Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

lili_a_mimi
2. apr 2011

ahojte! pridavam nieco z nasej dnesnej prechadzky 😉

lili_a_mimi
2. apr 2011

ako vidim, skoro nic nevidno 😠 no nevam skusim este dve:

lili_a_mimi
2. apr 2011
cruela
2. apr 2011

@lili_a_mimi woooooow!!! tie stromove su nadherne!!!!

cruela
2. apr 2011

tak ja dam nejake fotoz zo vcerajsieho koncertu aspon 😉

lili_a_mimi
2. apr 2011

@cruela no, skusala som fotit na DU, no tieto stromy nie su kvitnuce, tak to tam ani nedam.... 😅 ale nieco sa mi podarilo cvaknut, zajtra upravim a potom (ak sa mi to bude ako tak pozdavat) poslem 😉
Pekne ostre foto si nafotila. Ake tam boli svetelne podmienky a aky si pouzila objektiv?

cruela
2. apr 2011

@lili_a_mimi bolo to v kostole, takze svetelne podmienky nic moc... fotila som s 50tkou, bo to je jediny svetly objektiv co mam

michalag
2. apr 2011

@silvia.t no foto som vymazala takze uz asi nedam

@lili_a_mimi super fotky, ta labut sa mi velmi paci 🙂

moje dnesne ulovky

ivka000
3. apr 2011

baby pomoc neviete kde nájdem nejaké tie akcie v ps?

@cruela no teda foto z koncetu super 😵 ja som včera narychlo zbalila fotak k malemu prišla babka a my s drahým sme si vyrazili bola som trochu pofotiť krst jednej kapely 😵 😵 😵 ale foto 😅 no ani z daleka nie také skvelé ako ty... musím sa ešte vééééééľa učiťťťťťťťťťťťťť 😎 popíš mi presne ako si mala nastavený foťák 😝 ja som fotila pri 1600 - 3200 iso objektív seťák a snažila som sa bez blesku ale .... ☹ idem niečo poupravovať a hodím niečo 😉

ivka000
3. apr 2011

jasné aj margarétky a stromi sú super 😵

silvia.t
3. apr 2011

no ale funguje len posledny link 😝 nechapem preco 😕

lili_a_mimi
3. apr 2011

@ivka000 http://www.tripwiremagazine.com/2009/12/200-ver... skus aj tu 😉
a tu http://www.thecoffeeshopblog.com/p/coffeeshop-a...
to by mali byt tie od silvie.t, ktore u nej akosi nejdu 😒

lili_a_mimi
3. apr 2011

@ivka000 a tu je strucny navod, ako na to 😉 http://madro.blog.cz/1008/navod-ako-na-akcie-v-ps

cruela
3. apr 2011

@ivka000 ja taham akcie cez torrenty, tam ich je vela a hlavne free
co sa tyka koncertu, tak som fotila s ISO 400 a samozrejme bez blesku, hodim fotoz aj na Picasu a mozes si pozriet parametre

qetinka
3. apr 2011

peknu nedelu baby 🙂

qetinka
3. apr 2011
olienka12
3. apr 2011

@cruela perfektne, no svetlo muselo byt dobre, ked si pri takom ise mohla fotit a tie fotky maju aj hlavu aj patu 🙂)

olienka12
3. apr 2011

@lili_a_mimi tie stromy su uzasneee 🙂)

my sme vcera boli fotit teda nas fotili tak sa tesim na foto lebo spolocnych mame zalostne malo 🙂) kamosi su fframisti tak to bude ina kava 🙂)

olienka12
3. apr 2011

inak baby tema stromy 🙂) toto je moja stara fotka 🙂

cruela
3. apr 2011

@olienka12 no, clona okolo 2 a cas stonina sekundy... nebolo to najhorsie svetlo ale vedela by som si predstavit aj lepsie, aby som nemusela fotit s 50tkou ale so zoomom, ale to sa nedalo vobec...

olienka12
3. apr 2011

@cruela jaaj no jasne ale aj takto su fotky super aj bez zoomu 🙂

michalag
3. apr 2011

nieco v ČB

barbarka
3. apr 2011

ahojte
krasne fotecky ste dali 😵

mam otazku ohladne tych akcii v PS - ked mam cesku verziu tak mi to asi nebude korektne fungovat, ze? skusala som to ale moc nadsena teda nie som, k tym vzorovym to ma daleko a kde tu mi to vyhadzovalo chybove hlasenia

barbarka
3. apr 2011

tu som skusala tie akcie na svojom malom zajkovi 🙂

lili_a_mimi
3. apr 2011

@cruela hodila som na picassa zopar foto, patri to do stromovej temy 😉 dufam, ze aj taketo detaily sa mozu fotit 😅 lebo tu v BA ja asi normalne cely strom neodfotim 😠

cruela
3. apr 2011

@lili_a_mimi prehodene 😉 a jasne ze sa mozu, ved su to stromy aj ked z nich len kusok vidno 😉

my sme dnes boli na farme, pofotila som kopec kvietkov, ale stromy ziadne 😀

adenka
3. apr 2011

ahojte,
krasne fotecky ste nafotili...
@cruela uuzasne fotky na to ze to bol kostol a bez blesku... parada.. az sa mi verit nechce tym parametrom... 😅

pridavam aj ja par z dnesnej prechadzky v zoo

barbarka
3. apr 2011

2fotecky z vikendu 😉

@lili_a_mimi mas velmi pekne svetlo na fotkach, su to take zvlastne fotecky, umelecke, mozem vediet cim ty fotis?