Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

kamilecka
22. aug 2010

@adusa Krasne fotky...niet co dodat 🙂 si jednicka 😀 😅 😉

adusa
22. aug 2010

hej je taka zivsia, lebo urcite si ju dame vyvolat aj so sestrou 🙂, jej sa hodi viac do domu ta CB.

adusa
22. aug 2010

@amunet, kolko si fotila to babatko vseho vsudy? A ako sa vam ju podarilo uspavat? Lebo vidim ze pospinkava na roznych miestach.

monika0001
23. aug 2010

@adusa - pozerala som nw foto.. nemám slov... nádhera... a to je slabé slovo pre mňa.. sú prosto dokonalé.. 😵 😵 😵 😵

nostek
23. aug 2010

@amunet diky za video.... super inspiracia.
@adusa aj ja som za farebnu

monika0001
23. aug 2010

neterka 🙂

lili.nicol
23. aug 2010

@monika0001 krasneeeeeeeeeeeeeeee .-)

@adusa veru aj ja som poyerala tie nove aj ja chcem takeeeeeeeeeeeee nemam slov nadhera!

monika0001
23. aug 2010

Baby čo by ste zmenili na tejto fotke?
Myslím farebne a tak... to som našla starú fotku a chcela by som ju troška nejako upraviť...

monika0001
23. aug 2010

čo poviete teraz na ňu? mám tam ešte niečo zmeniť? 😅

kamilecka
23. aug 2010

Ako si stiahnut pisane alebo ine zaujimave pismo do zoneru?

monika0001
23. aug 2010

@kamilecka - ja to robím tak, že si to urrobím kvázi ako fotku coreli a potom si dám do zonera... inak neviem ako... 😕

monika0001
23. aug 2010

Nesiem reklamu na Nikon D90 😀 😀 😀

Strašne dobre to vyzerá vyvolané....

nostek
23. aug 2010

manzelska spolupraca.
foto: MM
uprava: ja ;O)

jarinosk
23. aug 2010

@kamilecka
ja stahujem pisma z http://www.ceskefonty.cz/ a nainstalujem do Windows - pisma sa mi potom objavuju aj v programoch ako GIMP ci zoner
Navod ako stiahnut a nainstalovat pismo je priamo na uvedenej stranke.

kamilecka
23. aug 2010

@jarinosk dik..nasla som tiez dobru stranku na fonty http://www.showfont.net/ a som aj prisla sama 😀 na to ako to dat do programu....ze to staci potom skopirovat do windowsu 🙂

kuko7
23. aug 2010

ahojte babulky, no akurat som skoncila s hodovanim, lebo u nas boli cely vikend hody,,,idem stiahnut foto a snad sa nieco podari a zajtra aj hodiiiim 🙂
@monika0001 jasnacka, to je vec nazoru, mne sa take menej farebne (ale zasa ani nie ciernobiele) pacia 🙂 ja naschval uberam farby,,,ale to len na niektorych,,,,v pripade, ak su farebne moooc prepalene 😉

monika0001
23. aug 2010

@kuko7 - ja som zistila, že tie prepaly sa dajú pekne upraviť ak to fotím do RAW-ka..
a mne sa zas viac páčia výrazné farby .. ale presne ako hovoríš.. 100 ľudí 100 chutí... 😉
ale inak su pekneeeee

monika0001
23. aug 2010

@kamilecka - no vidíš aká si šikulka 🙂

kamilecka
23. aug 2010

😀 😀 😀

monika0001
23. aug 2010

@jarinosk - to sa mi páči čo si dal.. super.. čo ja sa pri vás ešte naučím.. len tak ďalej 😀
Včera som sa naučila prelínanie obrázkov a vytvoriť si logo... tešííím

jarinosk
23. aug 2010

@monika0001
ja uprednostnujem tie ceske fonty,lebo maju aj č,š,ž a pod.
samozrejme je stranok s pismami viac,ale vacsinou anglicke,kde su znaky bez diaktriky

monika0001
23. aug 2010

@jarinosk - no ved to sa mi páči ale najviac že tomu rozumiem a viem si to aj sama urobiť.. xixixi...

no sama urobiť. vyznelo to všeliako ale viete ako to myslím 😀 😝

monika0001
23. aug 2010

oki opúšťam vás.. dnes ideme skoro do postele.. ma oči bolia. včera som sedela od 08.00 do 23,30 pri pc ak nie viac... dnes som to nechala tak a neurobila som ani jednu fotku. aj som málo pofotila.. ☹ to ma síce mrzí ale ta čo už...
Krásne sny!!!!!!!!

kuko7
24. aug 2010

@monika0001 no ja ked fotim do raw neda sa mi to otvorit, musim mat na to nieco stiahnute a to ja nemam,,,,tym padom sa mi ani neda pracovat s tou fotkou v PS 😒 no ak by si ohladne rawka vedela poradit, budem rada, lebo prepali ja tiez nemusiiiim 😖

kuko7
24. aug 2010

@monika0001 ta fotka je pknucka, len by som ubrala ja osobne cerveny nadych z tvaricky,,,inak pohodkaaa 😀 😀

monika0001
24. aug 2010

@kuko7 - ja to otváram v zoneri.. ale ešte pred týždňom som nevedela, že mi to ide 😀
ja keď chcem niečo vedieť ako sa to robí a tak tak to skúsim dať na youtube.. tam nájdeš skoro všetko 😉

a čo sa týka tej fotky... je to z minulého roku, kde som všetko fotila na auto alebo makro (ak som chcela makro). takže toto je skôr iba taký pokus o záchranu ... 😅

monika0001
24. aug 2010

@jarinosk - som sa "kakala" s tými písmami a nie a nie na to prísť... mám vistu a nič mi nešlo tak ako tam píšu. Nakoniec som skúsila niečo iné a mám asi 30 nových druhov písma 😀
ĎAKUJEEM!!!! 😵

monika0001
24. aug 2010

@kuko7 - alebo dobrá stránka je aj akosatorobi.sk
tam nájdeš tiež všeličooo..... 😉

bambi2
24. aug 2010

pridavam jednu zo vcera... este sneh nam chyba... 😀 😀

lili.nicol
24. aug 2010

@bambi2 kraaaasna fotka 🙂 no veru nasa sa uz pyta ze mami ked pojdem do skolky bude uz sneh? 🙂)))