Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

prsky
25. jún 2011

@adus123 mne je lepsi, bo stiahnes si soft, prehliaas si v nom fotky, mozes spravit zakladne upravy, orezy a pod, kolaze ti to spravi a automaticky mozes uploadnut fotky na tvoj ucet vratane vytvarani novych albumov, pricom vyberas velkost fotky ... treba skusit jedno aj druhe, uvidis, co ti viac sadne

ivka000
25. jún 2011

ahojte akosi nič tento týždeň nestíham ... k modrej sa nepripájam nápady boli ale nestihla zrealizovať ... ☹ ale vidím že nie som jediná 😀 krásne fotky ste popridávali 😵

@lili_a_mimi
@silvia.t babulky potichúčky gratulujem a prajem štastné tehuľkovanie nech si čoskoro užívate maličké uzlíčky 😵 😵 😵

@maruskak13 super fotečky si nafotila malému 🙂

lili_a_mimi
25. jún 2011

@ivka000 nic si z toho nerob, tento tyzden asi nikto nic nestiha... 😉
a aka bude nova farba v DU? 😕

prsky
25. jún 2011

ja som tiez tento tyzden nestihla :-/ ale hlavne, ze som si zacala robit projekt 365 😅

adus123
25. jún 2011

@prsky ....co je to ten projekt 365?

adus123
25. jún 2011

@prsky ...aha, uz som si to vygooglila....a ten projekt ma aj nejaky koniec? myslim na konci roka, nejake vyhodnotenie ...alebo...Aka je tam pointa? O com tam vlastne ide?

maruskak13
25. jún 2011

@ivka000 , @qetinka dakujem..
ano deti su velmi vdacne objekty na fotenie.. 🙂
Risko je uz zvyknuty ze ho fotim.. zapozuje obcas ked ma dobru naladu 🙂

mirica4
25. jún 2011

@lili_a_mimi aj ty si tehu..taktiež gratulujem 🙂

a už vieme aká je DU?

prsky
25. jún 2011

@adus123 sak si si vygooglila, tam pisu, o com to je...jednak sa zlepsis vo foteni, jednak uvidis, na com ti v zivote zalezi, dalej je to akoby dennik, uvidis, ako si sa zmenila /ak si spravis aj foto seba napr. raz mesacne/, co si za ten rok zazila, aku vnutornou zmenou si presla (ak si budes k fotkam aj pisat), co si ochutnala, kde si bola atd atp 🙂 uvidim, kolko mi to vydrzi 😎

adus123
26. jún 2011

@prsky ...celkom dobry napad ten projekt....uvidim, mozno to aj mna niekedy chyti... 🙂
@lili_a_mimi ....aj ja sa pripajam ku gratulaciam a prajem prijemne tehulkovanie a zdraveho drobceka 🙂

lili_a_mimi
26. jún 2011

no, aj ja rozmyslam, ci si nespravim takyto projekt... Normalne si ma na to navnadila @prsky 🙂 Len sa bojim, ci to zvladnem (do tych 365 dni zapada aj tehu, porod a skoro prvy polrok baba) tak zatial vaham... 😅 😕 ale mozno aj zacnem, ved tento rok bude fakt pestry a plny zazitkov... 😵
a dakujem vam za gratulacie 🙂 , dufam, ze aj dr mi ohlasi stastnu novinku a dostanem knizku... 😔

majulcek
26. jún 2011

ahojte babule,dneska som bola zase na fotokurze a spominal tam tento program,tak to nepoznate a chcete vidiet rozdiel pri nastaveni isa,clony atd tak kukuc http://camerasim.com/camera-simulator.html 😎 idem ja zase kukenze ten vas projekt i ked teraz nestiiiham vobec nic,menim pracu a este aj na kurze vyhlasili sutaz na temu leto tak uz rozmyslam co kde pojdem pofotit 😀

rainee
27. jún 2011

@majulcek to je zaujimave co si pridala. ja som stale jelen z tej clony a zavierky, teda aj ked si nastavim parametre presne podla toho co chcem docielit aj tak mam iny vysledok 😝 takze len skusat skusat skusat...
cez vikend sme boli na vystave hist.rusnov tu v BA, celkom pekne fotecky sa mi zdarili, ked ich upravim mozno hodim aj sem 🙂

ivka000
27. jún 2011

babýýýýý akú máme farbu na tento týždeň??? ešte žiadnu 😕 čo tak mix farieb? alebo B&W ? 🙂

ivka000
27. jún 2011

@majulcek a na akom si bola? pochváľ sa nám 🙂

ivka000
27. jún 2011

@prsky jej to sa mi celkom páči 😵 už som rozmýšlala kedysi že spravím taký "fotodenník" môjho drobca že každý deň jednu fotku a ukladať do jednej zložky a sledovať ako sa mení čo zažije čo sa naučí... a toto je podobné 🙂

michalag
27. jún 2011

Ahojte
par foto z vcerajsieho vyletu na Pusty hrad ..... cakam na kritiku

michalag
27. jún 2011

a ešte par

michalag
27. jún 2011

a tato foto sa vcera podarila Samkovi, ani som neverila ked som ju videla v PC ze bude so mna take velke strasidlo 😀

mirica4
27. jún 2011

ahojte

@michalag mne sa páčia fotky, fakt super, hlavne tie z hradu 🙂 ..a nie si strašido 🙂 a malý je zlatý🙂
@ivka000 ja plne súhlasím, aj som tu prišla teraz s tým zámerom, že napíšem nech je na du. ľubovolný výber farieb, alebo presne ako si uviedla 😀

ivka000
27. jún 2011

@michalag z hradu sú u mňa naj "koleso" a tie "kamene" či čo to je 🙂 a že strašidlo 😀

ivka000
27. jún 2011

a prípadne podopĺňajte ak ste nestihli aj niečo červené, biele a modré 😉

rainee
27. jún 2011

@michalag u mna koleso a zrucanina. pekne by to vzeralo aj s nejakym umeleckym efektom cez graf.program 😉

rainee
27. jún 2011

ja pridavam foto z vikendovej akcosky, dufam ze nieco bude vidiet 🙂

majulcek
27. jún 2011

@ivka000 ivus obchodny dom robi kazde dva tt fotoskolu zadara,tak teraz som bola druhykrat...len skoda ze budu len styri a nie su castejsie,,bo pre mna relax 😀 😀 😀

@rainee tak dufam ze ti aspon trosku ten program pomoze 😉

@michalag pre mna tie kamene su top 😎

@rainee cierny vlak-vlastne len tie kolesa sa mi moc paacia 😵

kosta123
27. jún 2011

Ahojte 🙂 môžem sa pridať?? som total Amatér zo zrkadlovkou Olympus E 450 mám ju od vianoc ale moc na nej neviem fotiť,pokúšam sa niečo aj vo Photoshope ale tiež žiadna výhra.
Rada si nechám od vás poradiť a budem hltať vaše skúsenosti 😉

ivka000
27. jún 2011

@majulcek a to je aký ob. dom? že je taký super ? 😵
dnes som vytiahla foťák von kuk 🙂 ešte som nedoupravovala všetky ostatné neskôr...

ivka000
27. jún 2011

aaa zabudla som napísať behala som s lupou 😀

ivka000
27. jún 2011

baby pomoc malý je zelený ( nie je mu zle 😀) a skúšam to už asi hodinu upraviť a neviem ako ☹ v ps nejaký jednoduchý návod prosím prosím ...

ivka000
27. jún 2011

a pokračovanie 🙂 dnes si píšem sama 😀