Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

adus123
9. máj 2011

@silvia.t ..a tie florabella actions sa daju stiahnut na nete?

hajanka
9. máj 2011

@adus123 http://florabellacollection.com/florabella-acti... tiez ich milujem, dost casto vyuzivam.

adus123
9. máj 2011

@hajanka ..dakujem...ale za to asi treba platit, ze? to nie je free....

silvia.t
9. máj 2011

@adus123 tie starsie sa daju najst,nejake som vygooglila 😉 baby a nemate niektora tie nove ???

adus123
9. máj 2011

@silvia.t ja nemam zial ziadne. A ty ich mas z nejakej stranky kde su free? pozrela som odkaz od hajanky, tam sa tusim platia..myslim tie akcie

adenka
9. máj 2011

ahojte babulky,
tak vikend v bojniciach za nami, pocko nam vyslo celkom ok, nieco som aj pofotila, ale nie som velmi spokojna.. tak posudte sami 🙂

adenka
9. máj 2011

a co sa tyka CB tak ja to robim tak, ze odsaturujem a potom sa este pohram s krivkami alebo kontrastom 🙂

silvia.t
9. máj 2011

@adenka tazko je tuna komentovat nic nevidno ☹

adenka
9. máj 2011

@silvia.t hmm mam to aj na fb...

olienka12
9. máj 2011

@adenka mam pocit,ze zamok pada

hajanka
9. máj 2011

@adus123 samozrejme nie su free

silvia.t
9. máj 2011

Ahojte baby nemate skusenosti s Fotopak?? maju akciu http://www.fotopak.sk/cennik-foto.html na foto 10x15cm papier exkluziv za 0,08eu 😀
a ako davate vyvolavat foto na matny ci leskly papier? 😕

cruela
9. máj 2011

@silvia.t ja davam len na matny papier, fotopak nepoznam vyuzivam len fotolab alebo fotoland, su sice drahsi, ale kvalitni

maruskak13
9. máj 2011

@olienka12 ja mam polarizaky na vsetkych objektivoch a kupila som znacku Hoya
spokojnost maximalna.. 🙂

olienka12
9. máj 2011

@maruskak13 a rozdiel v cene raz taky...

nostek
9. máj 2011

@silvia.t a ktoru akciu najcastejsie pouzivas?

adus123
9. máj 2011

@prsky ...dakujem. 🙂

silvia.t
9. máj 2011

@nostek tazko povedat..skusam az kym mi nesadne pripadne doupravujem sama aby to bolo podla mojich predstav

maruskak13
9. máj 2011

@olienka12 to hej ale filter si kupujes na cely zivot objektivu.. a ked si kupis filter ktory ti pokazi svetlost farby a ostrost fotiek tak radsej usetri potom na objektive ako na filtri lebo zlym filtrom si vlastne degradujes objektiv..
len moj nazor 🙂

michalag
9. máj 2011

Caute 🙂
kritizujte 😵 😉

olienka12
9. máj 2011

@maruskak13 praveze sa da kupit dobry filter a nemusi stat majland...

maruskak13
9. máj 2011

@olienka12 a kolko si dala za ten svoj?

barbarka
9. máj 2011

ja mam lacny filter a az tak moc ho nevyuzivam 😒 robi mi moc tmave fotecky, skor na krajinkarske by sa dal vyuzit a mam pocit ze su aj rozostrenejsie s filtrom, no ale mozno sa este casom spriatelime 😅

olienka12
9. máj 2011

@maruskak13 mali sme dost dobru zlavu na nete stoji 67e

maruskak13
9. máj 2011

@olienka12 to je porovnatelna cena s Hoya.. neni to raz taky rozdiel v cene aspon co pozeram po webe..
tak nech sluzi 🙂
a ako fotak? uz si skusala? 🙂

olienka12
9. máj 2011

@maruskak13 no rozdiel bol teda paradny okolo 50 e porovnavali sme na mieste...sklenene filtre..
skusala no zoznamujeme sa nefoti to samo 🙂)

maruskak13
9. máj 2011

@olienka12 🙂 ale ked sa s nim zoznamis tak to az potom bude parada 🙂
ja este teraz neviem uplne vsetko super ovladat..

hajanka
10. máj 2011

@nostek ja mam v poslednom case celkom oblubenu Gypsy a Swoon, tiez mixujem rozne akcie, od Florabelly, ale aj ine, kazdu si prisposobim to my liking 😀 pridam nieco nove svoje, vypnem co sa mi nehodi, menim opacity, maskujem....
aj v tej mojej poslednej serii na blogu som si takto pomohla (plus minus)
A este mam hrozne rada ten film look, napr. akcie Red Leaf.