Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

ivka000
2. sep 2011

babule my sme dnes mali rodinné fotenie konečne sme si spravili pár fotečiek spoločných v prírode 😵 fotograf som bola ja ale asistoval samozrejme statív 😀 tak si viete predstaviť ako to celé prebiehalo 😝 ale nasmiali sme sa ... a pár ich je celkom použiteľných ... hodím do súkromného na kritiku prosím kuknite mi ich ... 🙂

a dú čiernobiele beriem stále mám pocit že sa s tým prevodom nejak trápim nikdy neviem či to nie je moc šedivé alebo zasa moc kontrastné ... uvítam 🙂

mirica4
3. sep 2011

tak dievčatá....napadlo ma k tej cb du: tvár-portrét a niečo z krajiny-rastlina napr. čokolvek spojené z prírodou a ešte zviera, takže 3 druhy..môže byť? a bola by to mesačná téme..

mirica4
3. sep 2011

a že čo mi tam nesedí pardon s kým s čím, S prírodou 🙂

nikonka
3. sep 2011

@mirica4 nooo, portret asi nebum mat aky spravit.... ale pokusit sa mozem... zviera mam doma (ak neratam deti, tak mame psa 😀) a do prirody sa tiez neviem ci dostanem, ale mozno sa donutim 😀 takze u mna moze byt 😉

ivka000
3. sep 2011

ok úloha sa mi páči som zvedavá ako zvládneme 🙂
@nikonka portrét ... nemáš mangela alebo deti prípadne niekoho z rodiny prinútime 😀

nikonka
3. sep 2011

@ivka000 no, budem musiet niekoho "znasilnit" 😀 skoda, ze som to nevedela skor, som tu mala cely den maleho bratranca a sesterku, mohla som ich pofotit... ti by sa iste dali... moje deti absolutne nespolupracuju ☹

mirica4
4. sep 2011

normálen mi zmazali fotooo?
@nikonka neboj niekto sa nájde

tak du sme si dohodli 🙂

nikonka
4. sep 2011

@mirica4 kde ti zmazali foto?

silvia.t
4. sep 2011

Ahojte baby dú super ,mozem aj hned posielat 😀 len to zviera musim niekde splasit 😝

mirica4
4. sep 2011

@nikonka čo som mala tu na mk pri nicku... 😝
@silvia.t a kde máš tvoju modelku však aj ona je zviera 😀 alebo už niekam zdrhla? 😕

qetinka
4. sep 2011

@silvia.t ahojko.prosím ta nevieš prečo mojím znamým nejde dat na fb v suťaži čo si spravila "lajk" na fotku čo sa im páči???Dikes za odpoved,obracaju sa na mna stým že im to nejde..pa

nikonka
4. sep 2011

@qetinka no preto lebo nie su fanusikmi stranky 😀 boze, mne niekedy az rozum stoji nad niektorymi ludmi... to iste je aj u mojich znamych....

nikonka
4. sep 2011

@mirica4 si tam mala fotky ktore nesuviseli s detmi, vsak? v tomto su admini velmi promptni a mazu vsetko co je mimo tohto... uplne traaaapne 😀

silvia.t
4. sep 2011

Tak to zmazu aj mne profil foto 😀
@qetinka presne ako pise nikonka 😉

mirica4
4. sep 2011

@nikonka ja som nemala album žiaden len tú profilovú fotku novú a tú mi zmazali 😝

nikonka
4. sep 2011

@mirica4 tak asi niekomu lezis v zaludku 😀

mirica4
4. sep 2011

no asi veľmi 😀

nikonka
4. sep 2011

@mirica4 no co, aspon vyzerame ako dvojcata 😀

saskarisko
4. sep 2011

Ahojte,
@mirica4 - to zmazanie som nepochopila, vsak ta tam bolo bez problemov vidno.
takze tema cb, pisem si, a hadam po troch dnoch makania v dome, uz konecne chytim fotak do ruky 😉

nikonka
4. sep 2011

@saskarisko no, len ten CB je len portret... zviera a priroda mozu byt aj farebne... teda ak som to spravne pochopila....

mirica4
5. sep 2011

nie nie dievčence všetko CB 3 rôzne zábery...nemusí byť portrét priamo len aby bolo vidieť že je to človek, aby sme videli prevod na ľudskej bytosti, nie vždy sa nám vydarí, myslím, že každá sa s tým musí trocha pohrať..ale netvrdím, že ho nikto nevie 🙂
dobre? môže byť tak?

mirica4
5. sep 2011

len nezabudnime fotiť farebne ale konečná fáza cb 😎

nelicefo
6. sep 2011

Ahojte my sme prišli z dovolenky.Tak poviem vám tak ako to je zo 400 foto sa mi páči nejakých 10 😀 😅 😀 😀
Postupne pridám 😅

A neskutočne ste popísali,takže aká je D.Ú? 😅

silvia.t
7. sep 2011

@nelicefo CB foto - portret,zviera a priroda 🙂

silvia.t
7. sep 2011

@nelicefo a gratulujem k tehu 😉

ivka000
7. sep 2011

ahojte nejako to tu všetko tehotnie 😵 😀 super gratulujem nech všetci pekne rastiete 😉 my sa zaúčame do škôlky a ja už onedlho nastupujem do práce tak sa snažíme "zožívať" s novím režimom ...včera som cvakla niečo do dú idem to hodiť do čiernobiela a šup do albumu 🙂

mirica4
7. sep 2011

@nelicefo gratul k tehu 🙂 ...dajte aj mne tú infekciu tehu 😀
@silvia.t no vidím že už aj ty si bez foto 😝 ta čo už 😨
@ivka000 ej tak si ale šikovná ak už du dávaš idem kuk 🙂

ja v hlave by aj mala že čo chcem ale nie stále sa to dá aj zrealizovať

ivka000
7. sep 2011

@mirica4 ... snáď sa niekedy nakazíme vyzerá to nákazlivé 😀
hej dú som poobede spravila ale mail som zabudla odostať 😝 nevime čo som spravila ale prišla som na to až teraz ked kukám album a foto nikde 😀 ale už som to poslala 😉

qetinka
8. sep 2011

tehulkam srdečne gratulujem!!!

@silvia.t kde máš foto??? mazali??? 😠
nestiham Vás ani poriadne čitat...obaja chalani zacali do školky chodiť...dnes sme šli s takým revom..duplovaným ..že az..
tie linky co ste davali na pic.web. dávnejšie.mne sa tam neda nijako dostat hoci tam mam svoje foto ale na tieto konikove nic..len par foto co je album na kritiku..

qetinka
8. sep 2011