Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

kasami
6. mar 2011

@michalag aj tito su fanj 🙂 http://www.mini-max.sk/

cruela
8. mar 2011

@monika0001 jeeeej, akurat som ta nasla na brusku 😉

monika0001
9. mar 2011

@cruela - videla som 😀

brisilda
10. mar 2011

ahojte kocky ktora z vas ma nikon D 3100 ? potrebujem sa nieco opytat dakujem

lili_a_mimi
10. mar 2011

@brisilda ahoj! Sice nemame D3100, no je nas tu vela Nikonaciek a tie fotaciky su vo vacsine funkcii velmi podobne 😀 Takze ak chces, kludne sa na ten problem opytaj, urcite sa najde dobra dusa, ktora Ti bude vediet poradit 😉

brisilda
10. mar 2011

@lili_a_mimi dik ja by som potrebovala vediet ako sa foti na funkcii M,A,S,P, v knizke to detailne neni popisane a na nete som to nenasla tak som chcela radu od vas 😀 na akom programe je dobre fotit vonku doteraz som fotila skoro vsetko na makro ale samozrejme ze v interieri 🙂 no planujem fotit aj vonku doterza sa mi pekne fotonepodarilo ☹ /vonku/

zuzu80
10. mar 2011

@brisilda skus prebehnut tento clanok od Pihana 😉 http://www.fotoroman.cz/techniques2/exposure_st...

brisilda
10. mar 2011

@zuzu80 dik idem kuk 😉

lili_a_mimi
10. mar 2011

@brisilda na mam D5000ku a kupila som si j´k nemu super knihu od J.Revella (Nikon D5000 Od mometek k nadhermyn snimkum) je to fakt super knuzka - ovela lepsia nez manual.Pise jednoducho, zrozumitelne a hlavne dava tam aj fotky, ako to bude (ma) vyzerat... 😉 Akurat som sa pozerala, ze on vydal takuto knizku aj pre D3100-ku (no zatial len v anglictine) 😒
http://knihy.cpress.cz/knihy/digitalni-fotograf...
http://www.reading.cz/koupit/Nikon-D3100-435387...
este ma napadlo - vydava to Cpress, tak skus sa ich opytat, kedy to bude v CR a SR 😉

jankaku
11. mar 2011

caute baby, prosim vas poradte mi...ako si mozem oznacit fotky svojim logom...neviem ako presne sa to vola...mam photoshop aj corel ...neviete mi niektora napisat postup. Dakujem za pomoc.

zuzu80
11. mar 2011

@jankaku ja neviem ci to je spravne a ci je to najrychlejsi sposob, ale ja som si vytvorila logo, ulozila ho a potom si ho vzdy pridam na fotku ako dalsiu vrstvu, zakliknem si prekryt a je to - robim v ps, corel neovladam 😉

zajo79
11. mar 2011

predavam 70-300 nikkor zo stabilizatorom, este rok a pol v zaruke, vyfotenych fakt minimalne fotiek.. neako sme si nesadli a ho nevyuzivam.

cruela
11. mar 2011

@jankaku ja to robim cez peciatku, tiez v PS

@zajo79 uuuu, znie zaujimavo... posles mi podrobnosti?

zuzu80
11. mar 2011

@cruela robis na notebooku?

cruela
11. mar 2011

@zuzu80 momentalne ano ☹ preco?

zuzu80
11. mar 2011

@cruela ci sa ti neprehrieva 😒

cruela
11. mar 2011

@zuzu80 ??? nie som si ista, ci rozumiem...

zuzu80
11. mar 2011

@cruela ked na nom dlho robim, tak nestiha ventilator, prehreje sa a ostane zamrznuty 😒

cruela
11. mar 2011

@zuzu80 aha... no, moj notas celkom stiha, ale Mac je Mac, snad ho uz coskoro znovu rozbehnem

zuzu80
11. mar 2011

@cruela hmmm, tak nic 😀 A este stale ho mas v servise?

cruela
11. mar 2011

@zuzu80 hej, ale tam povedali, ze sa to neda opravit, tak teraz skrabem peniaze na nove disky....

michalag
11. mar 2011

@jankaku ja si svoje logo tiez pridavam na foto vacsinou cez gimp, dam pridat ako dalsiu vrstvu, ale da sa to aj v coreli tusim ako watermark

@cruela som si teraz vsimla ze Emka ma narodeniny, tak vsetko najlepsie 😉 🙂

zuzu80
11. mar 2011

@cruela tak to je blbe 😒
Tak Emke vsetko najlepsie, nech je zdrava, stastna a spokojna 😉 🙂

cruela
11. mar 2011

@michalag @zuzu80 dakujem za Emku 🙂 o par dni bude mat narodky aj Matko, tak maju zajtra spolocnu party, torty mame prichystane 😉

zuzu80
11. mar 2011

@cruela nadherne torty 😉 Nech sa zajtra party vydari

cruela
11. mar 2011

@zuzu80 no to dufam 😉 ja sa hlavne tesim na vecerny program, budeme pustat lampiony, tak budem trochu fotit, snad sa zadari

zuzu80
11. mar 2011

@cruela tebe sa urcite zadari, ja som bola na jednej svadbe kde sa pustali lampiony a nafotila som teda nic 😠

cruela
11. mar 2011

@zuzu80 no, kedze budeme pustat tie lampiony az(!) dva a nie som si ista ci vobec vydrzia decka do tmy, uvidim, aky bude efekt... a to este budem musiet deckam pomahat to vypustat, este aj fotit... no sak uvidime 😀

zuzu80
11. mar 2011

@cruela hlavne aby velmi nefucalo, ked bude priazdnive pocasie, deti v dobrom rozpolozeni, tak sa fotky podaria 😀

jankaku
11. mar 2011

@cruela prosim ta a aky presne je postup s tou peciatkou? ako tam vytvorim text? dakujem ti velmi pekne.