Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

domyyy
2. okt 2011

kočky prosím vás poraďte mi na akých stránkach nájdem rady ako fotiť, nastavenie fotoaparáta a tak, ďakujem pekne 🙂

domyyy
2. okt 2011

@olienka12 ďakujeeem 🙂 🙂

michalag
2. okt 2011

a este jedna dnešná gaštanova

qetinka
3. okt 2011

@michalag gaštany aj môžme🙂)fakt sa neskutočne deti tešia ked ideme na gaštany🙂

silvia.t
3. okt 2011

@qetinka taky gastan som este nevidela 😅 😝 aj my ich zbierame a robíme gastankov,pridavam aj ja foto 😀

mirica4
3. okt 2011

@michalag veeľmi sa mi páči foto 🙂 prajem aby sa ti čím skôr podarilo našetriť na foťák podľa tvojho gusta 😉
@qetinka super to je rarita že sú tam tri? alebo ja som ešte nevidela gaštany? 😅 😀
@silvia.t že pôjdeme zbierať aj my?

silvia.t
3. okt 2011

@mirica4 ja som uz aj zabudla kde to ty byvas... 😅 my sme teraz stale doma,alebo vonku na anicke tak by sme mohli dat fotostretko 😀

annika11
3. okt 2011

@qetinka krásna fotka 🙂

qetinka
3. okt 2011

@annika11 dakuem aj ostatným🙂

nelicefo
4. okt 2011

@michalag
@qetinka
@silvia.t no kočky.....prekrásne fotočky 😵

nelicefo
4. okt 2011

@bihan ☹ Asi ozaj počkám ako sa situácia vyvinie. 😝 Ale už mi z toho kvalitne preskakuje 😅 😝

mirica4
4. okt 2011

@silvia.t .. na T....e /L8/..mohli by sme ale teraz sa má potoooo počasie a zajtra by som mala mať ešte fotenie..ale ak by nebolo tak by sa dalo..ideš zajtra niekam ak náhodou..písni číslo do ip

mirica4
4. okt 2011

inak zabudla som napísať že som si robila test na objektívy čo dala odkaz zajo a všetko je ok síce robila som to len s autof. ale všetko je ako má byť ale skúsim aj ručne 🙂

barbarka
5. okt 2011

@mirica4 aky test na objektivy? 😕

barbarka
5. okt 2011

@mirica4 dakujem, nastudujem, vyskusam 😉

mirica4
5. okt 2011

@barbarka tak aspoň viem že ak je niečo neostré tak je to moja vina 😝, tak ale stáva sa aj tým najlepším 😅

krista
9. okt 2011

Holky já se omlouvám, že sem tak vpadám, ale mám akutní dotaz k těm co mají D90. Fotím na A, a jsem zvyklá že nastavení mám na Single point, tzn. že si sama vybírám to pole ostření (přeskakuju tím kolečkem ze strany na stranu, nahoru, dolů) no a přestalo mi to fungovat, pořád se mi to drží jen vprostřed a nechce mě to poslouchat, myslela jsem si, že je to vybitou baterií, ale tu jsem nabila a pořád to nejde. Nemáte nějakou radu, jestli jsem podělala nějaký nastavení, i když si toho nejsem vědoma ☹ ☹ ☹ ☹

krista
9. okt 2011

Beru zpět, už mi poradily na jiném foru a vše je OK 😵 jsem šťastná 😀 😵

saskarisko
9. okt 2011

ahojte,
no, ja som na nejaky cas asi dofotila. nejako mi nechce spolupracovat zabudovany blesk s fotakom. nerieisla ste niektora takyto problem ? da sa ten blesk vo fotaku este nejako nastavit pomimo ? fakt som uz skusala resetnut komplet menu, nastavovat. a nic, ani si neskrtne. skusala som prepnut aj na automatiku, a tam aj ked je blesk vyhodeny, tak vyslovene packa na vyhodenie cvaka, cvaka (proste si neuvedomil, ze je blesk vonku). takze ide fotak do servisu 😢

nelicefo
10. okt 2011

@saskarisko ☹ Prajem fotaku "skore uzdravenie" :-/ Nic prijemne. ☹

nelicefo
10. okt 2011

@krista Nestras....este aby sa Tebe pokazil fotak. 😅 Mne sa takto pred rokom pokazil moj kompakt a co z toho vzniklo? Uz skoro rok mam zrkadlovku 😵 😀DD

krista
10. okt 2011

@nelicefo tohle naštěstí byla moje blbost, ale obávám se, že už mě by to bylo naopak - pokazila by se zrcadlovka = skončila bych u kompaktu, já už bych na tohle neměla 😅 🙄

nelicefo
10. okt 2011

@krista Jasne chapem moja. 😉

zajo79
11. okt 2011

mate niektora tamron 17-50?

zajo79
12. okt 2011

haloooo ...zije to tu?

co by ste zobrali skor? pevnu 35tku alebo 85tku? ako jedine sklo zatial.. potom bude nasledovat 24-70. cize 35tku budem mat vykrytu.. cize asi by bolo lepsie 85tku teraz, nie?

tamron na koniec nie...

mirica4
12. okt 2011

@zajo79 ja som skôr za 85, ale však ty vieš aj sama čo je dobré 🙂

zajo79
12. okt 2011

@mirica4 dakujem za nazor...v podstate tiez si to myslim.. .len potom musim vyse mesiaca vydrzat do 24-70... 😅 😀

zajo79
12. okt 2011

ale 35 je univerzal... no par tyzdnov vydrzim s portretnym sklom