Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

kuko7
9. aug 2010

@kotenko no ja dufam, ze mi moj nikonik D 90 vydrzi, aj ked uprimne povedane fotim stale 😀 😀 😀 teda ked nespim a nejem 🙂 ale fakt ma to veeelmi bavi, najradsej fotim ludi, je to starsne inspirativne a tiez ako vravis tym padom, ze kazdy je iny, tak ma to posuva dalej, niekomu sa moja praca paci a to ma velmi tesi, ale kazdy mame iny vkus, predsa by ani nebolo dobre, keby mali vsetci rovnake fotky, to by bolo o nicom,,,ale pockajte ja dnes najdem jednu stranku a hodim vam sem odkaz,,,,to je moj vzor a moj ciel,,,nadhera,,,idem to najst 😀 😀 😀

zajo79
9. aug 2010

ved co je natom ze nespolupracovali? nic take.... 🤐

kotenko
9. aug 2010

verejné ohováranie klientov.

zajo79
9. aug 2010

ale no... to by som musela napisat nieco ine.

bude bleeeeeeeeeesk. zajtra... najneskor vo stvrtok. to nebudem mat moc casu na zkamaratenie sa.... 😅

kotenko
9. aug 2010

jeeej, no blesku som sa teda veľmi potešila. nezabudni ho v interiéri "báchať" dohora, pôsobí to prirodzenejšie, teda pokiaľ budeš mať bielu stenu a veľa náhradných bateriek

zajo79
9. aug 2010

to sa moze len ked mas strop max 3 metre

kotenko
9. aug 2010

pokiaľ nemáš hostinu v kulturáku, tak máš blesk použiteľný všade. aké máš telo? ak si trúfaš bez blesku, musíš mať lepšei telo, ktoré zvláda dobre ISO nad 800

zajo79
9. aug 2010

nikonD90.. a bez blesku si netrufnem ... uvidim ked pride, ako to bude s nim vyzerat. pockam kym pride, zajtra by mal... najneskor v stredu a pojdem to vyskusat.

kotenko
9. aug 2010

ahaaa, no tak skúšaj a skúšaj a porovnávaj 🙂

zajo79
9. aug 2010

hm...no sila, prave som mala telefonat, ze blesk bude 50:50... bud vo stvrtok alebo az v piatok... tak som to zobrala aj tak, nafotim co budem moct a hotovo.

posielaju to v stredu... ak nestihnu vo stvrtok...cize v piatok doobeda ho mam. ak nie..tak v pondelok. no co... aspon bude doma a chcu to zadara, tak ziaden stres.

kuko7
9. aug 2010

@zajo79 a preco si nevypytas aspon za upravu? Ved ked sa tak na to pripravujes,,,,ci su to nejaki dobri znami? 😅

zajo79
9. aug 2010

lebo je to prve nieco taketo co ma zavolali, chcem to zobrat zodpovedne, aj ako vyzvu... a ked to bude dobre, tak sami my prachy daju. su to susedia.

bambi2
9. aug 2010

@kuko7 ta prva stranka je prekrasna... je to tiez mojim cielom... presne moj styl- romantika... takeho fotografa, tu kde zijem, som este ziadnu taku stranku neobjavila. a to mi chyba, vsetci fotia iba v studiach, klasika... a to sa mi nepaci...
😉

bambi2
9. aug 2010

@zajo79 nove foto 🙂 schöööön 😉

zajo79
9. aug 2010

dankeee.
kde mame fotky z vyletu?

saskarisko
9. aug 2010

ahojte,
ja idem reagovat troska spatne 😉
@linnetka - dakujem 😉 pri tej tvojej fotke by som osobne volila orez 2
@lili.nicol - mne sa paci - 2, 3, 5. a ta obloha je krasne zachytena, aj deti jasne. ale ta obloha 😉
@kuko7, kotenko - tiez krasne fotite 😉

bambi2
9. aug 2010

@zajo79 dam hned, idem najprv na fb... 🙂 ale iba motylov mam par, tam sa nedalo fotit, tolko ludi po kope vsade, furt ti volado vosiel do objektivu a v tom sklenniku milion ludi, vlhko, teplo... no horor, bola som rada ked som odtal vysla, a hlavne, vsetci sa tlacili koli foteniu motylov... 😠

saskarisko
9. aug 2010

@kamilecka - viac sa mi paci ta farebna. ta ciernobiela fotka v tejto situacii nejako straca smrnc
@zajo79 - drzim paste pri foteni svadby. som naozaj zvedava.
@amunet - a ty mas aj niekde zverejnene fotky okrem tej jednej ? ta bola uzasna
@kuko7 - ten prvy link je perfektny. fakt skoda, ze vela fotografov foti rodiny "len" v atelieri. ono mne to uz niekedy pripada naozaj o tom istom, aj ked tie fotky su krasne.
mne sa vcera zadarilo toto

zajo79
9. aug 2010

@saskarisko pekna fotka. 🙂

dakujem za prejavenu doveru... skor ratam ze to bude katastrofa 😝

bambi2
9. aug 2010

@saskarisko mne sa to zda nudne tie fotky fotene v atelieri... take o nicom... v prirode a trosku tej romantiky to fotke doda ten "spravny smrnc"... 🙂

bambi2
9. aug 2010

@saskarisko foto je super 😉

amunet
9. aug 2010

@saskarisko svadby sverejnene nemam maju to iba kamosky co som fotila, sveje deti mam na sukromnom blogu a vselijake ine veci mam tu http://www.suziafoto.jecool.net/

lili.nicol
9. aug 2010

@saskarisko super foto.-)

bambi2
9. aug 2010

takze pridavam nieco z vyletu... 🙂

amunet
9. aug 2010

@saskarisko foto zaujimave ale okno ti letiiiiiiiii aj perspektiva 😉

bambi2
9. aug 2010

kvalita fotiek tu je o nicom... na tej prvej je mamuti strom...

zajo79
9. aug 2010

@amunet pekne fotky. kraasa.

cim fotis vsetkym?

michalag
9. aug 2010

Ahojte

@bambi2 mne s atvoje foto pacia su super 😉 🙂

my sme dnes boli so Samim na prechadzke a chcela som nieco vyskusat aj v praxi no neviem ....

zajo79
9. aug 2010

@bambi2 jeej, peknee. tretiu stvrtu fotku skus orezat..tam nalavo zasahuje kvetina.