch of Light™ and Touch of Darkness™ Photoshop Action: http://www.mcpactions.com/toltod.html
A mate stmavenie a zosvetlenie vzdy po ruke 😉

lenka3007
17. feb 2012

@lucqa ale ved mne to tam ukazuje ze 0 dolarov... ako to mam kupit? vobec tomu nechapem 😅 asi som fakt blond 😅

katuska26
17. feb 2012

@lenka3007 lebo píšu že je to free 😉
@lucqa super Luci dík 😵

katuska26
17. feb 2012

@lucqa aha Luci a normal sa tam zaregistrovať?? a príde mi to na mail či ako?

carrie84
17. feb 2012

@katuska26 @lenka3007 - asi ti to hodi link na stiahnutie 😉 Ale skus tento link - nemusis sa registrovat 😉
http://www.adobe.com/cfusion/exchange/index.cfm...

@lucqa - vdaka 🙂

rabiva
17. feb 2012

@lucqa vdaka za tip, uz som si sosla 😉

@lenka3007 ked kliknes na Add to cart, tak sa potrebujes zaregistrovat, posunie ta to dalej, kliknes na "Proceed to checkout", dalej zvolis hned prvu moznost "For Freebie" (to mas zadarmo) no a cez Continue potvrdis a uz ti da moznost stiahnut si to do pc 😉 skus urcite to pojde

carrie84
17. feb 2012

@katuska26 @lenka3007 - beriem spat 😀 Link hodi spat na povodnu stranku 😀 😀 Sorry 😅

zzuzana82
17. feb 2012

Ja mam tiez tieto akcie aj aj ine od MCP, kto chce napiste do IP poslem link 😉 akcie su dobre, lebo sa vdaka nim naucite robit aj z vrstvami, aspon ja som sa naucila , kde co je, rozne finty atd. a teraz to vyuzivam pri uprave a nepotrebujem akciu . Aj danu akciu treba upravovat podla svojej fotky, lebo nie vzdy to je tak ako na obrazku 😀 Ale je to rychle 😉

katuska26
17. feb 2012

@zzuzana82 ja mám tiež nejaké akcie ale nie všetky sú super tak ak máš nejaké dobré budem vďačná 🙂

zzuzana82
17. feb 2012

@katuska26 Katka ja ich mama vela, florabellu, itty bitty, eye candy a od mcp mam asi 10 packov ci kolko , ja ich ale vobec nevyuzivam , iba florabellu sem tam , ja som si to kedysi pozhanala, postahovala a nieco sa priucila 😉

zzuzana82
17. feb 2012

vela akcii je aj na http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=ac... len treba pohladat 😉

rabiva
17. feb 2012

@zzuzana82 FLO ma ozaj pekne akcie, ja som si predtym stahovala z deviantart, len nie vsetky mi isli a v podstate som si oblubila len par tipov a tie obmienam 😅

zzuzana82
17. feb 2012

@rabiva ja mam tiez par z toho deviantu, mne isli vsetky zatial, nemam ich sice vela, ale nie vsetky su robene cez vrstvy a tym padom sa nedaju prisposobit Tvojej fotke, ale to zistis az ked si ich stiahnes 😒 ale za pokus to stoji, no nie?.😀

lenka3007
17. feb 2012

@katuska26 freeeeee 😀 sa mi to lubi, že kupiť zadarmo 😀
@rabiva dakujem idem na to 😉

katuska26
17. feb 2012

@lenka3007 ja som sa ešte neregistrovala tak ak ti to pojde daj vedieť 😉
@zzuzana82 ok kuknem tam ktorá by sa hodila 🙂

lucqa
17. feb 2012

no, dufam, ze Vam pomoze, toto pouzivam najcastejsie, viem to aj bez akcie, ale takto je to rychlejsie 🙂
tiez mam postahovanych viacej akcii, z MCP vsetky co boli free, ale pouzivam len 3, zvysok nepotrebujem, upravim vo vrstvach podla potreby 🙂

zuzkaremiaska
17. feb 2012

Ahojte fotomaniačky. Chcela somsi kúpiť nejakú zrkadlovku,ale ceny ma odradili. ☹ Ja,ako matka ma MD si to nemôžem dovoliť,nakoľko potrebujeme teraz investovať do nového bytu....Ale trošku som odbočila..... 😉
Zaujal ma NIKON P500.Nepoznáte ho náhodou??? Chcem pokračovať vo fotení detičiek,fotky potom upravujem na PC.Lenže neviem sa rozhodnúť. Mamičky si chcú fotky zväčšiť na veľký rozmer,a tam je problém,pretože sa bojím,že tá kvalita nebude najlepšia. ukážu sa tam malé štvorčeky??? Všetko záleží od pixlov???Koľko by mal mať foťák??? NIKON P500 nie je zrkadlovka.ďakujem za každý názor a radu.

michalag
17. feb 2012

@zuzkaremiaska ja osobne by som doňho nešla 😝

olienka12
18. feb 2012

@zuzkaremiaska zabudni na kompakt a setri na zrkadlovku... a to je mierne povedane... alebo kup od ruky kazda aj starsi typ je lepsia ako kompakt ak sa tomu chces venovat,tak poriadne....

nelicefo
18. feb 2012

@zuzkaremiaska šetri na zrkadlovku..za tie ceny čo som teraz pozrela na nete...kúp z bazáru starší typ zrkadlovky 😉