Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

zajo79
30. júl 2010

baby ju maju a su spokojne, aj niekto odtialto tusim.. pozri si recenzie, tu su aj komentare
http://www.megapixel.cz/sigma-17-70-mm-f-2-8-4-...

kamilecka
30. júl 2010

Takze treba trochu farby upravit, oukej 🙂 ste mi pomohli ...take malickosti...este si niesom ista v tomto

denisocka
30. júl 2010

baby,mate tu všetky zrkadlovky,či je tu niekto aj s kompaktom ? potrebujem taku nezavislu radu,aky kompakt

lili.nicol
30. júl 2010

@zajo79 dakujem vyzera dobre tak ukazem mm co na to povie 😉

bambi2
30. júl 2010

@denisocka ahoj a co potrebujes poradit ohladom kompaktu??

denisocka
30. júl 2010

http://ydentity.sk/foto/recenzie/panasonic/pana... toto lebo http://ydentity.sk/foto/recenzie/samsung-wb500/ alebo ... alebo .... nie drahe,ale niečo fajne. mam olympus mju mini S ale padol mi na zem a foti kedy sa mu zachce a ja veru za posudenie zavady bez opravy nedám 100€ + optrava,to si radšej kupim za 150ečiek novy 🙄

segra ma teraz novy kompakt Nikon l110 a krasne foti, sa mi pači že robi take fotky jak zrkadlovka,tušim v makre,že fotka ostra a zvyšok matný 😅 tak take chcem aj ja ,len nie take hebedo a nie zrkadlovku

niečo odtialto proste,lacne,dobre bez dokupovania ostatných serepetičiek. aj ked,keby som mala vela koruniek,tak určite mam dobru zrkadlovku,ale žial http://www.pixmania.sk/sk/sk/foto/digitalne-fot...

zajo79
30. júl 2010

@denisocka sme kupovali kompakt co moze padnut na zem.. optika o nicom, takze ma ho starsi syn a si foti co sa mu paci 😅

cize...dobra optika. kolko chces do toho dat?

denisocka
30. júl 2010

@zajo79 ked poviem do 160€ tak sa asi zasmeješ 😅

zajo79
30. júl 2010

nie, v pohode. 😉

bambi2
30. júl 2010

@denisocka ja byt tebou, ak to ide, dat o 100vku viac a kupit tento http://www.pixmania.sk/sk/sk/4909127/art/canon/...
ked kompakt, tak tiez uz poriadny ak chces mat pekne fotky... 🙂

nostek
30. júl 2010

@monika1 aj u mna je to podobne s casom. simi je taka akcna ze az. ale asi aj tvoj Matejko. a este k tomu mas Adamka. ozaj, a vyhraju sa aj spolu trosku?

co sa tyka kritiky, tak tu treba vediet podat. jedna kritika ta moze povzbudit a druha zas udupat a znechutit. len tolko k tomu.

a co sa tyka tych fotiek. ak si mozem dovolit oznacit bublinku jasminku, tak ona robi nadherne fotky a zachytava na nich dcerku aj s prirodou a vobec to nerusi. mozno preto, ze Jasminka je vzdy akoby vypichnuta, cize stredobod pozornosti. takze ako raz zajo napisala, nie vzdy sa treba zubami nechtami drzat pravidiel. mozete fotit cokolvek, len to treba urobit spravne. ja som len na uplnom zaciatku a vdaka vasim postrehom sa snad stanem dobrou aspon rodinnou fotografkou. pre mna je dolezite, aby raz moje deti mali krasnu spomienku na okamihy z detstva. a niekedy detail tvaricky k tomu nestaci a niekedy zas rozpovie vsetko.

o boze aka som pateticka ;o)

zajo79
30. júl 2010

asi tak.. ale ked sa neda, tak sa neda. to uz musi denisocka vediet.

muzov kolega chce fotak, ze aj on chce tak fotit..zbadal ceny, ho to preslo. 😅 no...tata mam polovacky, ja mam fotenie. 😝

zajo79
30. júl 2010

@nostek ved ja som to nenapisala, ze krajinky zvlast a deti zvlast.. da sa to aj spolu, len to sa musi podarit. 😔
nehovorim ze to bolo zle, len na mna tam bolo toho moc. 🤐

kamilecka
30. júl 2010

@zajo79 Ja som ta pochopila velmi dobre....ze na mojej fotke si nevedela co som chcela nou povedat,ci uputat naslnko,alebo na dieta.....ze ked chcem fotit takuto krajinku tak len krajinku.....

zajo79
30. júl 2010

tak som to nemyslela, zeby sa zimna krajina nedala odfotit aj s dietatom.. nechajme to radsej 😅

nostek
30. júl 2010

@zajo79 ved hej. ja som to ani nepochopila inak. proste treba mat na to cit.

michalag
30. júl 2010

@nostek s tou kritikou suhlasim, treba to vediet podat spravne 😉

nostek
30. júl 2010

inak sa tesim, ze vsetky 3 knizky cakaju uz na SK. v nedelu mozem zacat citat. ocakavam, ze ma to znova nakopne a povzbudi ;o)

bambi2
30. júl 2010

@zajo79 nielen na teba, aj na mna... 😉 da sa to fotit, coby nie, ale treba vediet ako... je rozdiel ked sa na foto pozrie odbornik a laik... laik povie, waw pekna fotka a odbornik zbada vsetky chyby... taka je realita... 😒

bambi2
30. júl 2010

kritika fotiek mozno trosku zaboli, ale tym sa uci.... a kto neznesie kritiku, ten sa nenauci... to je moj nazor... 🙂 skuste hodit nejake foto na baby-cafe, tam to fotografky inak okomentuju ako my tu... nie sme este profici, ale ti ktori sa v tom vyznaju trosku, vedia o com je rec... a ak sa to niekoho dotkne, tak to nebolo myslene ublizit ale poradit... ako to zoberie on, je uz jeho vec... 😉

michalag
30. júl 2010

baby ja odchadzam .......

monika1
30. júl 2010

@nostek no Matej je strasne zive dieta od narodenia a ako sa v 6.mes. zacal plazit tak uz pred nim nic neuslo 🙂 a este sa spolu vyhraju len minimalne 😉 ale uz sa vedia aj pekne ponatahovat o hracku 😀

inac co sa tyka kritiky fotiek tak ja si na to netrufam, nemam toho este tolko pocitane aby som vedela nejake pravidla, viem len napisat svoj dojem z fotky ale co presne ako ma byt to sa len ucim a studujem 🙂 a skor ako kritiku je lepsie aj poradit ako to ma byt spravne, skritizovat to je niekedy velmi lahke preto beriem kritiku skor od cloveka ktory sa aj tomu rozumie a pekne foti 🙂

a tiez ma uchvatili fotky bublinkyjasminky z dovci, bodajby tak vyzerali aj moje len este neviem presne ako na to s tymi nastaveniami ☹
@zajo79 tiez mam d90 a manual este stale nepreluskany a to je skoda lebo ani neviem co vsetko ten fotak dokaze 😅 a pekne fotky na tvojom blogu, naj sa mi paci ta fotka dievcatka v pasikavom tricku, krasne upravena 🙂

co vsetko vlastne upravujete v pc?
@lili.nicol strasne mila fotka 😵

monika1
30. júl 2010

@bambi2 no s detmi je niekedy velmi tazka praca, najma s vlastnymi ze? 😀 mojmu starsiemu uz leziem na nervy a uteka pred fotakom, alebo naopak sa mi skeri do objektivu ako saso 😀 ale pekny usmev alebo poza...no jedna za kinder cokoladku alebo Brumika 😀

nostek
30. júl 2010

@monika1 to ja som bolatuto u susedy nieco fotit a simi ked vidi travu alebo skalky, tak mozem cokolvek robit, nepozrie sa na mna. krochkam, iaakam ako somar a nic. keby ma niekto videl, pomysli si, ze som zdrhla z psychiatrie ;O)

michalag
30. júl 2010

u nas je to podobne ked chcem aby sa Sami na mna pozrel tak ako naschal spravi usmev č.4 taky šašovsky 😅 😀

monika1
30. júl 2010

@nostek mne Matej celkom pekne reaguje ked nanho vydam nejake zvuky 😀 alebo ma chvilky ked je niekde zapozerany tak s nim teda nehne nic 😀 a podarili sa fotky?
@michalag no presne 😀

nostek
30. júl 2010

@monika1 akurat ich idem robit. simi spi, tak mozem makat. uvidim, co vyslo zo vcera.

nostek
30. júl 2010

@monika1 a k tej uprave. ja zosvetlujem (foto v nutri a v tomto pocasi aj von su dost tmave) a orezavam. to su hlavne upravy. este sem tam doostrim ocka