Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bublinkajasminka
23. júl 2011

cafte - ja som doma z croatie kde sme sa s muzom "vysantili" pri foteni. ......mali sme blesky, dazdniky a aj novu odrazku, myslim ze foto stoji zato...ak chcete okuknite

@annika11 aj ja mam D3000 okrem D90 a s 3000 fotim vela len podstatne je ze som dokupila objektiv, ten je hlavny lebo seriovy k 3000 e-e ten nepouzivam vobec

inak u nas fotil najskor manzel asi 4 roky ak chcete okuknite jeho web www.vargicfoto.ic.cz a ja som ho stale otravovala nech sfoti toto a tamto az sa "nastval" kupil mi fotak a zaucal ma a ucim sa dodnes...na dovolenke mi zopar fotiek nevyslo, posrala som to svetelne, hned ma "spucoval" je to najlepsi kritik

nikonka
23. júl 2011

@annika11 super, gratulujem a prajem vela entuziazmu 🙂 to je super, ze kade chodis tade fotis, tak sa vela naucis 🙂 ja by som ti na zaciatok odporucila, aby si sa snazila fotky co najmenej upravovat, cize so softwareom zacni az vtedy, ked zvladnes zaklady fotenia... to nemyslim samozrejme v zlom, len mi je niekedy smutno, ked vidim fotky, ktore su odfotene len tak, bez nejakych pravidiel ci zakladnych znalosti a su pooupravovane v programoch a vyzeraju castokrat este horsie ako predtym... tym samozrejme nehovorim konkretne o tebe, ale tiez vidno, ze treba nastudovat cosi o kompozicii a nastaveniach fotaka... staci len cas, trenovanie a studovanie a budes iste napredovat, drzi palce 🙂

@nelicefo vitaj 🙂

nikonka
23. júl 2011

@bublinkajasminka kraaaaasne fotky robi manzelik! to mas super, ze mas doma takuto podporu a kritika 🙂

nelicefo
23. júl 2011

@nikonka Ďakujem za privítanie 🙂

@annika11 gratulujem k splnenej túžbe 🙂 🙂 Super foťáčik si si vybrala 🙂

@bublinkajasminka prekrásne fotečky,raz by som sa chcela naučiť fotiť tak ako ty a Tvoj manžel 🙂 😅

annika11
23. júl 2011

@bublinkajasminka krásne fotečky neviem sa vynadívať...a dakujem za odpoved
@nikonka no tak mám ho asi dva týždne 🙂 takže sa ešte zoznamujeme, ked mám trocha voľného času, zatiaľ sa vytešujem z toho, že fotí tak krásne 😀 musím si zohnať nejaké materiály o fotení, lebo doteraz som fotiula len tak od buka do buka 😀
@nelicefo dakujem 🙂

nelicefo
23. júl 2011

@annika11 Skús http://www.ephoto.sk/ ja som tam našla kopec super článkov,ale teda nejako ma môj foťák neposlúcha a robí si čo chce 😀 A to ho máme "už" pol roka 😝

annika11
23. júl 2011

@nelicefo dakujem za tip, hned ako bude viac času sa dávam do štúdia 🙂

nelicefo
23. júl 2011

@annika11 🙂 Za máličko 🙂

bublinkajasminka
23. júl 2011

dakujem vam moc babule snaha je, len na konika mam malo casu, praca, ak nieco fotim dlho upravujem tak je malo casu

saskarisko
23. júl 2011

ahojte,
@bublinkajasminka - sme sa minule na dovolenke o tyzden. aj my sme tam boli 😀 prosim ta, kde si objavila ten stolcek, co mas na tretej foto v albume ? inak fotecky na stranke su velmi pekne
@nelicefo - vitaj

bublinkajasminka
23. júl 2011

@saskarisko dakujem a ten stolik bol v beach bare pri hoteli jure...v ktorom ste vy boli???

nelicefo
23. júl 2011

@saskarisko Ďakujem za privítanie 😉

brisilda
23. júl 2011

ahojte dievcata 🙂 po dlhej dobe sa hlasim 😔 su prazdniny vonku prsi tak sa musim venovat detom kedze mi idu byt prevratit hore nohami 😀 pozeram ze pridavate kvietinky tak vam tu len tak pre radost aj ja jednu hodim 😀 dufam, ze konecne sa pocasie umudri a zacne svietit slnieco az mozeme vypadnut na kupko 😀

olienka12
24. júl 2011

@bublinkajasminka ty si tu uz tusim pisala aj pred casom nie? fotky tvojho manzela poznam uz dlho obdivujem tie horske 🙂

bublinkajasminka
24. júl 2011

@olienka12 hej pisala som aj predtym, obcas ked mam cas napisem, zajtra nastupuje po dovolenke tvrda realita v praci, zase sa mi toho nakopi 😒

lili_a_mimi
25. júl 2011

Ahojte baby! Vitam nove tvare a zdravim tie stare 😉 Hlasim sa, ze som aj ja tu, nezabudla som na vas, len som bola tyzden na dovci a teraz som akosi mimo z toho tehu 😖 neviem, ze cim to je (ci tym pocasim, ci mojim stavom alebo niecim inym???) ale v poslednej dobe akosi zanedbavam fotenie... co ma samozrejme velmi mrzi a asi sa budem musiet viac posnazit fotit, nech to malo, co som si doteraz nastudovala a naucila, nezabudnem 😉
Ako je to s DU? Robia sa este? 😕

mirica4
26. júl 2011

ahojte..
@bublinkajasminka veľmi pekné fotky, musela som kuk 🙂
@lili_a_mimi neboj bude lepšie aj počasie je o ničom tak len vydrž 😉 a neveim ako s du..ja teraz ani času nemám..ale urobila som si na fb stránku s fotom lebo sa mi to už miešalo a hromadilo..môžte potom okuk http://www.facebook.com/pages/Photo-Miriamima/1...

olienka12
26. júl 2011

kocky ktora este mate stranku na fb?

silvia.t
26. júl 2011

@olienka12 ja mam http://www.facebook.com/pages/Silvia-Tasli-phot... a ty mas tiez??? tvoju som este nevidela 😕

silvia.t
26. júl 2011

@olienka12 jaaj teba uz mam medzi fan 😀 tak nic...ale daj link na tvoju stranku

prsky
26. júl 2011

ja davam svoju 365 (ale necakajte ziadne zazraky 😉 ) na blog https://foxterorovci.wordpress.com/

bublinkajasminka
26. júl 2011

@silvia.t peknucke foto okukla som 🙂 🙂 🙂

ja som na fb
http://www.facebook.com/?sk=messages&tid=135400...

bublinkajasminka
26. júl 2011

treba okuknut jednotlive albumy najdete tam aj stare fotos

qetinka
26. júl 2011

baby aké výmeny linkov 🙂 😀 🙂 😀 😎 😎 pekne fotky mate..jaj šikulky..
@prsky fakt fajn nápad..občasník.. 😉 😉 😉 mozno aj ja zacnem čosi také o našej rodinke 🙂 ja nemám žiadnu svoju akože stránku...s fotkami...som len na fb....fotky tam mám aj staré..fotene kompaktom...aj nové..

silvia.t
26. júl 2011

@prsky super 😵 asi aj ja zacnem aby som nevysla z cviku 😅 v poslednej dobe fotenie riadne zanedbávam ☹

lili_a_mimi
26. júl 2011

@prsky super napad a drzim to palce, nech sa ti do podari dotiahnut do konca 😉 ja taku vydrz nemam... 😖
@silvia.t aj tebe drzim palce, nech v tom vydrzis co najdlhsie, ved v tom obdobi budes aj rodit, tak to budes mat dooost tazke... 😔
ale klobuk dole baby, ze ste sa na taketo nieco dali 😉

olienka12
26. júl 2011

@silvia.t cijeho to leti uz si 12tt fuuu

qetinka
27. júl 2011

@olienka12 a čo nevidieť bude rodiť 🙂 😉 😉

qetinka
27. júl 2011

len tak...