Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

mona12071
13. sep 2010

KDE STE BABULEEEEEEEE ☹

saskarisko
13. sep 2010

Ahojte,
teraz sa priznam, ze moc necitam, nefotim, bo toho mam doma vela.
@amunet - gratulujem, vela zdravicka a stasticka Dominikovi do zivota 😉

ajaku
13. sep 2010

@mona12071 no však tu, čo potrebuješ? 🙂

bambi2
13. sep 2010

chcem sa vas spytat, predplatila som si flickr a chcem tam dat fotky... ale s ochranou... aby sa nedali kopirovat a sirit dalej alebo na nieco pouzit.. viem, ze tam je tiez nejaka licencia ale nie je tam taka, co zakazuje sirit dalej. alebo som zle pochopila...co hovorite na to??

bambi2
13. sep 2010

@monika0001 mam ta uz v kontaktoch, nasla si ma??

monika0001
13. sep 2010

@bambi2 mám už

zajo79
13. sep 2010

ahojte po sto rokoch.

@prsky kde sme tu skupiny mali zalozit?

zajo79
13. sep 2010

mam struhat tekvicu, mam zehlit, ale kaslem nato, dnes by som chcela docitat co som tu nestihla a posmirovat po linkoch co ste sem dali... 😕 😀

bambi2
13. sep 2010

hodim adresu na flickr za chvilu...

zajo79
13. sep 2010

mne to nejde

bambi2
13. sep 2010

@zajo79 divne, mne to ukazovalo stale ze som prihlasena aj ked som nebola...

bambi2
13. sep 2010

skus toto dole...

bambi2
13. sep 2010

to by malo ist...

zajo79
13. sep 2010

uz to ide 🙂 maly zaspi uz aj pozeram

silvia.t
13. sep 2010

Ahojte baby,je tu niekto?

@bambi2 krasne fotky 😵 😵 😵

amunet
13. sep 2010

Ahojte 😵 ja len na skok, Vsetkym moc dakujem 😵 😵 , zatial mam toho nejak vela, musime sa udomacnit, dat sa do spravneho rezimu, lebo neviem, co mam skor urobit 😅
porod bol najlepsi co som mala, kontrakcie mi zacali o 13.45 a maly bol vonku o 2.30 takze sme to stihali len tak-tak 😀 , citim sa velmi dobre ako by som ani nerodila 🙂 porod spontanny a nebola som ani sita tak nemam bolesti az na dokusane bradavky
ked uz bude klud budem hned fotit 🙂

bambi2
13. sep 2010

@silvia.t ja som tu ale odskakujem...
dakujem za pochvalu 🙂

bambi2
13. sep 2010

@amunet no super!!! par dni a budes v rytme... 🙂 a my tu horime netrpezlivostou, chceme vidiet drobca uz 😵 😵

silvia.t
13. sep 2010

pridala som par fotiek z dnesnej prechadzky http://www.flickr.com/photos/53821160@N04/
budem vdacna za kazdu radu,pripomienku 🙂

nika12
13. sep 2010

@bambi2 pekne...tie pismenka (neviem precitat text) co mas cez fotky, to si si dala, aby ich niekto nezneuzil ?? trosku je to tam rusivee ...
inak super, ze hadzete foto na flickr, to sa uplne inak na ne pozera 😵
ja som sa nejak zacitala do knih, dosli mi vsetky od kelbyho, aj ta fotografujeme deti od tych dvoch autoriek, naozaj zaujimave citanie 🙂 velmi sa z nich tesim
nefotim teraz vela, nejak na to nie je cas ...mala mi hrozne zle spi vnoci, tak cez den som K.O. 😒 mam zatial len nejake "interierovky" ...skusim si najst cas a tiez nieco hodit na flickr

@amunet 13.45 ti zacali kontrakcie a o 14.30 bol maly na svete?? dobre tomu rozumiem? to je take moznee ?? 😀 to aka rychlovka 😕 ci 2.30 rano??

nika12
13. sep 2010

@silvia.t krasne vsetky, ale tie odrazy na vode nemaju chybu, tie sa mi veelmi pacia 😵

prsky
13. sep 2010

@zajo79 skupinu na flickri 🙂 do nej sa daju potom pridavat fotky, ktore chcete napr. zhodnotit (cize nie napr vsetky z vyletu, ale len vybranu 1-2-3) 😉

saskarisko
13. sep 2010

@silvia.t - mne sa paci maly za stromom
@bambi2 - u teba tie s babulkou a so psikom
tradicne vyborne fotky @briketa, @kuko7 - malej krasne vynikaju ocka
ostatne foto kuknem neskor

btw ten flickr je len plateny, alebo aj bezplatny. a teda je aj chraneny, aby sa mi fotky nedostali vsade kade?

bambi2
13. sep 2010

@nika12 ano, oni sa tam daju dobre zväcsit a stiahnut... a ja nechcem aby sa dali take velke stiahnut prerobit a sirit dalej.. to nevadi, ze je to rusive, tu mi ide iba o to, aby som mohla ludom ukazat moju pracu...fotky, to copyright urcite pochopia preco to tam je... 🙂

bambi2
13. sep 2010

@saskarisko dakujem 🙂 flickr je neplateny ale mozes mesacne pridat len ak sa dobre pamätam 100MB, ja som si ho dnes predplatila na rok 24us dolarov... a mozes pridat mesacne kolko chces... chranene je to tak nejak divne, ja som si to radsej takto poistila, to sa nebude chcet niekomu gumovat... keby tie fotky boli v malom formate, ok, ale ja ich mam vo velkom...

bambi2
13. sep 2010

prosim, pripomienky k fotkam piste aj do komentarov na flickri, budem vam velmi vdacna 😉

kuko7
13. sep 2010

@amunet velka gratulaciaaaaa 😀 😀 😀

A ja Vam pridavam dnes zopar bruskovych, bola som kamosku fotit, ale bola to len taka rychlovka, decka boli s nami, tak sa velmi nedalo, no aj tak,,, 😀 😀 😀

adusa
14. sep 2010

@amunet Velka gratulacia! Ja som teda pozadu... prajem vam vsetko dobre 😉 . A porod ani lepsi nemohol byt, super! Tesim sa na foto
@kuko7 velmi pekne tehulkove, na rychlovku to teda nevyzera... rucickova sa mi paci najviac 🙂