Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

pandula
11. sep 2010

@cruela peknucke babatko. aj fotky. kedy si zacala fotit?

ja milujem fotenie, mam nikon n70 fotacik ale kupovala som ho asi 10 rokov dozadu a moc ho nevyuzivam kedze je len na film a vyvolanie je brutalne drahe momentalne... chcela by som digitalnu zrkadlovku no napisem tento rok jeziskovy.

minuly som mu pisala a narodil sa nam chlapcek pred vianocami 😀 takze urcite to tak funguje 😀 😀 😀

pandula
11. sep 2010

tot moje foto ale nic take pekne ako tu niektore pipky davate.. totalna inspiracia. stale smirujem.... maly dospava po zlej noci mama sa nadopovala cukrikmi kedze zaspat som nevedela 😉 😉

cruela
11. sep 2010

@pandula tak "ozaj" fotit som zacala asi 2 roky dozadu, ale stale to nie je ono... velmi sa mi paci, ako si pisala o tom Jeziskovi 😀 tak ked to vyslo minule, napis aj teraz, mozno to zas vyjde 😉 ja si idem napisat o novy objektiv, tak uvidim, ci aj ja som v Jeziskovej priazni 🙂

kuko7
11. sep 2010

@nika12 no jej tak fakt svietia, ale je to aj trolinku doostrene a presvetlene v PS,,,inak ma krasne ocka a hlavne ked svieti slnieco, vtedy vyniknu 😀
@cruela fotecky su peknucke,,,len tosku je to tu na MK tak neostre, tak neviem ako vyzeraju skutocne,,a ubrala by som farby,,,aby boli take jemnejsie,,,mozno menej oranzovej, ci cervenej,,a presvetlit tvaricku,,,inak nemam co vytknut 😀

briketa
autor
11. sep 2010

@prski, to som tak vobec nemyslela, ze ziadna nie je dobra. Ja som len pisala, co by som si na Tvojom mieste este pozrela.
ktore sa mi lubia 🙂 Kuuk, 19m2t , 18 m co si hodila do sepie, ten vyraz tvare je uzasny, 18m4d
(musis zacat davat fotkam meno ;) )
ta kde papa jahody, 17m6d ale cropni ju, aby nebola v pase, mama mi nedava jest,
v 16 tam kde je baretka ako Pat a Mat, tam su niektore krasne, na Zeleznej studnicke, tie su vyborne s vsetlijakymi vyrazmi tvare...atd, atd
neboj povyberas na cely kalendar aj tri roky dopredu.
Prepac ze som skocila do fora, uz mam v tom gulas. Lebo ludia mi pisu na striedacku a snazim sa stihat ako sa mi da.

briketa
autor
12. sep 2010

@kuko7 velmi sa mi lubi ako pekne si naaranzovala kazdy zaber s uplne odlisnym vyrazom tvaricky. A tie sukienky (v anglictine je taka suknicka "tutu") sa u nas nosia normalne, vsetky dievcatka ich nosia. Tu sa detom dava velka volnost v kreativnom obliekani -take ze snehulienkovsky kostym a strieborne ligotave gumacky 😀 .... aj moj syn bezne chodi von v kostyme ak chce. Batmann, Spidermannn.... atd. aj s pomalovanou tvarou, to ho doma vzdy vyparadim divadelnymi farbami na tvar.

briketa
autor
12. sep 2010

jeden z mojich oblubenych nedetskych zaberov
http://www.flickr.com/photos/25224472@N07/33029...

bambi2
12. sep 2010

taaaak, uz sme doma... 🙂
@briketa, fotky re teba.... takato obloha bola cela...
ostatne pridam neskor, treba najprv vybalit kufre... uz vidim, 2 noci prebdene, presedene pred internetom, dobehnut to, co mi uslo za tie 2 tyzdne... 😠

kuko7
12. sep 2010

@briketa aj mne sa velmi paci take oblecenie,,,je citit ze na Slovensku je este stale trosku taky maly socializmus a ako keby sa ludia bali ist do extremu,,,to sa tyka aj oblecenia,,,,ale to je len moj nazor,,,ja som za kazdu blbost a ak mala chce na hlavu aj sasovsky klobuk, tak to neriesi, nech si ho da aj do obchodu,,,,proste jej nechavam na vyber 🙂 🙂 🙂

bambi2
12. sep 2010

pridavam par fotiek z dovolenky... 🙂 upozornujem, krajinky nie su moja silna stranka... ta so psikom je moja srdcovka, je prevedena do cb, mam ich viac ale tie na fb alebo flickri. niekedy v noci ak sa k tomu dostanem... 🙂

mishusha
12. sep 2010

@bambi2 s tym psikom je velmi milaa 😵 mne sa este pacia tie kvietkove, ale ja hodnotim z cisto amaterskeho hladiska....tak ma berte s rezervou...
inak aj ja som sa dnes utrhla a zdrhla som fotit.... tu je vysledok, aj ked len par fotiek...
http://www.flickr.com/photos/53798267@N05/with/...
mozte byt drze velmi a povedat, co je zle, aby som vedela nabuduce na co si dat pozor... na vas sa sice nechytam, ale snad to niekedy dopracujem na vasu perfektnu uroven 🙂

amunet
12. sep 2010

Ahojte, ja sa hlasim, prave sme prisli s porodnice 🙂 uz sme na sveteeeeeee 😀 Maly Dominik sa narodil v 38tt 2900g 48cm 😀 satial stale hajame a trosku papame, sme zdravucky 🙂 trosku sa zregenerujem a ked bude cas sa ozvem aj foto bude 😉

bambi2
12. sep 2010

@amunet hej, gratulujem!!! 🙂 a tesime sa s vami!!! aj sme ta uz spominali ked ta tu nebolo, mysleli sme, ze si uz v porodnici... na fotky sa tesim!!! tie budu paradne!!

jarinosk
12. sep 2010

@amunet gratulacia aj odomna. Ja som mal v plane zakazdym Filipka a doma mame dve baby. Raz som bol dokonca aj pri porode, aby to nahodou nepomylili,ze to ma byt Filipko,ale nepomohlo. 😀

babatko88
12. sep 2010

@amunet gratulujem, strašne sa teším na fotečky, všetko naj. želám vám obom, hlavne nech ste zdravunký 🙂

prsky
12. sep 2010

@briketa dik, ja som to ani nepochopila tak, ze ziadna nie je dobra, len ma zaujimalo, ci su tam aj nejake kompozicne vydarenejsie 😉 chcela som vediet, akym asi smerom ist. asi zacnem hadzat fotose, ktore budu urcene aj pre ostatnych (teda nie, ze dam podobne fotose z jednej akcosky) na flickr (mam tam ucet, ale nepouzivam). moja mala moc ksichty nehadze - bud je usmiata, alebo zamyslena, alebo nahnevana - najvacsie spektrum ma, ked sme na vylete s rovnako starou kamoskou - to su tie fotky zo Zeleznej studnicke - vsetky tie ksichtiky, ktore sa ti pozdavaju, su prave ksichtiky dcerky mojej kamosky a nie mojej dcerky 😀

prsky
12. sep 2010

@amunet gratulujem a zelam vela mliecka a spokojne babatko 🙂

prsky
12. sep 2010

baby a zalozili ste aj nejaku skupinu (napr. ze fotografky z MK?)

mishusha
12. sep 2010

@amunet tiez gratulujeme a prajeme maminke, aby Dominik bol kludne a spokojne babatko, ktore vela papa a este viac spinka... 😉

klara_klara
12. sep 2010

@amunet gratulacia velka...nech je Dominik zdravucky a dobrucky a nech je z neho tiez velky fotograf ako mamina 😉 😉 😉

nika12
12. sep 2010

@amunet velkaa gratulaacia 🙂

@bambi2 pekne fotky, kazda ma nieco do seba 🙂 kde ste vlastne boli?

zajo79
12. sep 2010

@amunet veeelka gratulacia, vela mliecka, spanku... a uzite si tieto krasne chvile..tak rychlo tie deti rastu 😕 😉

bambi2
12. sep 2010

@nika12 dakujem, juzne Francuzsko, Nizza, presnejsie Cagnes Sur Mer... ale na krajinky ma moc neni, to priznavam 🙂

briketa
autor
13. sep 2010

@amunet to je krasna novinka. aj ja sa pridavam ku gratulaciam, neskor napis ako sa ti rodilo (povzbud ma 😅 ) prajem hlavne kludne noci a uspesne kojenie. oddychuj, zotavuj sa, fot. 😵

@bambi2 vitaj naspat doma. hups spat do reality 🙂 v juznom Francuzsku by som sa vratila asi s tisic obrazkami. to ja zas krajinky mozem velmi 🙂

ja zas tak trochu nekonvencne, prirodzene svetlo z okna z trochu inej perspektivy :
http://www.flickr.com/photos/25224472@N07/49843...

briketa
autor
13. sep 2010

@bambi2 porobila si pekne zabery! takeho Jack Russell Terriera mame doma, este aj s kratkymi nohami ! 🙂

bambi2
13. sep 2010

@briketa dakujem 🙂 toto bolo este stena a take zlate!!!! a drze!!!! 😀 😀 a foto super tiez!!!

mona12071
13. sep 2010

ahojte tak po vikende sa k vam zasa hlasim ako sa mate?no ja som robila par foteciek a suuu nadherne nemyslim teras kvalitu ale maly ako na nich vyzera a co dokazal taka som hrda na neho hodim vam ich ale dam ich na flickr tam to bude lepsie urcite 😉

jo a chcem zasavediet co je zle to je samozrejmost oki 🙂

ajaku
13. sep 2010

@amunet gratula veliká, nech sa vám darí len v pohode
Briketa ďakujem, tiež si myslím, že exteriérové foto mi ide o trochu lepšie, ale nie vždy mi to vyjde, ja som skôr taká kancelárska krysa, takže von veľmi nechodím. 😒
No a to dievčatko mi nakoniec neprišlo, tak nič. V sobotu som bola na stretku zo strednej, bolo super, ale nefotila som moc, len niečo málo dokumentačné, radšej som s nimi kecala

mona12071
13. sep 2010

@amunet gratlujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😉

silvia.t
13. sep 2010

ahojte baby,@amunet aj ja sa pripajam k gratulaciam,prajem vela zdravička a mliečka 😀
dnes je vonku nádherne,slnko svieti,tak sa vyberieme s malym aj s fotakom niekam do prirody,teraz spi tak sa este naobedujeme a pojdeme