Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

cruela
3. mar 2011

@zuzu80 sak aj aj zalohujem, ale nikdy pocas prace, vzdy som si to odpraskla na exzterny disk ked som dokocila robotu... teraz uz zalohujem vzdy, aj ked len jednu fotku spravim, uz ju davam na externac....

zuzu80
3. mar 2011

@cruela clovek sa zial vacsinou uci na vlastnych chybach 😉

kasami
3. mar 2011

@cruela no ... ja som sa rozhodla s mm pre Stellku, lebo ze to meno nie je take frekventovane .... aj Sonicku sme rozmyslali, ale myslim ... ze akekolvek meno by sme dali .... aj tak by ich zrazu bolo kopec .... aj so Samkom sme to tak vychytili 😝

monika0001
3. mar 2011

@kasami - je to nádherné meno 🙂 😵 😵 😵 😵

@cruela - juj moja tak to poznám. mne takto zmizli sestrine fotky z pôrodnice tesne predtým než sa malý narodil a aj tie potom ☹

kasami
3. mar 2011

ahoj 🙂
ak tu este iekto je .... toto je fotka z minuleho tyzdna z lyzovacky ... co poviete ?

kasami
3. mar 2011

@olienka12 dakujem za radu v Zoner 🙂 uz som na to prisla 🙂 tato kocikova je z RAW ... co by som tam mohla a ako vylepsit ?

zajo79
3. mar 2011

@kasami hm.... mne to pride taka klasika rodinna albumova fotka. 😔

moc okolo tvaricky oblecenia, strakateho... ja teda niesom zrovna ta prava na kritiku, ale to mam taky pocit z toho. 😕

kasami
3. mar 2011

@zajo79 no to ano 🙂 lebo bola chuda vonku v kocari a tam -14 stupnov 😅

zuzu80
4. mar 2011

@kasami zajo79 to napisala tak, ako by som to napisala aj ja 😉 🙂
A maly je uz lyziar?

olienka12
4. mar 2011

@kasami presvetlila by som ju mala sa tam straca 🙂 vies doostrit len malinku a ostatne pojde troska do uzadia

saskarisko
4. mar 2011

@kasami - ja by som urobila vyrez na tvaricku, a zosvetlila

cruela
4. mar 2011

@kasami ja by som to orezala sprava, je tam toho moc a hodila by som to do CB a pridala kontrastu, hlavne na tvaricku... ale to by som spravila ja, nehovorim, ze je to tak spravne 😉

kasami
4. mar 2011

@zuzu80 maly lyzuje uz 3 roky ... teraz snowboarduje 🙂
@olienka12
@saskarisko
@cruela
dakujem 🙂 skusim nieco spravit .. zial letim na pohreb ... malu davam 1. krat k svokre ... tak mam trosku obavy

zuzu80
4. mar 2011

@kasami sikovnicek maly. Aj ja by som sa chcela naucit snobordovat, len musim kupit manzelovi dve tabletky odvahy, lebo ten sa boji aj za mna 😀 😀
Od rana som sedela na skoleni, mam dost 😖

cruela
4. mar 2011

babule, mate niektora skusenosti s florabella actions?

olienka12
4. mar 2011

@cruela baby zo ST 🙂 maju

cruela
4. mar 2011

@olienka12 ach joj... tak snad sa podelia aj tu so skusenostami... dakujem 😉

maatuulka
4. mar 2011

ahoj maminy, tak aj ja sa k Vam pridam, aj ja strasne rada fotim.. najradsej by som fotila kazdu stotinu 🙂 no musim si pockat na lepsie fotacik, kedze ten moj uz znarodnila mala 😎

zajo79
4. mar 2011

@cruela kedze mam photoshop CS4 v cestine, idu mi len fakt niektore... nechce sa mi to instalovat v aj..potom by to malo ist.

cruela
4. mar 2011

@zajo79 ja som sa o nich dozvedela len dnes, niektore su ozaj fajn... ty ich pouzivas? ake najviac?

zajo79
4. mar 2011

@cruela paci sa mi denim... ale mne to neprejde cele. lebo to nemam v anglictine...

stiahla som si vsetky a mi nejdu.. musim kupit externy disk, dam tam vsetky fotky co mam v pc... a potom sa budem hrajkat. teraz nechcem nic davat do pocitaca ine...

cruela
4. mar 2011

@zajo79 a kolko ich je vsetkych? mne sa podarilo stiahnut 8 setov, idem kuknut, ci mam ten denim...

zajo79
4. mar 2011

asi 30... cca aspon co som zaregistrovala.. potom som to vyskusala, nieco islo, nieco nie..

zajo79
4. mar 2011

asi 30... cca aspon co som zaregistrovala.. potom som to vyskusala, nieco islo, nieco nie..tak ze

cruela
4. mar 2011

tak ja ten denim nemam... mozes sa podelit, ze kde si to stiahla? 😵

adenka
4. mar 2011
lili_a_mimi
6. mar 2011

@adenka jeeej, su tam pekne akcie, dik za link 🙂 Uz si len nainstalovat anglicku verziu PS (zatil mam len cesku) a samozem zacat hrat 😉

michalag
6. mar 2011

Ahojte 🙂
baby chcem sa spytat kupujete nieco na fotak aj cez net, ak ano tak s ktorym e-shopom mate dobre skusenosti tu na SK

amunet
6. mar 2011

@michalag fotovideo shop a megafoto

olienka12
6. mar 2011

@michalag ja som kupovala z pixmanie a nemam ziaden problem.. mame od nich viac veci.

michalag
6. mar 2011

@amunet @olienka12 dakujem 🙂