Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

amunet
13. jún 2011

@kasami mail bol pre nu, nie pre vas, ano bolo to odomna drze, ale nemala vytahovat a ociernovat konkretne mna, ohovarat fotky fotografov nieje zakazane,

o to jej teraz islo, uspokojit sa, teraz si pekne cita utoky na mna, bravo cruela

nahlasujem tieto prispevky, ak mi chcete nieco povedat tak sukromne, nezelam si dalsie prispevky ohladom tohto problemu na moju adresu....

olienka12
13. jún 2011

@amunet cruela dala zmazat svoj nick

amunet
13. jún 2011

@olienka12 nick sa zmazat neda ak ano urobim to aj ja a akoze je mi to jedno

olienka12
13. jún 2011

@amunet ale da staci napisat adminom...

kasami
13. jún 2011

@amunet chcela som sa len objektivne k tomu postavit .... ale ako myslis ...

ivka000
13. jún 2011

uff nejdem sa k tomu vyjadrovať iste viete čo by som písala 😔 😔 😔 ... ale bude mi smutno za cruelou ☹ vrááááť sa....

ivka000
13. jún 2011

@adus123 vidím že už si si našla pasovať nebude ...

majulcek
13. jún 2011

ahojte dievcata,
vcera bola u nas v obchodnom centre prva hodina fotografovania s Collavini a ze zadara no nechod tam 😀 a straaasne som sa vytesovala,zase som o nieco mudrejsiaa,uz sa tesim na dalsie,ze pridu aj nejaki pani z nikonu a canonu a budu sa vykecavat ohladne objektivov...
idem kukuc ci ste pridali daco do DU

silvia.t
13. jún 2011

@majulcek super aj u nas by mohli nieco take zorganizovat :D

majulcek
13. jún 2011

@silvia.t no vies ako kurz drahy,ale toto prislo ako blesk z jasneho neba,ako som to uvidela v novinach..len skoda ze to bude kazde dva tt a nie kazdy tt 😀

mirica4
13. jún 2011

ahojte..
@cruela vráť sa, a nie som jediná čo to tak chce, šup šup..
idem ja dospať s malým, lebo nemám energy 🙄

michalag
13. jún 2011

Neviem co sa tu deje, ale aj ja chcem aby sa @cruela vratila, prosiiiiim

Ja som vcera fotila drobcov, a kedze picasa mi nejde tak vam to hodim sem aj ked tu je kvalita 0 bodov, mozno budu poprehadzovane

kasami
13. jún 2011

@michalag pekne foto ... hlavne na lucke je vidiet, ze si tu hojdacku fakt uziva 🙂

michalag
13. jún 2011

@kasami dakujem, no mne moc fotit decka a celkovo portrety nejde ale raz by som chcela vediet aj to

a tu su este jahody

silvia.t
13. jún 2011

@majulcek aj ja rozmyslam ze sa prihalsim na kurz tento ma zaujal http://www.akf.sk/Fotokurzy/Nase-kurzy/Svetlo-v... ale je to na jeden den a cena 89eur tak neviem 😅

silvia.t
13. jún 2011

@michalag pekne foto jahody su super :D

kasami
13. jún 2011

@michalag je pravda ze tie makro obrazky ti idu uzastne 🙂 ja zase na take 😝 moc ma to nebavi .. ta priprava a tak

ale ty stale fotis kompaktom ... ci nie ?

michalag
13. jún 2011

@kasami zatial ano

mirica4
13. jún 2011

@silvia.t presne dnes som pozerala na kurzy na tej stránke, ale mohlo by to byť aj lacnejšie ak nie zadara 😅 😀
@michalag ja som doposiaľ fotila mobilom, ebo s kompaktom som nebola spokojná 😝

kamilecka
13. jún 2011

Ja som teraz mohla ist na foto workshop ktore bolo 11.6. ale nebola som ved este bude nieco ...mna by skor bavili tieto foto workshops ako niejake kurzy

kamilecka
13. jún 2011

@michalag volila by som iny uhol ..... 😉

michalag
13. jún 2011

@kamilecka a pri com?

kamilecka
13. jún 2011

@michalag 🙂 pri jahodke som myslela 😉

majulcek
13. jún 2011

@silvia.t silvi no keby mam dengy tak ja by som na kurz aj sla,sice baby tu spominali ze im nic kurz nedal ale mne sa pacilo a ked som aj mnohe veci vedela,predsa som sa tam citila dobre... 😵

saskarisko
13. jún 2011

ahojte,
ja som mala moznost precitat si par prispevkov, a teda vychadza mi z toho len to, ze by som bola rada, keby sa cruela vratila. bez ohladu na spory tato kocka radi kopcom bab, a pomaha im.

@silvia.t - ja stale cakam na zlavnene kupony, co si baby nakupili na kurz, a som ochotna ist aj do BA. skola fotografie bude mat zase kurz v ZA v juli, ale zase za 179 eur 😝. ked nic ine, tak by sm si rada vyskusala tie ich speci pristroje, ktore pomozu naucit alebo aspon ukazu to presne ostrenie 😝
@michalag - prva jahodka sa mi paci, inak by som to brala viac z boku nadol. a teda macro a detaily ti naozaj idu 😉
@adus123 - ja som najskor investovala do uv filtrov ako ochrana objektivov. a na pevnu 50/tku, potrebujes priemer 52 mm, 18 - 105 ma 67 mm priemer

maruskak13
13. jún 2011

@silvia.t ja som bola na tom kurze "Svetlo vo fotografii - hladanie strateneho svetla"
naozaj vrelo odporucam.. 🙂

olienka12
14. jún 2011

kocky tie co nemate/nemame na kurzy hladat na nete! youtube a dalsie vydarene stranky kde je toho plno aj o svetle napr. rozne video kurzy..

silvia.t
14. jún 2011

@olienka12 ja hladam nico o svetle mam aj knihu precitanu ale v praxi mi to nejde 😖 tak rada by som sla na ten kurz len ta cena ma odrazda 😝

saskarisko
14. jún 2011

Ahojte,
@silvia.t - ja mam knihu od Fremana - Nizka hladina osvetlenia (kompletny sprievodca),a od Pihana - Mistrovstvi prace se svetlem. tak, ak chces, mozem pozicat. ja sa k nim stale nemozem dostat
@adus123 - myslim na teba, hadam vecer sa mi podari, napisat

barbarka
14. jún 2011

ahojte. este som nic neodfotila do bielej temy, asi netihacky teraz 😒
kurzy - juj sla by som hned ale to by som ho musela dakde vyhrat 😀