Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

annika11
11. aug 2011

amatér 🙂 možno to vyznie blbo, ale protisvetlo....môže byť takéto niečo?

prsky
11. aug 2011

@annika11 nie, moze to byt hocijaka fotka...v podstate sa cvicis vo foteni, zistis, co hybe tvojim zivotom, s5tne zistis, co nove si do zivota ziskala, koho si stretla, co nove si jedla, co je tvoje oblubene a pod..zalezi, co budes fotit..zo zaciatku to bude asi hlavne dieta, casom zacnes hladat aj ine motivy, pripadne budes experimentovat (fotky kvapiek, mozes robit aj fotomontaze..hocico, fantazii sa medze nekladu..je to tvoj projekt, si volna ako ftak) 😀 tak nejak to chapem ja 😉

annika11
12. aug 2011

@prsky veeeeľmi sa mi to pozdáva a je to super nápad 😀

prsky
12. aug 2011

@annika11 no, len kamen urazu je moja vydrz..uz tam mam medzery 😅 ale hovorim si, moj projekt, moje pravidla 😀
to okienko trochu pada, to je zamer?

annika11
12. aug 2011

@prsky áno....myslíš, že je to blbé? mám to narovnať späť?

prsky
12. aug 2011

@annika11 nie je to blbe, len som sa pytala, ci to tak zamerne, alebo len nedopatrenim..mne sa casto stava, ze mi pada horizont a mam pozadie na krivo, lebo si to proste v hladaciku nestihnem vsimnut, kedze fotit dieta je narocne, tak ze ci to nie je tiez taky pripad 🙂
nemas aj zaber na cele telicko? mam pocit, ze by taka foto mohla byt vyrecnejsia

annika11
12. aug 2011

ešte sa mi podarili tieto dve... len škoda, že sa mi už otočila 🙂
@prsky

prsky
12. aug 2011

@annika11 hej, skoda, ze sa otocila a este skoda, ze si ju fotila z vysky 😉 , ale inak ti to celkom vyslo, mne sa zatial nepodarilo v okne dcerku odfotit, aj ked uz bolo vela prilezitosti

annika11
12. aug 2011

@prsky mne sa až tak nepáčia, pretože to neviem odfotiť tak, aby bola pekná čistá a ostrá fotka....neviem, stále tam mám nejaký šum, neviem sa skamarátiť s tým protisvetlom 😀....takže ak mi niektorá poradíte, budem veľmi vdačná 😀

prsky
12. aug 2011

@annika11 no na MK moc sumy vidiet nie je, ich algorytmus fotky dost skaredi, tak sa to blbo posudzuje 🙂

annika11
12. aug 2011

@prsky áno to som si všimla, že celkovo, čo sem vložím fotky, tak sú dosť o ničom... v pc ich mám oveľa krajšie 🙂

nelicefo
12. aug 2011

@annika11 krásne fotky či už na FB a aj tieto..🙂 šikulka veľká 🙂

annika11
12. aug 2011

@nelicefo dakujem ti 🙂 snažím sa a stále niečo fotím, aby som sa zlepšovala 🙂

nelicefo
12. aug 2011

@annika11 No aj ja sa snažím fotiť,ale nejako čas neni,vnútri sa na prd fotí,a v takomto počasí sa von nedá ísť 😝 ale keď budem mať už lepšie delo,chcem ten projekt začať robiť 😉 🙂 ty máš ten nikon d3000? ak sa nemýlim 😅

annika11
12. aug 2011

@nelicefo áno, ešte čerstvý 🙂 len mesačné dieťatko moje 🙂 normálne sa z neho stal 4tý člen rodiny 😀
ja som zistila dnes, že som sa zamilovala do bodliakov, také sú krásne na fotkách a také rôznorodé...odfotím 20 fotiek a na každej sú krásne a iné 😀 moja sestra sa mi už smeje, že si také blbosti všímam vonku, čo by ju ani nenapadlo 😀

nelicefo
12. aug 2011

@annika11 Tak to ako u nás,normálne sa o foťák bijeme 😀 Ale u nás to je tak,že ideme na prechádzku k priehrade,ja fotím každú kvetinu čo uvidím,mm frfle že čo burinu fotím 😀 😀 😀 😀 lebo on fotí krajiny,dediny a malá,tá všetko dokopy 😀 😀 😀 😀 Takže pekne rozdelené to máme 😝

annika11
12. aug 2011

presne ako u nás 😀 ja fotím rada také detaily, vyžívam sa v tom, ako krásne to fotí....môj muž skôr tiež také krajinky 🙂
on strašne frflal, ked som si kúpila zrkadlovku, ale ked videl, aké máme fotky, tak sa s tým zmieril a dokonca začal sám čas od času niečo fotiť 😀 stále mi hľadá nejakú inšpiráciu 😀

saskarisko
12. aug 2011

ahojte, a kto vytvori novy album ? ja by som mala jednu foto, je tam aj proti svetlo, aj bocne svetlo 😉

nelicefo
12. aug 2011

@saskarisko aký album? 😕 som nová v tejto téme,tak preto sa asi blbo pýtam 😅

saskarisko
12. aug 2011

@nelicefo - na picassa web, kde sa davaju foto z uloh 😉

nelicefo
12. aug 2011

@saskarisko Aha..🙂 uff,a tam sa ešte nejako domontovať 😝 😀 😀

saskarisko
12. aug 2011

@nelicefo - no, ja ani neviem, kto teraz vlastne pridava tie foto, ked cruela uz na koni nie je 😖 co je teda velka skoda 😖

nelicefo
12. aug 2011

@saskarisko A tá cruela je kto? 😅 bože asi teraz dosť blbo vyzerám 😖 😖 😖 😀 😅 a na picasa web idem kuk či sa tam viem orientovať 😀 😝

xlucia
12. aug 2011

ktora sa v tom aspon trochu vyznate, poradte ktory fotak kupit. nemam sajnu o parametroch,ten prvy je lacny, ale ten posledny ma aj stabilizator, ale to zas neviem na co sluzi. potrebujem fotak na take bezne veci, hlavne momentky deti, lebo nas stary uz dosluzil. aby sa dobre nosil v kabelke, taske, cize aby bol aj vonku po ruke...

ale teda aj inu znacku, okrem olympusu,ktora je dobra. max do 200e
dakujem

http://www.alza.sk/canon-digital-ixus-115-hs-mo...

http://www.alza.sk/canon-powershot-a2200-stribr...

http://www.alza.sk/canon-powershot-a495-modry-d...

http://www.alza.sk/canon-powershot-a3300-ruzovy...

nikonka
12. aug 2011

@saskarisko myslim, ze ten picasa album sa da nejak zmenezovat....

maruskak13
12. aug 2011
annika11
13. aug 2011

@maruskak13 nádherný je malý na tých fotečkách 🙂 to moja mi ešte uteká 🙂 a ked ju prejde nálada, tak sa skryje pod stôl 😀 neviem, ako ju zmenedžovať, aby ju to prešlo 😀 snád časom si zvykne 😀 😀 😀 😅

nelicefo
13. aug 2011

@maruskak13 Nádherné foto 😵 😵 malý je podarený 😵

nelicefo
13. aug 2011

@annika11 😀 😀 zlatá je že pod stôl..😀 😀 tá moja sa radšej oduje,frfle že "čo zase s tým otravuješ,choď fotiť Lapajka(náš pes 😀) a mám po fotení 😝 😀 úplatok u nás niekedy funguje....lízatko,1€,nanuk 😀 😀 😀 😀

prsky
13. aug 2011

tak tato mi celkom vysla..bolo to take narychlo, len aby bola fotka, dalo by sa to urcite aj lepsie, ale paci sa mi https://foxterorovci.wordpress.com/2011/08/12/d...

u nas sa starsia chce fotit, ale ked zaostrim, tak zvycajne krici "nienie fotit" a potom zdrhne, pripadne mi ukradne fotak, ze ide fotit ona 🙄