Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

silvia.t
1. aug 2011

@prsky ako ti ide ten projekt??? v tomto pocasi to je strasne ☹

prsky
1. aug 2011

@silvia.t otras, uz sa "tesim" na zimu...fotit vnutri je urcite otras aj so zrkadlovkou, nieto s kompaktom .. ale tak popasujeme sa, nemusi to byt dokonale, ide aj o spomienky a premenu v case 😉 ...v nasledujucich tyzdnoch budem asi fotit hlavne jedlo 😀

silvia.t
1. aug 2011

@prsky ved to...my mme aj dost tmavy byt a v tomto pocasi sa u nas svieti aj cez den takze foto fakt o nicom 😝 dufam ze zajtra uz bude krajsie a niekam sa vyberieme,apon na prechadzku

ivka000
1. aug 2011

ahojte babule tak už sme doma z dovolenky nafotila som tam fotiek a fotiek drahý mi už zakazoval nosiť foťák zo sebou musím ich kuknúť dajaké poupravovať a hodím ale asi to chvíľu potrvá 😀

lili_a_mimi
2. aug 2011

no, ani ja som tu uz davno nic nepridala, takze zopar foto na ukazku 😉

nikonka
2. aug 2011

@lili_a_mimi naaaaadhera!!!

lili_a_mimi
2. aug 2011

@nikonka dakujem 😉

mirica4
2. aug 2011

Ahojte..
@lili_a_mimi áno dala som priesvitné a nemám to už tam v tej ponuke ako s písala, robila som nové neuklada to tam neveim to nikde nájsť...potom ako budem mať čas tak sa na to pozriem znova

mirica4
2. aug 2011

@lili_a_mimi pekné kvietky 🙂

nelicefo
2. aug 2011

@lili_a_mimi nádherné 😵 😵 😵

ivka000
4. aug 2011

tak konečne sľúbené foto 🙂

ivka000
4. aug 2011

a ešte pár 🙂

annika11
5. aug 2011

ahojte baby, tak mne sa dnes podarili takéto fotky....ale úprimne, na to, že som amatér a začiatočník, si myslím, že sa dá....či???

@ivka000 nádhera...najviac sa mi páči 4 fotka s tou vodou, vyzerá to super.... a aj tá, kde je malý za stromom, to je pekná momentka...

ivka000
5. aug 2011

@annika11 ďakujem mne sa najviac páči prvý bodliak akurát by sa mi páčilo celé zelené pozadie 🙂

ivka000
5. aug 2011

ja som bola včera cvaknúť v našom múzeu také "posedenie pri petrolejke" tak pridávam foto

mirica4
5. aug 2011

ahojte..

@annika11
@ivka000 dievcata pekne fotky..

pozyvam vas na moje slnečnice fotky aj pšenička na fb..
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.193515...

mirica4
5. aug 2011

a du uz nerobime? sice jedlo a pitie som nerobila to ma akosi neoslovilo napadom heh

annika11
6. aug 2011

@mirica4 sú krásne....všetky fotky, čo tam máš....aká DU? ja som v tejto téme nová....dávate si domáce úlohy? 🙂

annika11
6. aug 2011

@ivka000 myslíš? neviem, dá sa to nejako opraviť? 🙂 alebo idem a cvaknem na zelenom 😀 😀 😀

nelicefo
6. aug 2011

ahojte

@annika11 prekráááááásne fotky 🙂

@mirica4 wow....nááádherné fotky 🙂 A tiež sa pýtam aké D.U? Tiež som tu nová 😅

A kočky POMOC aký je rozdiel medzi tými typmi že Nikon D3000,Nikon D3100 a Nikon D5000,D5100 😕

nelicefo
6. aug 2011

@ivka000 prekrásne foto 🙂

annika11
6. aug 2011

@nelicefo ja neviem, či viem správne, ja mám nikon 3000 a kamoška 3100 a jediný rozdiel je, že ja neviem natáčať video a ona áno.....predpokladám, že to tak bude aj pri 5000ke....ale len predpokladám... 😉

mirica4
6. aug 2011

@annika11
@nelicefo .. ďakujem dievčatá, môžte aj likeovať stránku....ale stále mám čo robiť aby som bola lepšia a lepšia, ale všetko musí ísť postupne asi nejde to zo dňa na deň...a dom.úlohy sme robili, len akosi to utíchlo 😒 , možno sa to ešte rozbehne znova... a čo sa týky rozdielov nikonu to neviem ja mám canon 🙂

annika11
6. aug 2011

akurát som nahadzovala fotečky z dnešnej gulášovej párty 🙂 no a z týchto troch mám veľkú radosť 🙂

@mirica4 aká bola posledná du?, nech sa aj ja zapojím 🙂

mirica4
7. aug 2011

@annika11 bolo na du..geometrické tvary okolo nás a jedlo a pitie

nelicefo
7. aug 2011

@annika11 ďakujem za infošky. 🙂 Dnes som objavila Canon,ale nejako mi nešmakuje 😅 🙂 Nejako mi tie Nikony prirástli k srdcu 😅 xi-xi...uvidíme teda 🙂
A prekrásny foto 😵 😵 😵 😵

saskarisko
8. aug 2011

ahojte,
@annika11 - tie foto sa ti podarili 😉
ja neviem, ci tam nie je rozdiel aj v menu, teda v preklade. ci nahodou 3100 a 5100 nema uz cesky alebo slovenske menu

annika11
8. aug 2011

@saskarisko dakujem 🙂
ten rozdiel môže byť, moja 3000ka je po anglicky, nemá české ani slovenské menu

qetinka
8. aug 2011

Ahojte baby..nabitý víkend za nami..dlho nepršalo.. 😠 posielam aspon jednu fotečku...