Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

michalag
5. aug 2010

@bambi2 musela by som ti napisat celu kapitolu laicky to vysvetlit neviem 😅

michalag
5. aug 2010

baby a vsetky mate blogy?

bambi2
5. aug 2010

@michalag nasla som to, je to aj v pomockach v coreli... je to uplne jednoduche... to predosle foto je tak upravene a upravila som aj tu bielu a ciernu..

bambi2
5. aug 2010

@michalag aby to nemalo ten zlty nadych...

bambi2
5. aug 2010

tu je ukazka... vlavo upravena- vpravo original... 🙂

bambi2
5. aug 2010

ale zase je bledsia ako u mna v pc.... 😠

michalag
5. aug 2010

@bambi2 vidis sikulka 🙂 ... ty robis v coreli neda sa tam nejako spravit aby pozadie bolo rozmazane a zaostreny napr len dom, pes ..... ?

bambi2
5. aug 2010

@michalag da, pockaj pozrem sa na to... 🙂

bambi2
5. aug 2010

@michalag nemas Picasu?? tam sa to uplne jednoducho robi... tu mi to bude trochu dlhsie trvat, ja to mam v nemcine...

michalag
5. aug 2010

nemam 😝

michalag
5. aug 2010

@michalag a v com to zhruba je? skusim to pohladat

michalag
5. aug 2010

to co som spravila 😕 😀

@bambi2 a v com to zhruba je? skusim to pohladat

bambi2
5. aug 2010

@michalag a v knizke to nemas?? ja to mam ale tym vyrazom odbornym, neviem ako sa s tym robi a neviem ako sa to presne vola v slovencine

bambi2
5. aug 2010

@michalag mam to je to hlbka ostrosti, je to 5 slovo z lava a 9 zhora...klikni na to a vyhodi ti to vzor na lavo je taky kruh, ten sa da zväcsit a posuvat na to miesto, ktore chces mat ostre... ostatne ostane rozmazane...

bambi2
5. aug 2010

zajtra sa ide fotit do ZOO, dufam, ze aj pocasie nam dopraje... uz sa tesim... 🙂

monika0001
5. aug 2010

@michalag - upraviť a hĺbka ostrosti.. 😉

monika0001
5. aug 2010

ahojte.. 🙂
ja sa hrám s fotkami ale nič nové nemám..mašinu mám zbalenú už na dovolenku.. som zvedavá čo sa mi tam podarí...

inak krásne foto ste pridali.. bambi páčia sa mi veľmi 🙂

aha.. nevšimla som si, že tú hĺbku ostrosti si už napísala.. slepá som 😅
a vieš mi prosím napísať kde si našla tie kanály? Prosím...

monika0001
5. aug 2010

ja som chcela túto strašne čiernobielu, ale neviem to tak pekne urobiť.. tu mi to príde dosť biele - teda tvár... 😔

michalag
5. aug 2010

@monika0001 , @bambi2 dakujem idem skusat 🙂

linnetka
5. aug 2010

caute baby,
poctivo vas citam, pozeram linky a fotky, co pridavate 🙂 chcem sa tiez pridat a pomaly sa s vami zlepsovat.
ja nemam zrkadlovku, iba ultrazoom canon S5 IS. Zatial, dufam, ze o rok uz budem aj ja hrdym vlastnikom nejakeho zrkadla 😝

@bambi2 ak mozem poradit, tak na CB fotky sa zatial vykasli. Je velmi tazke odfotit peknu cb fotku. A pokial zacinas, tak s tym zbytocne stracat cas. To je ale moj nazor, ja som tiez len amater. 😉 Ja to zatial ani neskusam.

dneska som sa pohrala s touto fotkou

linnetka
5. aug 2010

hups, nez som napisala, tak uz ste hodili dalsich 10 prispevkov 🙂
@monika0001 prilis vela kontrastu, hod fotku, ako vyzerala nez si ju previedla do CB? neni pekna farebna?

olienka12
5. aug 2010

ahojte,ja vas absolutne nestiham citat len fotky pozeram 🙂)
prosim kritiku 😉

monika0001
5. aug 2010

@linnetka - práveže nie je moc pekná farebná-- deka je červená tak aj tvár mi ide trocha viac ako by som chcela do červena 😔

monika0001
5. aug 2010

@olienka12 - ja sa na kritiku nedám ... som totál ale že totál amatér takže odo mňa sa kritiky nedočkáš 😉
Mne sa to páči 😉

monika0001
5. aug 2010

@olienka12 - jediné čo ti možno ostatné povedia - odlesk v tvári? Neviem... 😅

olienka12
5. aug 2010

@monika0001 mas picasa? tam sa da upravit fotka tak,ze das farebny nadych troska tu tvar zjemni vyskusaj sa s tym pohrat je to jednoduche skus ruzovy nadych alebo kremovy

olienka12
5. aug 2010

@monika0001 dakujem 🙂

michalag
5. aug 2010

@olienka12 tiez som uplny amater ale mne trosku vadi zrezana hlava 😅 🤐

bambi2
5. aug 2010

@olienka12 pre mna je tiez tvar az moc osvetlena...

linnetka
5. aug 2010

@olienka12 ja len tiez len ako amater, tiez mi vadi prepal v tvari a na ramene a asi mi chyba aj zvysok tela 😒