Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

petra1303
15. nov 2011

@barbarka no vsimla som si, ze to je starsi model, ale v Rakusku ho este maju...

@nelicefo
@annika11 dakujem skusim si pozret tieto modeli na nete a nejake recenzie a tocim sa okolo tychto co ste mi napisali 😉 tak snad nieco vyberiem a musim ich omrknut nazivo...

olienka12
16. nov 2011

@petra1303 tak to silne pochybujem,ze maju nikon d40 v predaji nove kusy... je to dost stary fotak na to, aby ho predavali nastupca bol nikon d60 a ani ten sa nepredava uz dost dlho...

petra1303
16. nov 2011

@olienka12 tak to maju nejake zabludile kusy, lebo vcera som ho nasla niekde na Rakuskej stranke...mozno uz ho nemaju na predaj, ale v ponuke este bol aspon na eshope... vsak co si vymysam??? mam aj dolezitejsie veci na starosti 🙄

olienka12
16. nov 2011

@petra1303 som ti pisala,ze si vymyslas? nehnevaj sa,ale natahovat sa isto nebudem vela netshopov maju bludy popisane na strankach... mozno canon eos d40 sa predava tak neviem co tam maju ... ale nikon d40 novy nie

petra1303
16. nov 2011

@olienka12 uz druhy a zbytocny komentar!

janka_pn
16. nov 2011

jej, tato tema je to pre mna ako na zavolanie 😀 . PROSIIIIM poradte, chcem si na vianoce kupit fotak ale premyslam nad CANON eos 1100 s objektivom pre zaciatok 18-55 DC. mate ho niektora, alebo mi poradte daco pre zaciatocnika, moc dakujem. inak cenovo vyjde na nete okolo 450e a v cechach okolo 400e.

janka_pn
16. nov 2011

@annika11 aj bratranec ho ma ten nikon 3000 a pochvaluje si 😉

bihan
16. nov 2011

@petra1303 hm.. ja som si to zle prečítala a myslela som, že zvažuješ Canon 40D, nie Nikon D40.
Nikon D40 je predchodza D3000-ky, čiže momentálne zastaralý entry level. Do toho by som určite nešla.

olienka12
16. nov 2011

@petra1303 toto je diskusia pokial viem... tak pridavam dalsi "zbytocny" komentar...

nelicefo
16. nov 2011

@petra1303 moja aj D90 este dostat na nete ale iba dopredaj. Uz stopli vyrobu. Pochybujem ze to je novy.
P.S. 100% suhlas s @bihan

nelicefo
16. nov 2011

@janka_pn Myslim ze ten Canon 1100 v pohode pre zaciatocnika. 🙂

katuska26
19. nov 2011

baby poraďte mi ako spravím vo photoshope elements tri fotky vedľa seba??? Napr jedna po výške a vedľa nej dve po šírke, blúdim skúšam a nejak na to neviem prísť 😖 tak ak nejaká viete sem s radami 😅 a ďakujem 🙂

lili_a_mimi
20. nov 2011

@katuska26 skus si pohladat na nete nejake free triptych frame-y 😉 sice PS Elements nepoznam, mam len PS, no tam to funguje super 🙂 dufam, ze nieco najdes aj do Elementu

mirica4
20. nov 2011

ahojte, konečne som sa aj tu dostala po dlhej dobe
@katuska26 mrkni tu je to jednoduché a malo by to fungovať asi aj v elemente myslím
http://kotokoi.blogspot.com/2011/01/jednoducha-...

katuska26
20. nov 2011

@lili_a_mimi ďakujem práveže som na to nevedela dojsť sama a ani na nete som nič nenašla a ani času veľmi na hľadanie 😒
@mirica4 ďakujem krááásne si zlatá 🙂 a aa včera mi jedna skvelá baba tu na MK pomohla a večer som to už vedela ale vďaka veľká 😵

brisilda
20. nov 2011

@nelicefo ahoj ja mam nikon 3100 a som zatial ma. spokojna pre zaciatocnika uzasny fotak 😉

michalag
23. nov 2011

Ahojte viem že som tu nebola dlhoooo, ale snad si ma este niektore pamatate. Kedze nemam sancu si nasetriť na DLRS a velmi po nej tužim, len akosi to nejde ... tak vas chcem poprosit ci ste niektora nekupovali za posledných 6 mesiacov nieco v datarte v hodnote 40€ a viac. Ak ano viac info dam do IP. Prosim ozvite sa tie ktore kupovali
vopred dakujeeeem 🙂

zajo79
23. nov 2011

neviete mi poradit prosim, ako v photoshope cs4 dat fotky- do jednej? na nervy som z toho v jednom obrazku - aby boli tie fotky pekne jedna vedla druhej..pripadne ak si urcim tak inak

nelicefo
25. nov 2011

@michalag mm kupoval v datarte nasu zrkadlovku... 😉

michalag
25. nov 2011

@nelicefo uz som ti napisala IP

mirica4
30. nov 2011

@zajo79 otvor si nový súbor a tam si ukladaj fotky vyššie som dala link katuska26, alebo na vybratú foto si môžeš dávať ostatné foto...

a keby chcel niekto kuk na moju foto stránku je tu link http://www.facebook.com/pages/Miriamima-Photogr...

@michalag neboj raz budeš mať, držím palce ja som tiež dlho čakala 😝 viem aké to je

missy97231
1. dec 2011

ahojte... velmi uzitocna diskusia 😉 tiez som sa konecne rozhodla, a Jezisko mi prinesie zrkadlovku... rozmyslam nad Canon EOS 600D s objektivom EF-S 18-55mm IS.. Myslite ze je to dobra volba pre zaciatocnika? Asi ma dostal tym, ze je to uz 18megapixlovy.

janefonda
8. dec 2011

baby kde ste? nejako nam to tu viazne...skodaaaa

domyyy
16. dec 2011

Baby mám na predaj nikon D90, v prípade záujmu, IP

nelicefo
17. dec 2011

@janefonda zlatik ako mi toto mohlo újsť???? 😲 😲 😲 gratulujeeeeeeeem k tehu 😵 😵 😵 nech všetko dobre dopadneeeeee 😉

nelicefo
17. dec 2011

Ozaj kočky,neviem ale mám tušáka že ma mm opäť raz prekvapí ako min.rok,v kuchyni som našla letáky-prospekty alebo ako to nazvať na Nikon D7000 😵 😵 😵 a aj dcérka po ňom túži,tak neviem-neviem či u nás nebude dvojnásobná radosť 😅 😀 😀 😀 😕

janefonda
17. dec 2011

@nelicefo dakujem ti krasne 😵 😵 😵
Dufam, ze manzelik teda prijemne prekvapi svoje baby 😉 😉 😉 Mne ten moj D 7000 uz kupil, takze sme si dali predvianocny darcek 😵

nelicefo
17. dec 2011

@janefonda Za máličko moja. No veď tá moja prdola sa každý večer modlí 😀 😀 😀 😀 Jéj parádička teda. 😵 A dokupovala si k nemu aj nejaký objektív alebo máš seťák? 🙂
Lebo ja už obzerám aj nejaké objektívy 😅 😝 😀

janefonda
17. dec 2011

@nelicefo vies co kupili sme si hned vybavicku- nikon d7000 +AF-S DX Nikkor 18-200mm f/3,5-5,6G ED VR II a AF-S NIKKOR 50 mm f/1,4G. Este tuzim po nejakom makraci,asi od tamronu. Len to asiaz o rok 😅

nelicefo
17. dec 2011

@janefonda Aha no super teda. 🙂 Ja chcem tiež tú 50-pevné sklo. 🙂 A nejaký ten 70-300 ale ten tiež asi od Tamronu 😉